13.06.2010 - Spóźniony dzień dziecka w DD Sieborowice

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Barnaba

13.06.2010 - Spóźniony dzień dziecka w DD Sieborowice

Post autor: Barnaba »

Data spotkania: 13.06.2010
Miejsce spotkania: BP "Hejnał", al. 29. Listopada
Godzina zbiórki: 11:30 / Wylot 11:40
Kierunek: Dom Dziecka w Sieborowicach, potem przejazd do Racławic k/Miechowa.

Uznałem, że czas założyć temat - by wszyscy się deklarowali, czy jadą, czy nie. W końcu musimy wiedzieć, ile nas jedzie - czy wszystkie chętne dzieci znajdą transport. Więc proszę, byście deklarowali swoją obecność oraz liczbę ewentualnych kasków, jakie możecie zabrać dla pasażerów.

A tutaj tekst od shadowa:
shadow pisze:Witam Wszystkich
Sorry że się długo nie oddzywałem nt.DD ale pomyślałem że skoro nikt nt DD nic nie pisze to się nie będę "wcinał" ale wczoraj dostałem zaproszenie dla CCM-na PIKNIK jaki odbędzie sie w Racławicach k/Miechowa.Imrezę /coroczną/ organizuje dziewczyna która kiedyś pracowała w DD Sieboriowice.Jest to piknik rodzinny powiązany z Racławicami i Kościuszką.Ma być masa atrakcji.Oczywiście zaproszenie dotyczy NAS i naszych rodzin i tak siobie pomyślałem że jakby lecieć z Kraka to można by zabrać nasze dzieciaki z Siebo. i pojechać tam z nimi.Wszystkie atracje za FREE dla dzieciaków.Dla nas wyżera min .wojskowa grochówa....można by tez na miejscyu zorganizować ognicho z naszymi dziećmi z DD.Mają być jakieś konkursy ,konie,zabawy dla dzieci no i My.
Impreza jest 13 czerwca o 14.30 i mamy tam być ............
pzdr shadow
A teraz co do godziny spotkania: Mamy być na pikniku na 14:30, więc o której się spotykamy? Czy jedziemy prosto do DD, czy jedziemy gdzieś dla frajdy po drodze, ile czasu mamy w planie spędzić w Sieborowicach i tak dalej... Więc wypowiedzcie się. Nie ukrywam że najlepiej jakby wypowiedział się też shadow. :)

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 11 czerwca 2010, 21:53 przez Barnaba, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady-Dom Dziecka

Post autor: Miki »

luzik Jestem bylem i bede za smiganiem do Domu, Dziecka,tak bylo w paczkami mikolajowymi, wigilia u dzieciakow , a co do tematu to juz pare razy poruszylem ostatnio w dniu 26,05,2010 w dziale na luzie- Dom Dziecka ;)
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Mikołaj, stąd też mój temat w wypadach. Póki co, rozpoczynam listę chętnych, wraz z wolnym miejscem z tyłu i kaskami. Proszę kopiować i się dopisywać.

1. Barnaba - miejsce z tyłu wolne - 1 kask wolny
James70

Post autor: James70 »

2.James70 miejsce + kask
James70

Post autor: James70 »

1. Barnaba - miejsce z tyłu wolne - 1 kask wolny
2.James70 -miejsce wolne + kask ewentualnie kurtka skorzana
Shadow

Post autor: Shadow »

1. Barnaba - miejsce z tyłu wolne - 1 kask wolny
2.James70 -miejsce wolne + kask ewentualnie kurtka skorzana
3.Shadow-brak miejsca/syn się wkręcił/ + 1 kask wolny
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Post autor: Miki »

1. Barnaba - miejsce z tyłu wolne - 1 kask wolny
2. James70 -miejsce wolne + kask ewentualnie kurtka skorzana
3. Shadow-brak miejsca/syn się wkręcił/ + 1 kask wolny
4. Motocyklista 45 + 1 kask wolny
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
POKORA

Post autor: POKORA »

wyupad fajny ale chyba termin się zmienił a to już mi nie pasuje ale będę z wami pa :okok:
Łysy

Post autor: Łysy »

1. Barnaba - miejsce z tyłu wolne - 1 kask wolny
2. James70 -miejsce wolne + kask ewentualnie kurtka skorzana
3. Shadow-brak miejsca/syn się wkręcił/ + 1 kask wolny
4. Motocyklista 45 + 1 kask wolny
5. Łysy - wolne miejsce + kask
Aro

Post autor: Aro »

1. Barnaba - miejsce z tyłu wolne - 1 kask wolny
2. James70 -miejsce wolne + kask ewentualnie kurtka skórzana
3. Shadow-brak miejsca/syn się wkręcił/ + 1 kask wolny
4. Motocyklista 45 + 1 kask wolny
5. Łysy - wolne miejsce + kask
kaczka

Post autor: kaczka »

witam rozmawiałem z ekipą z GSM gdybyśmy mieli mało moto chętnie nas wspomogą w transporcie dzieciaczków jeśli bylibyśmy zainteresowani proszę o info aby dać im wcześniej znać , JEŚLI NIE JESTEŚMY ZAINTERESOWANI NIEMA TEMATU I PROSZĘ NIE KOMENTOWAĆ ;)
Shadow

Post autor: Shadow »

Dzięki arturk bo w sumie na razie coś nas mało......ja we wtorek bedę wiedział ile dzieciaków będzie do zabrania z DD Sieborowice to zapodam ...kilka dni temu poleciałem do tych Racławic..powiem Wam że całkiem przyjemne miejsce..... a tak na marginesie w kwestii rozliczeń to pozwoliłem sobie wydać z kasiorki z mikołaja /zostało mi 200 zeta/ w czasie dwóch wycieczek rowerowych które zorganizowałem dzieciakom z Sieborowic -45 zł-zakup kiełbasy na ognisko,musztarda ketchup i napoje i w czasie drugiej wycieczki kilkanaście dni temu /spotkaliśmy po drodze do ojcowa arturk/ 25 zł na lody i napoje-na wszystko jak zwykle paragony i do potwierdzenia u dzieciaków.Zostało mi 130 zeta.
pzdr shadow
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady 13,06,2010r spozniony Dzien Dziecka

Post autor: Miki »

luzik witam, Shadow u mnie tez kasa jest dzieciakow he he, zabiore ze soba, tylko ta moja skleroza, moze ktos za 5 12 przypomnie :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
zorro

Post autor: zorro »

niestety jestem nad moriem:( i szkoda ze puszka.
Aro

Post autor: Aro »

Jeżeli tylko nie będzie padać to też powinienem być. Nie chcę się deklarować na 100% bo to nigdy nie wiadomo. Myślę, że czym bliżej niedzieli to i chętnych się znajdzie więcej.

1. Barnaba - miejsce z tyłu wolne - 1 kask wolny
2. James70 -miejsce wolne + kask ewentualnie kurtka skórzana
3. Shadow-brak miejsca/syn się wkręcił/ + 1 kask wolny
4. Motocyklista 45 + 1 kask wolny
5. Łysy - wolne miejsce + kask
6. Aro - miejsce + kask
Barnaba

Post autor: Barnaba »

No, trochę nas mało... A ja będę musiał się zbijać do domu wcześniej, bo też mam tu znajomych. Więc chyba trzeba będzie ekipę z GSM prosić o pomoc, by nie zawieść dzieciaków. :)
jojo

Post autor: jojo »

1. Barnaba - miejsce z tyłu wolne - 1 kask wolny
2. James70 -miejsce wolne + kask ewentualnie kurtka skórzana
3. Shadow-brak miejsca/syn się wkręcił/ + 1 kask wolny
4. Motocyklista 45 + 1 kask wolny
5. Łysy - wolne miejsce + kask
6. Aro - miejsce + kask
7.jojo-wolne miejsce mam.+kask.

tak samo jak ARo,jesli pogoda dopisze to jade,czemu nie.
Shadow

Post autor: Shadow »

Dzieciaków będzie około 10-12.Teraz nie możemy dać dupy bo już im powiedziałem że jedziemy jak tylko nie będzie jakiejś nawałnicy-więc zbierać się ,zbierać a nie gadać o jakimś deszczu
pzdr shadow
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady,13,06,2010r

Post autor: Miki »

Witam jeszcze tylko 5 motorkow potrzeba, wiec zapraszam chetnych, to nasza sprawa honoru, zachecalem obecnych dzis na spotkanu cyklicznym aby bylo nas tyleile jest dzieciakow :okok: :(
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Jarek

Post autor: Jarek »

Zmieńcie to miejsce spotkania, Orlen - Jasnogórska to kierunek na Ktowice-Bytom a nie W-wa.
Na spotkaniu cyklicznym ustalono ze pomyłka.
ODPOWIEDZ