16.05.10 II Piknik Motocyklistów Stary Sącz.

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Leszek

16.05.10 II Piknik Motocyklistów Stary Sącz.

Post autor: Leszek »

Czy ktoś jest chętny do Starego Sącza 16.05,10 niedziela? tylko pogodę zapowiadają deszczową jak będzie pogoda względna to lecę . luzik

http://www.tvp.pl/krakow/patronaty/ii-p ... ow/1780214
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady - niedzielka 16,05

Post autor: Miki »

luzik Leszku ja smigam jak nie bedzie naprawde padac! :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
jojo

Post autor: jojo »

i ja jestem z wami jak bedzie wzglednie.tzn. w miare pogodnie[bez ulewnych deszczy]
ładna okolica,warto tam pojechac.
piranha

Post autor: piranha »

Leszku,
nie zapomnij o dopalaczach bo nie wrócisz na wieczór do Kr...;)
Leszek

Post autor: Leszek »

piranha pisze:Leszku,
nie zapomnij o dopalaczach bo nie wrócisz na wieczór do Kr...;)
[quote=


Rafał żartownisiu jak się spręże i na dopalaczu muszę zdążyć a biorę namiot w razie czego .
:figielek: luzik
Awatar użytkownika
Robo
Posty: 65
Rejestracja: 6 października 2009, 16:32
Lokalizacja: KRAKÓW
Motocykl:

Post autor: Robo »

Leszku, jestem chętny na wyjazd, ale: sprawdzałem info pogoda i niestety Niedziela zapowiada się dosłownie paskudnie, opady deszczu bardzo intensywne, co innego dzień wcześniej Sobota 15.05. ma być bez opadów,albo tylko miejscami.
Leszek

Post autor: Leszek »

Robo pisze:sprawdzałem info pogoda i niestety Niedziela zapowiada się dosłownie paskudnie, opady deszczu bardzo intensywne, co innego dzień wcześniej Sobota 15.05. ma być bez opadów
Robuś może przełóżmy na sobotę :mysli: ale kto msze odprawi ? luzik :figielek: ale na poważnie to rzeczywiście opady na niedzielę zapowiadają tak że na sobotę może ktoś co wymyśli . :okok:
piranha

Post autor: piranha »

Sobota???

Chodzi nam z Robertem po głowie kawa nad Soliną a potem pierogi w Cisnej - Siekierezada..!!!!

Robert jest na tak mnie się wyjaśni jutro popołudniu.:)

Pozdr
Rafał
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady Cisna

Post autor: Miki »

luzik bylem w lipcu ubr w Cisnej, na wystepach a pozniej smiganie do Dukli, super, nie da sie tego opowiedziec, to trzeba zobaczyc i byc tam, ja bylem 7 dni. :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
orcio

Post autor: orcio »

nie wiem czy na 1 dzien bieszczady to nie za daleko ...
a moze taka traska po swietokrzyskich okolicach ..: zamek Chęciny, zamek Krzyztopór, .. zna ktos jeszcze jakies ciekawe zakmi w tej okolicy?
aha - no i mowie oczywiscie o sobocie bo w niedziele to bedzie powódź z nieba :P
Awatar użytkownika
Daro
Posty: 232
Rejestracja: 25 kwietnia 2010, 12:37
Lokalizacja: Wieliczka
Motocykl: Kiedyś był Boulevard
Kontakt:

Post autor: Daro »

Na Bieszczady się nie piszę ale Świętokrzyskie z miłą chęcią.....byle była lepsza pogoda niż dziś.
Easy Rider !!!
ODPOWIEDZ