30.06 - motocyklowe zakonczenie roku w Przedzkolu w Rybnej

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Morte-69

Post autor: Morte-69 »

dzis nie moglem wpasc na cykliczne ,ale jutro jestem.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady- Przedszkole Rybna 30,06,2010r

Post autor: Miki »

luzik ponawiam zaprosznie do naszego bractwa motocyklowego do wziecia udzialu w pozegnaniu roku szkolnego w Przedszkolu w Rybnejk.Czernichowa w dniu 30,06.2010r godzina 17.30, oczywiscie na motorkach,Zbiorka w Kryspinowie, knajpka szalas pod sosnami, przy drodze do Balic- Lotnisko- Krakow, Obok tej knajpki jest tor przeszkod sznurowy zamontowany na drzewach , za zagajnikiem zbiornik wodny.Zapraszam :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Dakota

Post autor: Dakota »

Będę!!! Tylko proszę się nie śmiać bo nie zdążyłam umyć motóra :P
Yaven

Post autor: Yaven »

ok to będę czekać w Liszkach w rynku o 17.30.
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Chłopaku, o 17:30 to my w Kryspinowie jesteśmy umówieni.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady- Przedszkole w Rybnej

Post autor: Miki »

luzik spoko Barnaba, lecimy przez Liszki, niech tam poczeka :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Yaven

Post autor: Yaven »

heh chłopaku znam trasę bo to moje okolice :) więc spokojna twoja rozczochrana
Morte-69

Post autor: Morte-69 »

Cos chyba nie wypalilo bo nie zgarnelismy Cie po drodze :(
zreszta pierwszej czesci trasy to nie pamietam bo jazda byla jak dla mnie troszke za szybka :)
spotkanie fajne pogoda super ,poznalismy nowych czlonkow naszej rodziny motocyklowej,dzieciaki zadowlone ,ich mamy tez .Tatus jeden tez zrezygnowal ze skutera i ma chrapke na cos wiekszego,misja wykonana.Mikolaj jak zawsze prezentami obdarowal dzieciaki i doroslych.Bylo milo,kielbaski super,frekfencja tez swietna.nie rozpisuje sie wiecej bo zabieram sie za piwko :)
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady-30.06,2010r Przedszkole w Rybnej

Post autor: Miki »

luzik :lol: dziekuje w imieniu dzieciakow , rodzicow i personelu przedszkola w Rybnej wszystkim co tak licznie pryzbyli na zakonczenie roku szkolnego w tym przedszkolu,Szczegolnie motocykliskom, Dakocie, oraz jeszcze nie zarejestrowanej u nas ale chetnej bycia z nami mlodej motocyklisce z Bielska Bialej z placaczkiem meskim Nekusna na motorku 125cm.Dziekuje motocyklistom i jak zwykle nie odmawiajacej jazdy Archiemu, majacy zawsze i wszedzie wzgledy u Pan.Dzieki bylo milo i widac bylo radosc nie tylko maluchow ale i tez rodzicow, :okok: :brawo: Dzeki za wsparcie i jak zwykle dotrzymanie slowa, Panie i Panowie :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Archi
Posty: 606
Rejestracja: 29 marca 2010, 08:35
Lokalizacja: Kraków
Motocykl:

Post autor: Archi »

ja również składam dzięki za miłe popołudnie... Fajnie było :brawo: :brawo:
Fast Rider
Dakota

Post autor: Dakota »

Dzięki za super popołudnie :) i cierpliwość ;)
było CZADOWO!!!
Barnaba zdjęciaaaaa!!! bo się doczekać nie mogę!
Leszek

Post autor: Leszek »

yavenin pisze:heh chłopaku znam trasę bo to moje okolice :) więc spokojna twoja rozczochrana
Ej chłopaku jednak nie znasz tych okolic bo nie trafiłeś . :lol:
Grzechu

Post autor: Grzechu »

a ja niestety nie mogłem przyjechać :[ musiałem wczoraj do Rzeszowa jechać -> praca :|
Gawron

Post autor: Gawron »

nooooo ja podobnie też nie mogłem :wnerw: obowiązki ale rodzinne.. luzik
Yaven

Post autor: Yaven »

pojebały mi sie zjazdy a wy tak szybko zapierdzielaliscie ze nie zdazylem was dogonic. masakra ale za to powiem ze droga na kamien przez ten lasek jest bardzo piekna. :) no nic nie wyszlo a jak mnie na tym cholernym rondzie przytrzymali myslalem ze mnie szlag trafi :/ zycie nastepnym razem. Leszku ja znam droge z krakowa do sibie na wioche i mniejwiecej tyle :P zle na google mam popatrzyłem i wyszlo jak wyszło
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady-30,06,2010- zakonczenie roku szkolnego w Przedszkolu

Post autor: Miki »

luzik :lol: dziewczyna z Bielska - Nekusna na swej wypasionej maszynie z chlopakiem przeslala mi posta z ktorego wynika ze jestesmy zgrana paczka, super wesola i jest uradowana nasza podstawa,teraz czeka na akceptacje admina aby sie znalesc w naszym gronie.Pozdrawia cale nasze gremium :rotfl:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Ola

Post autor: Ola »

Dakota, zdjęcia prześlę dopiero po łikendzie bo zostawiłam aparat w mieszkaniu, a pojechałam do domu do rodziców. Więc cierpliwości :)

PS. motocyklista 45, a nie jest jak napisała? :)
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Co do zdjęć: Ola je sortuje i będzie wrzucać, ale to niestety dopiero za parę dni.

Co do jazdy: Im więcej jedzie motocykli, tym niższa musi być przelotowa i rozważniejsze manewry prowadzącego - nauczka na przyszłość.

Było bardzo miło, pogoda dopisała, ogólnie super. Dzięki wszystkim za towarzystwo. :)
finlandian

Post autor: finlandian »

Wielkie dzięki za wczorajszy wspaniały wypad do Rybnej pozdrawiam i do następnego :] :radocha:
ODPOWIEDZ