30.06 - motocyklowe zakonczenie roku w Przedzkolu w Rybnej

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

30.06 - motocyklowe zakonczenie roku w Przedzkolu w Rybnej

Post autor: Miki »

luzik Zostalem zaproszony wraz z naszym klubem na uroczyste zakonczenie roku przedszkolnego w dniu 30,06,2010r o godz, 17,30 w Przedszkolu w miejscowisci Rybna kolo Czernichowa(25km od centrum Krakowa na trasie Alwernia Libiaz),Przedszkolaki chcialaby zobaczy nas na naszych wspanialych motorkach,serdecznie zapraszam, znam to przedszkole i trase dojazdowa( Krakow- Ks,Jozeka Kryspinow Liszki Rybna), Prosze o chetnych :okok: :lol:
Ostatnio zmieniony 23 czerwca 2010, 11:25 przez Miki, łącznie zmieniany 1 raz.
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Morte-69

Post autor: Morte-69 »

Jak wyjazd w godzinach popoludniowych to jestem ,ale pewnie bedzie wczesniej :(
Niestety pracuje do 16 i nie ma opcji zeby sie wczesniej urwac.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Przedszkole w Rybnej - wypad

Post autor: Miki »

luzik Robert na miejscu mamy byc przed 18,00 wiec sama droga to 15 minut, mysle ze bedzie mi milo jak polecisz z nami, jeszcze raz zapraszam bedzie maly poczestunek :okok: :lol:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Morte-69

Post autor: Morte-69 »

No to spoko jak pozwoli pogoda czas i zdrowie to jade.W nastepny wtorek na cyklicznym bede to zobaczymy ile osob bedzie chetnych.
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Deklaruję obecność na 80%.
Grzechu

Post autor: Grzechu »

ja będę na 95%, jeśli mi tylko coś w pracy nie wypadnie :okok:
Dakota

Post autor: Dakota »

Mikołaj dzięki za zaproszenie ;)
oczywiście będę!!! pracuję na Bronowicach więc daleko nie mam, polecę prosto z Kunickiego. najwygodniej byłoby mi Was łapać na Kryspinowie...
Szarcia lecisz?
Szara

Post autor: Szara »

Lece jeśli urwę sie o 17 z roboty ....do 30....jeszcze kilka dni ...mam nadzieje że mi się uda :/
Ostatnio zmieniony 23 czerwca 2010, 11:36 przez Szara, łącznie zmieniany 1 raz.
Endrju

Post autor: Endrju »

Mam nadzieje, ze uda mi sie dolaczyc.
Wezme mojego syna jak bedzie mial ochote.
Yaven

Post autor: Yaven »

ja dołącze do was w rybnej jako iż zapewne nie będziecie jechać przez czernichów :) Z którego wyjeżdżam ja :D poustawiam sobie grafik w robocie tak aby być
Grzechu

Post autor: Grzechu »

yavenin, to możemy się gdzieś ustawić wcześniej ja mieszkam na "Wyźrale"?
grze

.

Post autor: grze »

Mikołaj,

A gdzie zbiórka?
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady motocyklowe do Przedszkola w Rybnej

Post autor: Miki »

luzik jako miejsce zbiorki moze byc Kryspinow - szalas knajpka pod sosnami,To miejsce jest znane nam sugerowala go Dakota .Ale zawsze wiekszosc ma u nas racje wiec mozemy wszystko zmienic???
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Dakota

Post autor: Dakota »

no Panie i Panowie zapowiada się bardzo ładna pogoda :D
Mikołaj to gdzie i o której?
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady-30,06,2010- zakonczenie roku szkolnego w Przedszkolu

Post autor: Miki »

luzik :lol: Witam Dakota ,mysle ze moze byc Kryspinow szalas pod sosnami godz,17,30 z tego co wstepnie wiem bedziesz Ty, Szarcia, dziewczyna z Virago, i paru chlopcow, moze bedzie szerena ale ta informacja nie jest potwierdzona.Pryz okazji zapraszam juterko na spotkanie cykliczne w naszej knajpce, motocyklami :okok: :lol:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Purek

Post autor: Purek »

Ja chyba też będę...
Dakota

Post autor: Dakota »

hehe virażki górą :rotfl:

Mikołaj zróbcie cykliczne gdzieś, gdzie jeżdżą tramwaje tudzież autobusy bezpośrednie do Huty to z przyjemnością przyjadę na pifko a tak to buba, pepsa mam w domu, tylko smacorka robicie :P
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady-30,06,2010r.- zakonczenie roku szkolnego w Przedszkol

Post autor: Miki »

luzik ponawiam moja serdeczna prosbe o wzieciu udzlalu w zakonczeniu roku szkolnego w Przedszkolu w Rybnej,Zbiorka 17,30 Kryspinow - Szalas pod sosnami,, :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
finlandian

Post autor: finlandian »

Jestem 17.30 Kryspinów albo besposrednio w Rybnej będe
Leszek

Post autor: Leszek »

Postaram się być luzik
ODPOWIEDZ