06.06.2010 - Niedzielny wypadzik na Słowację

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Japa.

Post autor: Japa. »

MrDeadhead To mnie przekonywuje zeby nastepnym razem z wami jechac i moze zdarzy sie taki cud ze i mi spali ponizej 4 :D
  • Tomek no Ja Ci powiem że byłem w szoku o spalanie Mojej LTD , po obliczeniach wyszło Mi o dziwo ( nie do uwierzenia ) 3,40 L na 100 km .
A co do tepa to przecież wycieczka , ale i tak nie moge się przyzwyczaic w końcu parę lat przelatałem na ścigu .
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

To i ja się wypowiem..... na odcinku Myślenice-Łysa Polana moja Madzia zjadła paliwa za.... :mysli: niewiele ponad 10 :szok: naszych zwykłych Polskich złotych a to przecież jest około 80 km w/ gogle map ! Nawet świadków na to mam :lol: Jak nad tym się głębiej zastanowię....przedzielę te 10 zeta na litry,potem to wszystko na moje V4 to wychodzi że.....moja Madzia mniej chleje jak ja :milczek: Eeeetam to chyba niemożliwe :glupek: jakiś błąd w obliczeniach musi być
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Niedzielny wypadzik na Slowacje

Post autor: Miki »

:lol: luzik moja virazka pali do 6 litra bo ostro smigam a na Slowacje i do domu spalila mi ,jak liczylem nie pilem browarkow he he tylko 4,80l na 100 km,co nigdy tak malo nie,,jadla,,bo trzeba przyznac ze Japa tamowal moje i innych zapedy, wiec mozna bylo jechac ,,turystycznie i podziwiac krajobraz i chwala mu za to,, :rotfl:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Paweł_

Post autor: Paweł_ »

Ponieważ wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że w niedługim czasie dołączę(-my) do wspólnych wyjazdów, chciałem zapytać: jaka jest ta prędkość "powoli"?
Np. na zakopiance od Myślenic do Lubnia (czyli nową dwupasmówką) - to ile na budziku?
A "szybko" to ile będzie? :stres:
Nie chodzi mi o prędkości średnie, tylko ile prowadzący maksymalnie ma na budziku....
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Niedzielny wypadzik na Slowacje

Post autor: Miki »

luzik Pawel w kolumnie na naszej wycieczce poruszamy sie 80-100km,smigaja z nami takze dziewczyny,na ,,zakopiance,, na nowym odcinku wzrasta szybkosc 100- 110-120km z reguly aby cos zobaczyc z wyskosci motocykla nie przekraczamy 100km/godzine :okok: :lol:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Paweł_

Post autor: Paweł_ »

ufff... to dobrze... bo wiatr mi głowę chce oberwać ale powyżej 130 :-)
MDH

Post autor: MDH »

Jak kazdemu na chopperze kto nie posiada szyby ;)
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady na Slowacje

Post autor: Miki »

luzik Pawel nie martw sie jest nas paru ktorzy na nowych drogach via Bochnia- Tarnow i Nowy Sacz tez smigamy 120-130km ale to sa wyjatki tak dla poczucia wiatru w ,,nosie,, he he bo to sa czoperki a nie scigi,,,,,,, :radocha:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
orcio

Post autor: orcio »

MrDeadhead pisze:Jak kazdemu na chopperze kto nie posiada szyby ;)
właśnie dziś pojechałem sobie do tak do 180 i powyżej 130 bez szyby juz jest mało komfortowo - lepiej sie położyc na baku..
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Paweł_ pisze:Nie chodzi mi o prędkości średnie, tylko ile prowadzący maksymalnie ma na budziku....
Paweł ....różnie to bywa z tymi prędkościami.80-120 plus minus. W kolumnie jeszcze jakoś idzie ale jakby na dwa motory śmigać.... a prowadzącym byłby Mikołaj....to fiu fiu....wyżej wymienione musisz przez dwa pomnożyć (z leciutką przesadą) :figielek:
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Frog

Post autor: Frog »

orcio pisze: właśnie dziś pojechałem sobie do tak do 180 i powyżej 130 bez szyby juz jest mało komfortowo - lepiej sie położyc na baku..
...lepiej zakupić szlifierkę :) .
ODPOWIEDZ