18.04.2010 - Częstochowskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Aro

Post autor: Aro »

Myślę, że przejazd autostradą możemy sobie odpuścić.
Po pierwsze - primo: będą różne sprzęty i nie wszyscy mają ochotę grzać autostradą.
Po drugie - primo: potraktujmy to jako protest wobec właścicieli autostrady, pokażmy że ich olewamy i ich darmową autostradę.
Po trzecie - primo: przejazd do Częstochowy to też ma być przyjemność a nie tylko pożeranie kilometrów.
MDH

Post autor: MDH »

No akurat jesli chodzi Aro o drugi punkt to ja bym sie nie zgodzil: mozna pokazac ze motocyklistow jest duzo, i jesli ceny beda ludzkie to autostrada tez czasem beda jezdzic :)

No i co do pierwszego to nikt nie karze przeciez manetki do konca odkrecac 'bo autostrada' ;)
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Chodzi o to, że przyjemniej się jedzie drogami lokalnymi niż aczwórką.
MDH

Post autor: MDH »

Barnaba pisze:Chodzi o to, że przyjemniej się jedzie drogami lokalnymi niż aczwórką.
To wiem akurat :) No, pod warunkiem ze dziur nie ma i droga jest ladna.

Anyway ja w kazdym razie pewnie kawalek trasy przelece sie z Wami, bo jeszcze niewiem czy zamierzam do samej Czestochowy dotrzec.
ralfi

Post autor: ralfi »

Włączę się do dyskusji, choć nie mam 100%, że uda mi się dotrzeć - będę wracał z trasy i pytanie na ile blokada ruchu i wcześniejsze spotkanie mnie zatrzyma...

Myślę, że słusznie jest się spotkać na Jasnogórskiej lub pod Makro (GP ma tam punkt "zborny") - z Borku przejazd może wyglądać różnie...
Proponuję również jechać "1" w kierunku Cz-wy, a wracać już na spokojnie loklalnymi drogami - przecież lepiej jechać w grupie (myślę, że to wyjątkowa okazja i warto...), spokojnie i po szerszej drodze, a co najważniejsze, żeby się nie spóźnić.

Mam nadzieję, że się niedługo zobaczymy w jak najpełniejszym składzie...

ps. a co do tempa - chyba nigdy nie było z tym problemu i dostosujemy się do najbardziej wymagającego :rotfl:
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Czyli ja jadę pierwszy? :rotfl:
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Czestochowa,,,,,

Post autor: Miki »

luzik Barnaba, nie jestes samotny w swojej klasie motocyklowej ja pamietam sa juz 4 takie moturki he he :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
zorro

Post autor: zorro »

ARO w jego trzech punktach primo ma 120% racji! - jestem za. Lecmy przez Ogrodzieniec - ???
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Czestochowa

Post autor: Miki »

luzik lecac na Olkusz zabieramy naszych klubowiczow w Jerzmanowicach, i z Olkusza takze :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Robo
Posty: 65
Rejestracja: 6 października 2009, 16:32
Lokalizacja: KRAKÓW
Motocykl:

Post autor: Robo »

Ja i Korozja zdecydowanie jesteśmy za drogami lokalnymi. Jesteśmy na Jasnogórskiej o 8:00 A jeśli są zwolennicy A-4, 1nki, czy innej drogi szybkiego ruchu, to jest szansa spotkania się na miejscu(Częstochowa). I tak wszystkim nie dogodzimy, jeden w Borku drugi na Jasnogórskiej, jeden drogą szybkiego ruchu, drugi lokalną. Będzie nas wielu (mam nadzieję) to się podzieli na grupy i po temacie. Oby była pogoda. Pozdrawiam.
Barnaba

Post autor: Barnaba »

W sumie jest to jakieś rozwiązanie - podział i dwie osobne grupy. Od razu deklaruję obecność w grupie dróg lokalnych.


Dakota, przeedytuj pierwszego posta. Wpisz godziny zbiórek w konkretnych miejscach. Słyszałem już dzisiaj że niektórzy z Nas będą na BP Borek o 7:30, inni na Jasnogórskiej o 8:00, ktoś jeszcze pisał o pasie.

Zważywszy że ekipa z GP będzie pod Makro, chyba można zaryzykować i rzeczywiście zrobić zbiórkę tradycyjnie, na Wróblenie na Jasnogórskiej. Tam też ja się zjawię. :)
Awatar użytkownika
Archi
Posty: 606
Rejestracja: 29 marca 2010, 08:35
Lokalizacja: Kraków
Motocykl:

Post autor: Archi »

Ja melduję się na BP w Borku o 7,30 , jeśli nic się nie zmienło ? . Moja pierwsza z Wami jazda ... :]
Bartek

Post autor: Bartek »

O ile dobrze rozumiem poprzednie posty to jedna grupa zbiera się o 7.30 w Borku a docelowo wszyscy o 8.00 na Jasnogórskiej. Potem wszyscy lecimy do Olkusza i tam łączymy się z grupą olkuską i tyle. Każdy dołączy tam gdzie mu najwygodniej. Żadnego problemu nie widzę.
p.s. na marginesie, jestem za jazdą do Częstochowy jedynką a wracać możemy przez...a co tam ...Kołobrzeg.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Czestochowa

Post autor: Miki »

:okok: nie ma co sie mocowac na ,,slowa,, w sobote sie wszystko wyjasni z tymi drogami , ktore beda przejezdne a ktore nie, i ustali sie godzine i trase przelotu na ul,Jasnogorska dla grupy z Myslenic i Krakowa cetrum,,,
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Dakota

Post autor: Dakota »

cześć all

z racji tego, że może być bardzo nie ciekawie z przejazdem przez zablokowany Kraków, proponuję spotkać się jak najbliżej wylotówki na w kierunku Częstochowy.

Wiem, że trochę sprzętów ma się zbierać od 7.30 na parkingu pod makro, stacja na Jansogórskiej też jest dobrym pomysłem. Ja będę jechać od Centrum Nowej Huty przez Bora i prosto pod makro.

Wyjazd z jasnogórskiej oraz z pod makro planowany jest o godzinie 8.00.

Jadę po raz pierwszy i zupełnie nie znam drogi więc myślę, że lepiej zdać się na tych co już byli w Częstochowie na takim wyjeździe.

Proszę o pomoc ;)
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Czestochowa

Post autor: Miki »

:okok: dakota Ty ni musisz prosic, to Oni Cie prosza i nagabuja he he, polecisz jak po sznurku, kobieta zawsze da ,,rade,, :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Paweł_

Post autor: Paweł_ »

Dakota pisze:zupełnie nie znam drogi
mapka na dole strony

http://rajdkatynski.net/index.php?optio ... &Itemid=43
Black

Post autor: Black »

Jasnogórska to mniemam najlepsze miejsce, a jeśli jest obawa o miejsce zawsze można sie pod salonem fordem umówić tam jest dużo miejsca.
czarna

Post autor: czarna »

jakie dwie grupy :| ...

Bartek pisze:O ile dobrze rozumiem poprzednie posty to jedna grupa zbiera się o 7.30 w Borku a docelowo wszyscy o 8.00 na Jasnogórskiej. Potem wszyscy lecimy do Olkusza i tam łączymy się z grupą olkuską i tyle. Każdy dołączy tam gdzie mu najwygodniej. Żadnego problemu nie widzę.
p.s. na marginesie, jestem za jazdą do Częstochowy jedynką a wracać możemy przez...a co tam ...Kołobrzeg.

i mam nadzieje ze tak zostanie!
Ostatnio zmieniony 16 kwietnia 2010, 13:09 przez czarna, łącznie zmieniany 1 raz.
Jarek

Post autor: Jarek »

o co chodzi z tymi grupami ?
ODPOWIEDZ