25-27.06 - Easy Rider Party - Borek k. Bochni

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady- 25-27.06, Easy Rider Party Borek k,Bochni

Post autor: Miki »

luzik witam, najprawde to jedne z najlepszych spotkan przy muzyce i browarkach,musze sibie i Was taka kolejnosc podbudowac drugi rok naszego forum a bylo zajebiscie jakbysmy sie znali latami, dzieki wszystkim oby taka konsolidacja i wzajemny szacunek nam towarzyszyl do konca swiata i jeden dzien wiecej :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Jaro

Post autor: Jaro »

Dzięki wielkie przede wszystkim za świetne towarzystwo, takie zloty możemy powtarzać co weekend :lol:
czarna

Post autor: czarna »

:hura: a co tu więcej pisać, trochę mnie tylko zawiasy od śmiechu bolą :uoee:

p.s Bryś nie ma sprawy ;)
Ostatnio zmieniony 27 czerwca 2010, 13:44 przez czarna, łącznie zmieniany 1 raz.
Purek

Post autor: Purek »

Na niewielu wyjazdach jak dotąd z Wami byłem ale uważam iż te wspólne rozmowy bardzo Nas skonsolidowały i jeszcze bardziej utwierdziło mnie to w przekonaniu, że jesteśmy tu razem w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie. Niech tak już zostanie na zawsze :)
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady- 25-27.06, Easy Rider Party Borek k,Bochni

Post autor: Miki »

luzik Witam superek Czarna za piekne tance zemna i ze masz takiego super faciora- meza,to masz skarb w domu he he, dzieki bylo superek :okok: :brawo:
Ostatnio zmieniony 27 czerwca 2010, 13:52 przez Miki, łącznie zmieniany 1 raz.
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
jaroslav
Posty: 640
Rejestracja: 14 lipca 2009, 15:20
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: HD FXLRS

Post autor: jaroslav »

Dzieki za dobrą zabawę. Butla czeka na wysuszenie, oby wkrótce. JD nie lubi jeździć na zloty cały czas zamknięty w szkle. Pozdro dla wszystkich harcowników :)
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady- 25-27.06, Easy Rider Party Borek k,Bochni

Post autor: Miki »

luzik he he Jaroslav czy to byl Jasko wedrowniczekm w tej butelce, szkodza ze w nocy temat nie wystrzelil :okok: :hura:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Purek

Post autor: Purek »

JD to mój ulubiony trunek :) Szkoda że nie wiedziałem (...) hm a może i dobrze.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady- 25-27.06, Easy Rider Party Borek k,Bochni

Post autor: Miki »

i dobrze Purek, bo znow nastepne ,,poludnie,, by Cie w ,,plecy,, uderzylo he he,, :lol:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Szara

Post autor: Szara »

JD...mój ukochany :D to kiedy grill ? :P
Awatar użytkownika
jaroslav
Posty: 640
Rejestracja: 14 lipca 2009, 15:20
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: HD FXLRS

Post autor: jaroslav »

grill się zapowiada w Lesku :)
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Frill to niech się na Ruczaju też zapowie. Ale to już taki offtop, wybaczcie. :P
grze

...

Post autor: grze »

Także wszystkim dziękuję za towarzystwo... Wprawdzie sporo czasu spędziłem w innym wymiarze (sen i takie tam różne historie) ale przecież nie cały czas.

No i dawno nie miałem okazji tak się wyspać...
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady- 25-27.06, Easy Rider Party Borek k,Bochni

Post autor: Miki »

:brawo: bylo super, muzyka , tance,dziewczyny, browarki i w tym nastroju byla piekna pogoda, szkoda bylo nawet wracac, bo towarzystwo nasze i obok bylo przednie,dziekuje wszystkim :okok: :brawo: :rotfl:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
czarna

Post autor: czarna »

Miki to towarzystwo boczne to te kobitki na stole???????? :mysli: :rotfl:
Ostatnio zmieniony 27 czerwca 2010, 21:53 przez czarna, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady- 25-27.06, Easy Rider Party Borek k,Bochni

Post autor: Miki »

Czarna wszystkie byly ladne i mile nawet do tanca po stolach( ale trafilem na wyrozumialych facetow )ale nasze dziewczyny z naszego grona b yly najpiekniejsze i najlepiej tanczyly tak Czarna , to nie kurtuazja to stwierdzenie faktu, tak trzymac :brawo: :okok: :lol:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Tomek

Post autor: Tomek »

Mrozo, dzięki za udostępnienie alkomatu :)
kisiel

Post autor: kisiel »

i ja dziękuje wszystkim za udany wyjazd ;) cieszę się ze wreszcie mogłam pojechać na taki zlot :) oby więcej i dłużej ;)
Awatar użytkownika
Jawka
Posty: 736
Rejestracja: 19 września 2009, 00:21
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Honda VTX1300C
Kontakt:

Post autor: Jawka »

Wiele tu dodać już nie można, bo chyba większość już zostało napisane. A ja dalej wątrobę męczyłem na grilu u znajomych :). :okok: dla Wszystkich za wszystko!
Dręczy mnie ciągle jedno pragnienie, znacie je...
Gawron

Post autor: Gawron »

jeszcze ja jeszcze ja... :okok: Wszystkim strśliwie dzięki za ekstra towarzystwo, atmosferę i na pewnym etapie również opiekę :okok: czułem się jak w rodzinie i to jest boskie :hura: :okok: :okok: było odlotowo (dosłownie). Braciak też był zachwycony i prosił by Wszystkich pozdrowić :okok: jak było widać wyluzowałem kurde na maxa :glupek: i tu pominę kilka szczegółów :milczek: no może z wyjątkiem nowego " RUDEGO" wizerunku dzięki HaZet :okok: Jeszcze raz Wszystkim na raz i każdemu z osobna Dzięki i do następnego..... :brawo: :brawo: :brawo:
P.S.
Bryś no problemo :okok:
ODPOWIEDZ