13.06.2010 - Spóźniony dzień dziecka w DD Sieborowice

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Spozniony Dzien Dziecka

Post autor: Miki »

luzik masz racje Jarek, to ma byc na ul,29 listopada jak zwykle a nie jak omylkowo napisal Barnaba :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Shadow

Post autor: Shadow »

Przed chwilą rozmawiałem z organizatorką festynu, mamy być na 15 -tą.Dzieciaki będą wolne już od około 12-12.30 po obiedzie więc można z nimi gdzieś polecieć po drodze.Na trasie mamy Słomniki gdzie akurat jest festyn miejski i jakieś koncerty i imprezy.Mam nadzieję że zbierze się solidna ekipa bo w końcu ostatni raz w Sieborowicach byliśmy na Mikołaja/w Wigilię tylko Mikołaj i Aro nas godnie reprezentowali/
pzdr shadow
kaczka

Post autor: kaczka »

jak będziecie po spotkaniu dajcie znać czy będą potrzebne posiłki z GSM ja będę z synem
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

shadow, czy powrot z festynu tez ma byc na moto czy juz niekoniecznie?
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Shadow

Post autor: Shadow »

No oczywiście że na moto wracamy ,nie widzę innej opcji, zabieramy dzieciaki z Sieborowic i musimy je tam odstawić w całości , generalnie ilość się musi zgadzać, dyro mówi że mogą być inne, jakieś spokojniejsze ale żeby liczba się zgadzała.
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4535
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Nie obiecuję że będę, bo maszyna jeszcze po Polsce porozrzucana.
Jeżeli zdążę z naprawą to oczywiście jestem.
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

1. Barnaba - miejsce z tyłu wolne - 1 kask wolny
2. James70 -miejsce wolne + kask ewentualnie kurtka skórzana
3. Shadow-brak miejsca/syn się wkręcił/ + 1 kask wolny
4. Motocyklista 45 + 1 kask wolny
5. Łysy - wolne miejsce + kask
6. Aro - miejsce + kask
7.jojo-wolne miejsce mam.+kask.
8. Zibi (jesli bedzie juz maszyna sprawna
9. Mrozo - miejsce + kask

Mysle ze pasuje ustalic juz plan dzialania na niedziele, czyli kiedy sie spotykamy i czy przed spotkaniem robimy jakas traske?

P.S. Mrozonka prawdopodobnie dojedzie pozniej 4oo na festyn wiec jakby ktos chcial sie dolaczyc to mozna sie z nia kontaktowac i dogadywac
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Jest taka sprawa:

będę się musiał z tego festynu zmyć, bo na 16.00 muszę być w domu :/ Więc albo nie wezmę żadnego z dzieciaków, albo któreś z dzieci będzie pokrzywdzone i wróci z festynu już samochodem z Mrożonką (o ile będzie taka możliwość).

Na razie mamy więc pięć pewnych miejsc dla pasażerów. Ale arturk w rozmowie ze mną obiecał, że weźmie ze sobą też swoją ekipę. Czekamy tylko aż potwierdzi to w tym temacie, żeby było jasne.

A co do wyjazdu i organizacji: Mamy być, zgodnie z tym, co napisał shadow, około 12.00 - 12.30 w DD w Sieborowicach. Mam więc dwie propozycje:

- Wylot z Krakowa 11.40 prosto do Sieborowic, potem jakaś traska z pasażerami, tak żeby być na festynie o umówionej 15.00.

- Wylot z Krakowa wczesnym rankiem (dla mnie to jest między 8.00 a 9.00, jak mowa o niedzieli), mały przelot na przykład na północny zachód a potem do Sieborowic i reszta jak wyżej.

Co Wy na to?
kaczka

Post autor: kaczka »

witam po dzisiejszej rozmowie z BARNABĄ ustaliliśmy że zapraszamy koleżanki i kolegów z GSM może być nas mało tym bardziej że parę osób wraca wcześniej, temat wisi od dziś na http://motogalicja.org/public_html/styl ... _logo1.jpg parę osób się deklarowało do wyjazdu jak będę miał konkrety zaraz daje znać pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Proponuje umowic sie na BP o ktorym pisze Barnaba tak zeby prosto poleciec do DD.

Barnaba/Shadow ustalcie prosze o ktorej sie umawiamy na BP

Jak ktos bedzie chcial wczesniej posmigac to posmiga, ale do DD dobrze zebysmy wszyscy wspolnie pojechali.

Co do rozmowy o deszczu to pozwole sobie zacytowac Pitbulla z wyjazdu do DD sprzed roku :lol:
Pitbull pisze: Panowie pokażcie, że jesteście motocyklistami i macie BIG hohones !!!! a nie pierniczcie, że jak nie będzie lało, jak będzie słoneczko itp.......

...

Więc zaciskać pośladki i do boju, w końcu to nie Paryż - Dakar
Oryginalna wypowiedz
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
orcio

Post autor: orcio »

powinienem być, ale jeszcze nie na 100% ...
Mozna sie tez umówic na BP Wieliczka - tam w niedziele jest jakas impreza motocyklowa chyba od 11 więc można by zaliczyć i pojechać do DD, tylko że trzeba przeciąć cały Kraków.
Shadow

Post autor: Shadow »

Panowie ja w niedziele jestem od 8 w DD także ustawiajcie się jak wam pasuje,ja czekam na Was w Sieborowicach.A tak na marginesie to frekwencja póki co dramatyczna a tyle było narzekania że się nie oddzywam i nic nie proponuję dla dzieciaków......
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady-13,06,2010r Dom Dziecka

Post autor: Miki »

luzik witam, z rozczarowaniem na nasza frekwencje motocyklowa dla dzieciakow, a ze trzeba korzystac z pomocy z innego forum, to juz zamilcze.Najwazniejsze reraz jest miejsce zbiorki i czas zbiorki i moze zwiazane z tym nasze smiganie????pozdrawiam :(
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
kaczka

Post autor: kaczka »

SPOKOJNIE DAMY RADE MAMY TU MAŁY KATAKLIZM OD POWODZI PO KR.... UPAŁY ;P PRACUJEMY ABY OPANOWAĆ SYTUACJE :)
Gawron

Post autor: Gawron »

Czekałem z deklaracją co do przyjazdu bo niedziela była niepewna. Teraz już wiem , że mogę dotrzeć dopiero na 15.00 na festyn i zabezpieczyć powrót do DD z jednym maluchem (wonlne siodło +kask) wcześniej nie dam rady przyjechać :nerwus: gdyby jednak udało mi się trochę wcześniej wyjechać będę Was szukał na trasie ale to i tak nie zmienia faktu,że nie będę mógł zabrać jakiegoś malca z DD na festyn. Ale z festynu do DD - z przyjemnoścą luzik
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady Dom Dziecka

Post autor: Miki »

luzik Witaj Michal jak pamietam Barnaba moze zabrac jedno dziecko ale nie moze go juz z powrotem odwiez, wiec moze On pryzwiezie a Ty odwieziesz??? to tylko moje glosne myslenie :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Gawron

Post autor: Gawron »

No problem :okok:
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady-13,06,2010r Dom Dziecka

Post autor: Miki »

luzik bedzie jeszcze z nami Grzechu, nie ma jeszcze aktywnego konta, ale dal znac ze bedzie z nami z wolnym miejscem i kaskiem :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Archi
Posty: 606
Rejestracja: 29 marca 2010, 08:35
Lokalizacja: Kraków
Motocykl:

Post autor: Archi »

czekalem , czekalem i potwierdzam swoją obecność .


1. Barnaba - miejsce z tyłu wolne - 1 kask wolny
2. James70 -miejsce wolne + kask ewentualnie kurtka skórzana
3. Shadow-brak miejsca/syn się wkręcił/ + 1 kask wolny
4. Motocyklista 45 + 1 kask wolny
5. Łysy - wolne miejsce + kask
6. Aro - miejsce + kask
7.jojo-wolne miejsce mam.+kask.
8. Zibi (jesli bedzie juz maszyna sprawna
9. Mrozo - miejsce + kask
10.Archi - miejsce + kask
Fast Rider
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Post autor: Miki »

Archi pisze:czekalem , czekalem i potwierdzam swoją obecność .


1. Barnaba - miejsce z tyłu wolne - 1 kask wolny
2. James70 -miejsce wolne + kask ewentualnie kurtka skórzana
3. Shadow-brak miejsca/syn się wkręcił/ + 1 kask wolny
4. Motocyklista 45 + 1 kask wolny
5. Łysy - wolne miejsce + kask
6. Aro - miejsce + kask
7.jojo-wolne miejsce mam.+kask.
8. Zibi (jesli bedzie juz maszyna sprawna
9. Mrozo - miejsce + kask
10.Archi - miejsce + kask
11,Grzechu-miejsce+ kask
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
ODPOWIEDZ