Coś dla grajków gitarowych

Nasz dział handlowy
Tomek

Coś dla grajków gitarowych

Post autor: Tomek »

Hej
Mało motocyklowy temat, ale częściowo za free to może nie będę zlinczowany.
Do rzeczy. Mam do oddania za free całą masę nut i tabulatur gitarowych do najróżniejszej muzy. Od bluesa, przez jazz i klasykę, do metalu.
W zamierzchłych czasach miałem chyba jeden z większych zbiorów w Polsce (do momentu upowszechnienia internetu) i została mi cała masa kserówek. Szkoda mi wyrzucać, może ktoś będzie miał z tego pożytek (ja nadal wolę nuty drukowane niż czytane z kompa).
Transkrypcje są bardzo dobrej jakości (wydawnictwa z USA).
Jak nie znajdę chętnych (bo mam po kilka kopii) to idzie na makulaturę.
Aha, a jak ktoś lubi wydawnictwa typu Guitar World, Guitar One, Guitar itp. to mam ok. 300 tego typu magazynów do sprzedania.

Pzdr, Tomek
Joker

Re: Coś dla grajków gitarowych

Post autor: Joker »

Tomek pisze:Hej
Mam do oddania za free całą masę nut i tabulatur gitarowych do najróżniejszej muzy. Od bluesa, przez jazz i klasykę, do metalu.
Hej jeśli chodzi o te nuty i taby to ja byłbym chętny:)
Tomek

Post autor: Tomek »

Spora część muzy przelanej na papier jest Twoja, ale jeszcze dużo pozostało.

Pzdr, Tomek
Yaven

Post autor: Yaven »

ja też bardzo chętnie bym nutki przygarnoł. jestem bardzo początkujący ale również wole papier.
Tomek

Post autor: Tomek »

Ponieważ jest zainteresowanie tematem, przygotuję jakieś zestawienie tego co mam i dam znać. Niemniej jednak każdy pytający coś dostanie, a co :)

Pzdr, Tomek
Risto80

Post autor: Risto80 »

To ja też poproszę :)
Joker

Post autor: Joker »

To ja proponuję jak pojawi się jakiś spis dzieł:) żeby się dogadać i ewentualnie można coś przecież skserować:)
Awatar użytkownika
Robo
Posty: 65
Rejestracja: 6 października 2009, 16:32
Lokalizacja: KRAKÓW
Motocykl:

Post autor: Robo »

witam, też troszkę gram (bardziej się uczę cały czas) i gdyby dla mnie coś zostalo to chętnie, ewentualnie mogę sobie coś skserować.
ODPOWIEDZ