18.04.2010 - Częstochowskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Shadow

Post autor: Shadow »

WIelkie dzięki wszystkim za wypad a szczególne podziękowania dla Barnaby za potrzymanie kiełbaski...... :rotfl:
Jarek

Post autor: Jarek »

Ja także dziekuje za wspolny wyjazd - mam nadzieje na kolejne równie miłe spotkanie. Pozdrawiam wszystkich.
czarna

Post autor: czarna »

dziękujemy!!!!!!!!!!!!
jednym słowem fantastycznie...ale
kto wybrał tą dziurawą drogę powrotną :wnerw:
no nic w każdym bądź razie dotarliśmy cali do domu ,dodatkowo opaleni na indiańca :lol: [/b]
Shadow

Post autor: Shadow »

To na pewno Barnaba............ :okok:
Barnaba

Post autor: Barnaba »

To, w jaki sposób została wybrana ta droga, to materiał na dłuższe opowiadanie.

Ale nikt nie docenił jak dokarmiłem pieska. A podskakiwał po tym jak szalony :)

Dzięki wszystkim Wam za miłe towarzystwo i doskonałe dowcipy o charakterze kiełbasiano-piwnym.
Krawcz

Post autor: Krawcz »

Ja również chciałem podziękować za mój pierwszy wypad z Wami:)
a co do drogi to faktycznie wina Barnaby, bo ja od poczatku mówiłem żeby jechać na Miechów, bo Skała-Wolbrom to... zresztą sami widzieliscie;) Ja też opaliłem się na indiańca:) Ale pogoda to nam się nad wyraz udała, również i na pieczenie kiełbasek i na ich trzymanie przez co po niektórych:P
Shadow

Post autor: Shadow »

Barnaba czym Ty żeś do cholery tego biednego psiaka nakarmił, te tabletki z logo UFO były na wieczór do domu a nie dla przydrożnych piesków, biedna psina jeszcze trzy dni będzie podskakiwała........
Bartek

Post autor: Bartek »

Ja również dziękuję całemu towarzystwu! No i tak się zastanawiam czy na przyszłość nie lepiej by było podzielić się na kilka mniejszych grupek, każda ze swoim prowadzącym i konkretnym planem, prowadzący mieliby ze sobą kontakt a nie każdy z każdym czyli nikt nic nie wie. Bo w 30 motocykli na raz i to jeszcze na taką imprezę to ciężko się połapać.
Ale ogólnie było kozacko!
Awatar użytkownika
jaroslav
Posty: 640
Rejestracja: 14 lipca 2009, 15:20
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: HD FXLRS

Post autor: jaroslav »

Dzięki za wspólny wypad. Musieliśmy się z Jarkiem urwać wcześniej, ale to co było razem, to nasze. Pozdrowienia dla wszystkich
POKORA

Post autor: POKORA »

Ja również dziękuję wszystkim za wspaniały , mój pierwszy wypad, myślę, że jako nowicjusz w grupie nie narozrabiałem za dużo, bardzo miło było WAS poznać. Pozdrawiam i do następnego razu. Dzięki Barnaba za ujawnienie na asfalcie moich kluczyków. :okok: :brawo:

ps: małżonka czekała jednak na całą naszą grupę z grzanym winem i nie tylko ( proszę sobie za dużo nie wyobrażać)
Slawomir

Post autor: Slawomir »

Dziękuję wszyskim za wspaniałą jazdę to nasz pierwszy wypad w grupie było super
niestety musieliśmy wracać odrazu do domciu z kiełbasi nici ale może następnym razem :okok:
Awatar użytkownika
Archi
Posty: 606
Rejestracja: 29 marca 2010, 08:35
Lokalizacja: Kraków
Motocykl:

Post autor: Archi »

Również dziękuję .Jednak też nie obyłem się bez drobnych przygód. Choć większość się pogubiła w drodze lub na miejscu , to było lux..
Niesamowicie było . :okok: DO następnego
chrupa

Post autor: chrupa »

No i ja przyłączam się do podziękowań, zarówno w moim jak i plecaczka :)
Było super i czekamy na następny...

ps. goniliśmy cię Barnaba przez Ojców.... na drodze natknęliśmy się natomiast na Aro, MDH i ...
Awatar użytkownika
Góral
Posty: 862
Rejestracja: 9 grudnia 2009, 01:44
Lokalizacja: Zakopane
Motocykl: HONDA VTX 1300R
Kontakt:

Post autor: Góral »

CHRUPA napisał:

No i ja przyłączam się do podziękowań, zarówno w moim jak i plecaczka
Było super i czekamy na następny...

ps. goniliśmy cię Barnaba przez Ojców.... na drodze natknęliśmy się natomiast na Aro, MDH i ...

Chrupa tym trzecim byłem ja
Witajcie spod Giewonta,
czystych tłoków HEJ!
Awatar użytkownika
Jawka
Posty: 736
Rejestracja: 19 września 2009, 00:21
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Honda VTX1300C
Kontakt:

Post autor: Jawka »

Dzieki również, spóźnione ale szczere. Wczoraj padłem jak ulęgałka, bo z soboty na niedzielę właściwie nie spałem. Zdążyłem tylko zabezpieczyć moją Virginię przed spodziewanym deszczem i zarzucić czyms tę surową kiełbaskę którą zjadłem zanim zdążyłem uśmażyć następną. Co do dziur to faktycznie, jak się zmierzyłem po powrocie miałem z centymetr mniej wzrostu, że nie wspomnę o spacerówkach które prawie mi sie złożyły jak wpadłem w jakis "jar" na drodze :). Ale ogólnie było super , troche tylko jakis zjarany na twarzy jestem. Zdjecia w galerii będą popołudniu.

Pozdro.
Dręczy mnie ciągle jedno pragnienie, znacie je...
jaro69

Post autor: jaro69 »

Serdeczne dzięki za wspólny wyjazd.Niestety nie udało mi sie dołaczyć do was w drodze powrotnej, ale i tak było SUPER ." DO NASTĘPNEGO"
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

luzik No to i ja powiem luzik wielkie dzięki za ten mega fajny wyjadz.
Trochę zamieszania było, i kilka razy się pogubiliśmy ale cóż.....wielka grupa, do tego co chwile wjeżdżały pomiędzy nas plastiki....nie łatwo było nad tym zapanować. Ale przecież nie często jeździ się w tak licznym gronie.
:mysli: Myślę że Bartek ma racje z tymi kilkoma mniejszymi grupkami....plus ustalenie miejsc zbiorczych i po sprawie....a jeśli chodzi o wybór trasy Wolbrom-Skała to też się trochę do tego przyczyniłem ale przedewszystkim to wina zamieszczania w centrum Wolbromia na środku drogi
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
POKORA

Post autor: POKORA »

Góral muszę Wam powiedzieć, że nie wszyscy dobrze zakończyli niedzielny wypad, przed Wami na trasie od Pieskowej Skały do Skały poszedł na jednym z zakretów ślizgiem chłopak na plastiku, został na barierce, z tego co wiem żyje
Miklas

Post autor: Miklas »

Galeria rzeczywiście wypasiona:-) dzięki za wspólny podjazd!!
ODPOWIEDZ