06.06.2010 - Niedzielny wypadzik na Słowację

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

lary1978

Post autor: lary1978 »

Moto45 - ja to wiem :lol: .... Ja też lubię pożartować hehehe - spoko.....

Dobra palimy motorynki i lecimy.....
P O G O D A Z A J E B I S T A ................... :okok: :radocha:
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady - Slowacja 06.06.2010r

Post autor: Miki »

:lol: ;P Witam kto rano wstaje , ten leje jak z cebra,wiec jak napisal lary pogoda narescie zajebista wiec fruwamy, zapraszam serdecznie na latanko,zabrac aparaty fotograficzne :rotfl:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
jojo

Post autor: jojo »

hahaha! pierwszy jestem! :wnerw: :wnerw: :wnerw: :wnerw: :wnerw: :wnerw: :wnerw: :wnerw: :wnerw: :wnerw: :wnerw: :wnerw: :wnerw: :wnerw: :wnerw: :wnerw:
spray do łatania opon działa nawet dobrze w oponie detkowej. jak długo to niewiem.
dojechałem do domu,zły-to mało powiedziane. czekam na zdjecia z wyprawy.gwozdz był spory detka chyba pokiereszowana, bedzie do wymiany.
Jarek

Post autor: Jarek »

Witam wszystkich już z domu. Naprawdę super impreza, świetna trasa, od pewnego momentu naprawdę fajne tempo no i super towarzystwo.
Trochę bolą plecy od siedzenia :-)
lary1978

Post autor: lary1978 »

Niby osobno a przez chwilkę razem - :) ...
Super klimat,pogoda,traska i w ogóle mega fajny dzień...
Pozdrawiam....
Aro

Post autor: Aro »

I po wyjeździe. Zebrała się całkiem spora grupa. Jechaliśmy przez Łysą Polanę do Strbskiego Plesa. Tutaj krótka przerwa, sesja zdjęciowa i Ci co mieli kanapki to się pożywili. Następnie dookoła Tatr przez Liptovski Mikulas i powrót przez Chyżne Nie obyło się bez zakupów wyrobów słowackiego browarnictwa. A później jeszcze ognisko u Zbycha40, ale tam już nie byłem to inni napiszą jak było.

Podsumowując: łącznie ok. 400 km.

Było czadowo
szuwar

Post autor: szuwar »

Ja rowniez melduje sie z domu Wypad super Dbanie o palaczy tez mi sie podobalo HAHAHA (nazwijmy to szukaniem skrotow) Nastepnym razem trzeba pomyslec o paru euro w kieszeni w razie w zeby nie odjezdzac od CPN jak Lysy Przygladam sie swoim lapom i jakies kolka na nich mam TO OPALANIZNA jechalem w niepelnych rekawiczkach i mi sie ciapki porobily A o gebie to szkoda gadac !! Jeszcze raz dzieki wszystkim za towarzystwo no i Japie za pomysla
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady - Slowacja 06.06.2010r

Post autor: Miki »

luzik :lol: wszystkim dziekuje za towarzystwo , ladna traske i mile wspomnienia, oby wiecej tak smigan bylo :brawo:/pozyczylem siatke na motorek, prosze o zwrot, mozna zostawic w knajpce u <<Zbyszka<< wczesniej prosze o felefonik luzik
Ostatnio zmieniony 7 czerwca 2010, 16:04 przez Miki, łącznie zmieniany 1 raz.
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Jarek pisze:świetna trasa, od pewnego momentu naprawdę fajne tempo
Jarosławie ...z całym szacunkiem ale tempo zwolniło z tegoż to powodu iż jeden z uczestników Grupy...a konkretnie ja.... musiał zatrzymać celem dokręcenia koła....a reszta grupy zwolniła aby osoby które zostały z pomocą mogły dogoni resztę grupy. Co do wyjazdu...owszem zajebiście fajny...oby jak najwięcej takich. Wszystkim dziękuje za miłe towarzycho tak podczas jazdy jak i podczas pieczenia kiełbachy :okok: filmiki wciepne niezwłocznie po zgraniu albo po zmontowaniu ich :mysli:
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

No to i ja sie melduję. Świetna trasa i doborowe towarzystwo - nic mi więcej nie trzeba. Żeby tak co tydzień można było pośmigać... :>
Dzięki i do następnego :okok:
Awatar użytkownika
Archi
Posty: 606
Rejestracja: 29 marca 2010, 08:35
Lokalizacja: Kraków
Motocykl:

Post autor: Archi »

JESTEM JUZ I JA .... :) Prawie 400 km .. musiałem wypić cztery browary , po jednym za każde 100.. Dzieki wszystkim za smiganie i poźniejsze pieczenie kiełbasy... Chcialbym jeszcze tak kiedyś pobłądzić i po tych winklach raz jeszcze ..w dól i w górę.. SUPER było !! DZIĘKi :okok: :brawo:
Fast Rider
Jarek

Post autor: Jarek »

Mador
Co do tempa to miałem na myśli prędkość, którą w początkowej fazie nie pozwalała na rozglądanie się po okolicy - według mnie szkoda trochę tak przelecieć i się nie rozejrzeć. Potem trochę spadła (prędkość) i wszystko było OK

O Twojej awarii nie wiem, wspominałem Mikołajowi że w Chyżnem będe odskakiwał
Źle mnie zrozumiałeś :-)
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4535
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Jak ja Wam zazdroszczę.
Niestety puszką dziś Ojców i Pieskową Skałę zaliczyłem, nikomu nie życzę, toż to udusić się można...

Jedno pytanie, czyja to taka wspaniała maszyna tak w słońcu błyszczy? coś jakby odrobinę do mojej podobna była, no, no pogratulować.
zbychu40

Post autor: zbychu40 »

Witam, wspaniała trasa, towarzystwo i pogoda na śmiganie, było super ,oby więcej takich wypadów , no i uznanie dla Madora za kręcenie flmów w ,,locie: czekamy na linki , miło tez było poznać nowego ( w niedługim czasie się zaloguje na CCM) kolegę Zdzisława z Włosani, u którego zakonczylismy impreze pieczeniem kiełbasy. Dziekuje i pozdrawiam. :>
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

zbychu40 pisze:miło tez było poznać nowego ( w niedługim czasie się zaloguje na CCM) kolegę Zdzisława z Włosani, u którego zakonczylismy impreze pieczeniem kiełbasy
Sie wkupił znaczy sie.... :okok:
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Japa.

Post autor: Japa. »

To i Ja się melduję :) Było super , pogoda dopisała :okok: Traska i winkielki OK pomimo tego że trochę pobłądziłem :[ Dzięki wszystkim za udany wypadzik ,miło spędzony czas i do następnego razu .
Łysy

Post autor: Łysy »

ja też bardzo dziękuję za miłe towarzystwo :okok: Żałuję że nie mogłem zjeść z Wami kiełbaski :zalamka: ale jeszcze nie jeden wypad przed nami luzik
Aro

Post autor: Aro »

No to na koniec się jeszcze pochwalę. :figielek: Od tankowania przed Łysą Polaną do tankowania w Chyżnem było 184 km i zatankowałem 6,7 l. To daje .... :stres:
3,64 l/100 km :lol: :lol: :lol: :lol:

Ale z tego co słyszałem to wszyscy bili rekordy niskiego spalania. To zasługa Japy i tempa jakie dyktował, a było typowo rekreacyjne.
MDH

Post autor: MDH »

Aro pisze:No to na koniec się jeszcze pochwalę. :figielek: Od tankowania przed Łysą Polaną do tankowania w Chyżnem było 184 km i zatankowałem 6,7 l. To daje .... :stres:
3,64 l/100 km :lol: :lol: :lol: :lol:

Ale z tego co słyszałem to wszyscy bili rekordy niskiego spalania. To zasługa Japy i tempa jakie dyktował, a było typowo rekreacyjne.
To mnie przekonywuje zeby nastepnym razem z wami jechac i moze zdarzy sie taki cud ze i mi spali ponizej 4 :D
A tak powaznie to zazdroszcze wypadu, szkoda ze czas mi nie pozwolil sie z wami wybrac...
Jarek

Post autor: Jarek »

Aro

Masz racje - tempo idealne " Japa na leadera " ( mam na mysli przejazd dopiero od poerwszego przystanku na słowackiej stronie )

U mnie spalanie prawie identyczne ale wyższe. Tyle ze moto jakies niespełana 300 kg + obciążenie 160kg.
(poj. 650cm i 40KM)
ODPOWIEDZ