,, Gmole ,, Kawasaki LTD 454

Nasz dział handlowy
Japa.

,, Gmole ,, Kawasaki LTD 454

Post autor: Japa. »

Witam Koledzy i Koleżanki . Czy ktoś może wie albo ma do sprzedania gmole do Kawasaki LTD 454 . Poszukuję już od jakiegoś czasu i nie moge dopaśc do tego modelu , śledzę aukcję allegro , ogłoszenia itd ale bez skutecznie . Jak ktoś coś może wie na ten temat gdzie moge dostac lub czy od innego modelu moto będą pasowac bardzo proszę o info na PW . Pozdrawiam i z góry Dzięki .
Ostatnio zmieniony 1 września 2010, 12:30 przez Japa., łącznie zmieniany 1 raz.
EruannO

Post autor: EruannO »

Japa.

Post autor: Japa. »

Wreszcie znalazłem kolesia który dorabia gmole do wszystkich typów motocykli , ( nietypowe np swojego projektu itp ) i musze powiedziec że widziałem jego prace co gośc tworzy do motorków to normalnie bajka . Sam własnie w tej chwili korzystam z jego usługi . Jeżeli jest ktoś zainteresowany to mam dane kontaktowe i mogę goscia polecic .
Grzechu

Post autor: Grzechu »

Japa., a możesz wrzucić jakiegoś linka ze zdjęciami gmoli wykonanych przez tego gościa?
Awatar użytkownika
Dzida
Posty: 465
Rejestracja: 16 czerwca 2010, 21:05
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Yamaha Vstar 1100
Kontakt:

Post autor: Dzida »

Gmole - ja też jestem zainteresowany! Właśnie! Może jakiś link albo kontakt?
Motocyklistę zrozumie tylko pies wystawiający pysk za okno jadącego samochodu.
chrupa

Post autor: chrupa »

Japa, fajnie jak byś się pochwalił namiarami na tego "kolesia"...

Z mojej strony mogę podać kilka linków w tym temacie:
Kużnia motocyklowa
Bartłomiej Sępioł
Dakota

Post autor: Dakota »

Japa rzuć namiarem!
Japa.

Post autor: Japa. »

Jeżeli chodzi o fotki gmoli które gośc robi to nie posiadam , tylko widziałem na żywo . Dodatkowo zajmuje się jeszcze np ; poleracja felg , mechanika moto itp . Kontakt ; 500 748 836 . Miejscowośc Łukowica 14 km od Limanowej gośc ma na imię Arek .
ODPOWIEDZ