05.04.2010 Otwarcie sezonu 2010 w Bochni

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Diobeł

05.04.2010 Otwarcie sezonu 2010 w Bochni

Post autor: Diobeł »

Ostatnio zmieniony 4 kwietnia 2010, 18:26 przez Diobeł, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Otwarcie- Bochnia

Post autor: Miki »

luzik Bywam tam i teraz tez bede :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Łysy

Post autor: Łysy »

Ja też z chęcią się wybiorę. :)
Dakota

Post autor: Dakota »

Mam nadzieję, że pogoda będzie dla nas łaskawa ;)
Ja będę lecieć z Huty dokładniej z Centrum, jakby coś to 796344997
Do zobaczenia!!!
Yaven

Post autor: Yaven »

ok bo to już jutro gdzie sie ustawiamy?? Już nie mogę się doczekać aby swoim lśniącym maleństwem zaszokować tłumy :D
Leszek

Post autor: Leszek »

yavenin pisze:ok bo to już jutro gdzie sie ustawiamy?? Już nie mogę się doczekać aby swoim lśniącym maleństwem zaszokować tłumy :D
Cześć , jak pojedziesz skoro maszynę stawiasz na podnośnik chyba że podnośnik ma kółka. :lol:
Yaven

Post autor: Yaven »

Jedno drugiego nie wyklucza. Dziś złoże moto a jak będzie podnośnik czy jak teraz kombinuje drewniane klocki to zajmę się dolnymi partiami. A tak serio to ustawiamy się gdzieś czy coś??
Leszek

Post autor: Leszek »

Zobaczy się wieczorem Mikołaj na pewno pojedzie i poda miejsce zbiórki ja jak będzie padać to nie jadę . luzik
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Otwarcie sezonu w Bochni- bazylika mniejsza sw,Mikolaja

Post autor: Miki »

luzik Witam w swiatwecznym pieknym dniu,czyli jak zwyczaj kaze spotykamy sie na stacji PaliwBP przy wlocie trasy do Wieliczki godz,8.oo ta sama co w ubr. :okok: :lol: Serdecznie chetnych zapraszam--- jutro Bochnia,,,,
Ostatnio zmieniony 4 kwietnia 2010, 10:33 przez Miki, łącznie zmieniany 1 raz.
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
zbychu40

Post autor: zbychu40 »

cześć Leszek, a dzisiaj masz cos w planie przed obiadem > ? jesli nie to zapraszam na stacje ARGE w Mogilanach obok mackdonalda o 11:15 .
Leszek

Post autor: Leszek »

motocyklista 45 pisze:luzik Witam w swiatwecznym pieknym dniu,czyli jak zwyczaj kaze spotykamy sie na stacji PaliwBP przy wlocie trasy do Wieliczki godz,8.oo ta sama co w ubr
Dlaczego o 8.00 jak msza jest jak niżej.


Zapraszamy na inauguracyjną sezon motocyklowy 2010 Msze św która
odbędzie się tradycyjnie w bocheńskiej Bazylice 05.04.2010 / lany poniedziałek/
o godzinie 12.00.
Pitbull

Post autor: Pitbull »

Witam Koledzy
Msza W Bochni jest o godz 12 więc jeśli spotkamy się o 10 na BP wystarczy
Wyjedziemy max 10 30 i w Bochni będziemy 11-11.10 w sam raz aby pod samą Bazylikę wjechać.
Trzymać kciuki za pogodę

Jutro 10,00 BP Wieliczka
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Bochnia - otwarcie sezonu

Post autor: Miki »

luzik :lol: macie racje wiedzialem ze msza sw, o 12,oo a dlaczego napisalem 8,00sam nie wiem , jak zwykle diabel tkwi w szczegolach,,sorki, 10,00 na BP przy BP Wieliczka :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Szereny

Post autor: Szereny »

Wiem, że późno...
Mimo wszystko... Czy ktoś nie ma wolnego miejsca i nie zabrałby wiercącego się z tyłu z aparatem w łapkach plecaczka do siebie ?? ;) Jak trzeba, mogę być grzeczna i nie robić zdjęć :P Już umiem :lol:
don

Post autor: don »

Jak tylko nie poleje (a ma kurde padać, tfu, tfu) do będę o 10.00 na BP Wieliczka
Leszek

Post autor: Leszek »

don pisze:Jak tylko nie poleje (a ma kurde padać, tfu, tfu) do będę o 10.00 na BP Wieliczka
Don dla twardzieli niema złej pogody są tylko źle ubrani motocykliści no chyba że pucowanie moto sprawia kłopot - to tak jak i mnie :lol:


[/i]No i pada chyba nie pojadę , w padłem w zakłopotanie nie wiem co robić? :mysli:
don

Post autor: don »

Pogoda jaka jest - każdy widzi - kto będzie na BP na 100% ?
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Otwarcie sezonu motocyklowego w Bochni 05,04,2010

Post autor: Miki »

luzik Witaj ja jestem napewno z wnukiem na 200%, zapraszam na miejsce zbiorki BP przed sama Wieliczka po prawej stronie patrzac w kierunku Wieliczki :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Leszek

Post autor: Leszek »

Dziękuję koleżankom i kolegom za wspólny wyjazd do Bochni i że pogoda była łaskawa dla nas do czasu powrotu . :okok: luzik
.:Łukasz:.

Post autor: .:Łukasz:. »

Wypadzik udany, motorki poświęcone, grochóweczka pyszna :okok:
ODPOWIEDZ