11-13.06.2010 - Zlot Virago Zdwórz

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Morte-69

11-13.06.2010 - Zlot Virago Zdwórz

Post autor: Morte-69 »

Jak w temacie ,wybiera sie ktos?
Ja lece tam pod namiot o ile pogoda pozwoli.
Ostatnio zmieniony 20 czerwca 2010, 15:29 przez Morte-69, łącznie zmieniany 1 raz.
Lolek

Post autor: Lolek »

Także się wybieram pod namiocik :)
gutek_sm

Post autor: gutek_sm »

Wygląda na to, że będę jechał na zlot w piątek 11.06. rano. Rozmawiałem dzisiaj z kolegami z Grupy Śląsk, wybierają się w dwie grupy (rano i popołudniu), możemy się do nich dołączyć.
Też biorę namiot.
Morte-69

Post autor: Morte-69 »

mnie wyjazd w piatek rano najbardziej pasuje :)
zgadamy sie jeszcze dokladnie na pare dni przed wyjazdem.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady Zlot Zdworz 11-13 czerwca 2010

Post autor: Miki »

luzik mysle ze sie z Wami zalapie :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
gutek_sm

Post autor: gutek_sm »

Do zlotu kilka dni a tu cisza!!!! Ja się wybieram w piątek około 9:00 lub 10:00. Trasa, raczej, głównymi drogami czyli Częstochowa, Łódź, Łowiczy itd.
Jeśli ktoś chętny to pisać!!!
Jest też możliwość dołączyć do Grupy Śląsk, która leci bocznymi drogami w piątek rano. Tylko nie bardzo widzę sens lecieć na spotkanie do Dąbrowy Górniczej, tylko jechać na Jędrzejów i później do Włoszczowej gdzie dołączymy do GŚ.
Powrót planuję na niedzielę. Godzinę wyjazdu ze Zdworza ? Się zobaczy :) jaka będzie forma :>
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady 13,06,2010 Dom Dziecka

Post autor: Miki »

luzik tylko wszyscy nie wyjezdzajcie, bo kto bedzie dzieciaki nasze wozil a maja od nas to obiecane,Ja tez zrezyglowalem ze zlotu, na korzysc naszych dzieciakow :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Morte-69

Post autor: Morte-69 »

Ja tez jade w piatek najpozniej o 10 start,blizej piatku sie ugadamy skad wyruszymy.Ja chetnie bym polecial na Jedrzejow i we wloszczowej jak damy rade dolaczyc do Gr.Slask.
gutek_sm

Post autor: gutek_sm »

Wg google maps GŚ ma do Włoszczowej około 1,5 godziny my jadąc przez Jędrzejów mamy około 2 godz. Oni wyjeżdżają o 9:00 to my musielibyśmy wyjechać o 8:00 by spokojnie zdążyć i mieć pewność, że jeszcze nie dojechali. Pytanie czy trasa podana przez chłopaków z GŚ jest aktualna.
Morte-69

Post autor: Morte-69 »

pojedziemy raczej sami,Gr.SlasK nie dogonimy :)
Spotkanie na BP ,dokladna godzine podam we czwartek,musze sprawdzic o ktorej braciak ma pociag z Tarnowa.
gutek_sm

Post autor: gutek_sm »

Na dzień dzisiejszy ustalenia są takie:
1. Wyjazd o 9:30 ze stacji BP na al. 29 Listopada (wylot na W-wę. blisko ul. Powstańców).
2. Trasa na Jedrzejów i spotkanie z chłopakami z Rzeszowa.
3. Luźna jazda na zlocik.
4. Dobra zabawa we Zdworzu.

Ktoś jeszcze chętny na 3 dniowy wypad????
ODPOWIEDZ