28.02.2010 (niedziela) PIERWSZA USTAWKA w 2010 roku

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Dzieki za udany wyjazd. Skonczylo sie na wyjezdzie do Ogrodzienca
Za chwilke w galerii pojawia sie zdjecia :)

Edit: Link do zdjec w galerii
http://www.choppers-club-malopolska.pl/ ... php?p=8706
Ostatnio zmieniony 28 lutego 2010, 15:11 przez Mrozo, łącznie zmieniany 1 raz.
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Bazyl

Post autor: Bazyl »

Serdeczne dzięki za wspólną przejażdżkę :brawo:
EruannO

Post autor: EruannO »

i sie nawet pojawiły:) zacnie
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady>28.02.2010 niedzielka

Post autor: Miki »

luzik :lol: dzieki za wspolne smiganie bylo superek pomysl z herbatka byl przedni ale ten sponsorowany chyba zurek byl doskonaly, dzieki, az milo na ciele i duszy ze sie posmigalo :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

I tak, kto miał wątpliwości i się nie pojawił, niech żałuje.
Było, można powiedzieć..., zresztą nie, nie powiem.

- ,,Piranha'' nam się postarzał o cały rok i zgodnie z tym wydarzeniem herbatę z sokiem wszystkim wcisnął ( wypchał się sianem po prostu, my tu na jakiś ,,konkret'' liczyliśmy, a tu herbatka ) - dobra tyle, wszystkiego NAJ... i dzięki.

- ,,Bazyl'', super gość znaczy - kupa sprzętu i kupa chłopa, dzięki za ,,wkupny'' (sam tak powiedział, nie żeby jakieś naciski, nie) żurek pod zamkiem w Ogrodzieńcu, gdyby nie to, to do domu bym nie dociągnął ,nie ma szans, a tak to tylko drugie danie wciągnąłem i już mogę zabrać głos na temat wyjazdu, jeszcze raz dzięki.

-,, EruannO'' bez najmniejszych problemów na oparach trasę robi, - kurcze, też bym tak chciał.

Poza tym to nuda, nie ma o czym pisać.

Dzięki wszystkim za bardzo udane, OFICJALNE otwarcie SEZONU 2010 (jeden dzień przed naszą rocznicą) trafione w ,,dychę'' - no prawie.

Fotki wieczorem bo aparat w garażu z maszyną został. :skromny:
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady>28.02.2010 niedzielka

Post autor: Miki »

luzik , motorek wymylem suszy sie w garazu, a ja susze butelki z zupka chmielowa, dzieki za wypadzik, czekam na zdjecia Zybiego, :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
POKORA

Post autor: POKORA »

Mrozo aż przykro mi że nie mogłem do, Was dołączyć ale chyciły mnie korzenie,jestem do pierwszych dawkach zastrzyków i leżę powalony, jak zaje.......ście to boli ale do imprezy się muszę wykurować, z fotek widzę, że przystanęliście na stacji w Olkuszu,pozdrawiam :stres: :okok:
zbychu40

Post autor: zbychu40 »

witam, dzisiaj czytam o otwarciu sezonu w Lutym ... pogratulować twardzielom, na sama myśl zamarzam, ale sam ostatnio w tygodniu wyskoczylem na Zakopianke i rundke zrobilem , co by sprawdzić czy w Maszynie nic sie przez zime nie popsulo.. :)
ODPOWIEDZ