9-11.07.2010 ZLOT TOH PARTY FRIENDS ORTOWICE

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

bryś

9-11.07.2010 ZLOT TOH PARTY FRIENDS ORTOWICE

Post autor: bryś »

Witam,

w dniach 9-11 lipca w Ortowicach pod Kędzierzynem Kożlem będzie świetny zlocik. My z Grze lecimy w piątek koło 18.00 - zapraszamy, może znajdą się jeszcze jacyś chętni.
Serdecznie polecamy. Byliśmy w zeszłym roku i naprawdę przednia zabawa, pyszne, tanie piwko Tyskie 4 zeta/0,5 litra prosto z beczki... świetni ludzie... Co niektórzy byli i mogą chyba potwierdzić .... :okok:
Ostatnio zmieniony 7 lipca 2010, 13:25 przez bryś, łącznie zmieniany 1 raz.
grze

Post autor: grze »

http://www.toh.pl/news.php

Piwko po 3,5 zł było rok temu...

Ktoś się pisze na ten wyjazd? A Ci co na bieszczadzko-tatrzańską wyprawę jadą to gdyby trochę traskę zmodyfikowali to też by mogli zajrzeć :-)
Ostatnio zmieniony 8 lipca 2010, 11:44 przez grze, łącznie zmieniany 1 raz.
morissKRK

Post autor: morissKRK »

raczej jadem :D !!!
bryś

Post autor: bryś »

Wyjazd piątek koło godzin 17-18. Co do miejsca ustawki mamy jeszcze chwilę na przemyślenia . KTO JEDZIE??
Szara

Post autor: Szara »

http://www.toh.pl/news.php

zastanawiam czy by nie jechać.... :mysli:
Morte-69

Post autor: Morte-69 »

Ja daje na luz do konca miesiaca,niestety budowa nie pozwoli :(.
Jaro

Post autor: Jaro »

jeśli wyjedziecie ok godz. 19 w piątek to łapiemy się z Wami na Ortowice, bo tym razem szefostwo nie jest przychylne do wcześniejszego urwania się z pracy :uoee: .. we wcześniejszych godzinach nie ma szans :(
grze

Post autor: grze »

Spoko Jaro, na Was zawsze warto poczekać :-)
Jaro

Post autor: Jaro »

ok..w takim razie będziemy w kontakcie telefonicznym, postaram się coś wykombinować by było wcześniej, ale nie obiecuje
Nekusna

Post autor: Nekusna »

Grzechem byłoby nie jechać z mojej strony, ale jak wyjdzie -nie wiem, więc głowy za obecność nie dam, ale jakby co to gdzie bym mogła was łapać? tychy? czy mysłowice? jaką trasę obieracie?
grze

Post autor: grze »

No dobra - czas na ustalenia:
- zbiórka BP Borek ok. 18.30 (godzina może jeszcze ulec drobnym przesunięciom w zależności od potrzeb); wyjazd 18.45
- trasa: Skawina - Zator - Pszczyna - Żory - Rybnik - Ortowice

Razem ok 160 km.
grze

Post autor: grze »

Nekusna pisze:Grzechem byłoby nie jechać z mojej strony, ale jak wyjdzie -nie wiem, więc głowy za obecność nie dam, ale jakby co to gdzie bym mogła was łapać? tychy? czy mysłowice? jaką trasę obieracie?
A Ty Nekusna masz o tyle fajnie że jako amazonka nie płacisz za wjazd... Więc płacicie tylko 10 zł za "plecak"...
Nekusna

Post autor: Nekusna »

grze pisze: A Ty Nekusna masz o tyle fajnie że jako amazonka nie płacisz za wjazd... Więc płacicie tylko 10 zł za "plecak"...
No tak właśnie, bardzo kuszące.
Jadę jadę :D
W którym miejscu w Pszczynie najwygodniej byłoby was złapać? Patrzę na mapę i nie wiem.
Nekusna

Post autor: Nekusna »

Właśnie w radiu usłyszałam o jakiś robotach drogowych i objeździe na ulicy Żorskiej między Żorami a Rybnikiem, ale nie dosłyszałam na jakim odcinku i którędy objazd pociągnęli
nikita

Post autor: nikita »

kurcze... chyba znów nie mam z kim sie zabrać... takie życie plecaka :(
grze

Post autor: grze »

Nikita, miałaś prawko zrobić i maszynę kupić... Poza tym może znalazłby się chętny na wyjazd wiedząc że jest "wolny" plecak do zabrania :-)
czarna

Post autor: czarna »

będziemy na 18 :>
Awatar użytkownika
Robo
Posty: 65
Rejestracja: 6 października 2009, 16:32
Lokalizacja: KRAKÓW
Motocykl:

Post autor: Robo »

Jestem chętny, ale niestety tylko na sobotę. Gdyby ktoś był na tak, to możemy wybrać się razem. Proszę o kontakt i ustakimy szczegóły.
nikita, jeśli jesteś zainteresowana(niestety tylko sobota)
daj znać mogę Cię zabrać.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady-9-11.07.2010 Zlot Toh Party Friends Ortowice

Post autor: Miki »

luzik witam, Robo w sobote rano jestem na tak, tylko gdzie i o ktorej godzinie, mamy chetny plecaczek ????? :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
orcio

Post autor: orcio »

Mysle o wyjezdzie w sobote po poludniu .. moze ktos jeszcze?
ODPOWIEDZ