Grunwald 2010

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

morissKRK

Grunwald 2010

Post autor: morissKRK »

Hej
W dniu 17.07.2010 odbędzie się wyjątkowa rekonstrukcja z uwagi na 600 lecie jakże chwalebnej bitwy w dziejach polski.

A oto link:
http://www.grunwald1410.pl/

Dokąd: GRUNWALD
Kiedy: 15-19/07/2010
Zbiórka: StatOil Dywizjonu 303 (koło KFC)
O której: 17:45

15/07 (czwartek) - Wyjazd i nocleg w okolicach lublina np: tu
http://www.obiektyturystyczne.pl/najlep ... /?id=3552/
16/07 (piątek) przejazd na Grunwald - nocleg np. tu (ognisko na bank :P):
http://www.obiektyturystyczne.pl/najlep ... /?id=5440/
17/07 (sobota) - oglądanie widowiska i mały powrót z biwakowaniem gdzieś na jeziorem (np gdzieś w Łódzkim) albo w WAW
18/07 (niedziela) - powrót do KRK spokojnym rytmem

Trasa:
http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... 470459&z=7

pozdr
MorissKRK


PS
Proponuje Lublin, gdyż muszę tam w Piątek coś pilnego załatwić i proszę o zrozumienie :D.
Ostatnio zmieniony 15 lipca 2010, 10:51 przez morissKRK, łącznie zmieniany 12 razy.
MDH

Post autor: MDH »

Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4532
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

MrDeadhead pisze:Ale sie obudziles :D http://www.choppers-club-...topic.php?t=444
Mrozo pisze:Wyjazd ciekawy.
Narazie przeniesiony do "Na luzie".
Jak bedzie sie juz klarowal wyjazd to proponuje wtedy zalozyc temat w wypadach ;)
To Ty ,,MDh'' chyba zaspałeś :figielek:

Termin się zbliża, więc napisał ,,MorissKRK'' tam gdzie trzeba... :tak:
morissKRK

Post autor: morissKRK »

Dzięki za spostrzeżenia, ale faktycznie nie wieidzłaem że taki wontek juz jest :) Biorac pod uwage ze tamten byl z lutego to chyba moze zostać zgodnie z uwagą Zybiego :) - Jak nie to mrosze admina o przeklejenie do watku wspomninego przez MDH :D
Tym samym kontynuujac - sa chetni ?
Ostatnio byli:
KRAKOR
Barnaba
Orcio
Jawka-Adler
Purek
Zorro
:D
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Co do Barnaby - jest 30% szans, że pojadę. 21.07 jadę na wakacje i będę miał trochę do załatwienia przed wyjazdem... Ale może się wyrwę na jedną, dwie nocki z Wami. :P
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4532
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Jesteśmy z Gochą konkretnie zainteresowani wyjazdem na Grunwald.

Podaj ,,Moriss'' więcej szczegółów, a może ,,Krakor'' zabierze głos co i jak, może wyjazd w czwartek po południu? czy w piątek wczas rano? Dobrze było by mieś jakiś zapas czasu, bo jak piątek spędzimy cały dzień w siodle, to obejrzenie sobotniej inscenizacji bitwy może być nie lada wyczynem.

Może jakaś mapa przejazdu?, może więcej szczegółów - etc..?

Ludziska, ruszczcie mózgami, zapodać temat to trochę maławo, jest jeszcze trochę czasu, więc warto ustalić co i jak.

Ja wyjechał bym w czwartek po południu, od 17-stej do 22-giej można sporo kilometrów nawinąć, dokąd dojedziemy to nasze, potem jakiś nocleg na łące u chłopa, kiełbaski piwko i rano w dalszą trasę na Mazury pod Grunwald.
Dla nas namiot i ,,spartańskie'' warunki to normalka, myślę, że dla reszty uczestników wyprawy to też nie nowość.

Dobrze było by już zaklepać u szefów urlop na piątek i poniedziałek, zacznijcie działać...

No i wreszcie lista uczestników, pozwoliłem sobie wpisać siebie w punkcie pierwszym, reszta należy do Was. Dopisujcie się już oficjalnie.
A może i nasze foty za pięćdziesiąt lat ktoś na jakieś forum wklei... że niby chciało się ludziom takie wyprawy organizować... może, ale to już nie nasza sprawa.

1. Zibi + Gocha
morissKRK

Post autor: morissKRK »

Zupdejtowałem 1 posta o dodatkowe informacje - nabieżąco będę dodawał kolejne pomysły :) czekam na uwagi
Sorrka, za krótkie info początkowe ale wpadłem na tego pomysła ot tak :)
adam_75

Post autor: adam_75 »

witam ja i jeszcze 2 kolegów jedziemy we czwartek 15-tego rano i lecimy do samego celu, jakieś 550km ,tylko że my mamy już zaklepane miejsca noclegowe z forum drag stara. Jak komuś pasuje w takim terminie to zapraszam

pozdrawiam Adam
orcio

Post autor: orcio »

Adam, ja będę w tym samym obozie bitewnym :P
A planuję jechać w środe wieczór z noclegiem w Warszawie. :cwaniak: (no chyba ze bedzie jakos lalo strasznie w srode).

A planuje może ktoś może zostać na Mazurach po Grunwaldzie do Mrągowa (nastepny weekend)? Bo ja owszem ale plany co do miejsc są jeszcze niesprecyzowane więc mógłbym połączyć siły.
Benek

Post autor: Benek »

Przeglądając mapę przejazdu odradzam Wam się pchanie w godzinach szczytu do Warszawy. Polecam Wam odbić w Grójcu na krajową 50 w stronę Żyrardowa i przez Sochaczew przelecieć do Płońska. W maju jechałem tą drogą. Nowa, równa nawierzchnia. Może troszkę kilometrów się nadkłada, ale za to czasowo jesteście sporo do przodu! Polecam
zorro

Post autor: zorro »

odpadam:( - udanego wypadu zycze.
łysych opon ci u nas dostatek , ale i te przyjmiemy jako dowod latania:)
piranha

Post autor: piranha »

Wybieram się wstępny plan jest taki:
- wyjazd pt rano, ( opcja czw popołudniu)
- czw/ pt w trasie (opcja)
- pt/ sob nocleg Grunwald,
- sob po porannej kawie wyskoczyć na Mazury/ okolice potem Mierzeja Wiślana i nocleg gdzieś na Helu,
- niedz. powrót.

Warunki:
tak jak pisał Zibi.. namiot, jezioro, ognisko...


Link:
http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s ... 73&t=h&z=6


Ktoś byłby chętny???
Ostatnio zmieniony 9 lipca 2010, 11:54 przez piranha, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4532
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

,,Piranha'', zaczekaj troszkę z planem...
dziś wieczorem ,,Moris'' ma zapodać konkretne info, może wybierzemy jakieś interesujące opcje.

Podobno ma jeszcze ktoś dołączyć, więc ekipa zapowiada się większa, oby tylko pogoda ,,zbrojnym'' dopisała...
piranha

Post autor: piranha »

Oki,
tak tylko rzucam pomysł. Wstepnie chętny jest jeszcze Robo.

Zobaczymy co się ostatecznie "urodzi".

Pozdr
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4532
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Tak myślałem, jak Ty to i ,,Robo''
- zapowiada się ciekawie...
Awatar użytkownika
Robo
Posty: 65
Rejestracja: 6 października 2009, 16:32
Lokalizacja: KRAKÓW
Motocykl:

Post autor: Robo »

Ciekawie to będzie jak Zibi z nami będzie.
piranha

Post autor: piranha »

Ooo rymujesz??? :) Jak zwyczajowo po "jednym".. a że już po 12.00 także "bania" usprawiedliwiona! :rotfl:
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4532
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

- jak to co będzie?
- a przyjmę od Was te dwa ,,nagie miecze'' w kuflu umieszczone po brzegi i po komendzie do walki, ruszę na wroga znienawidzonego i do tchu ostatniego bił się będę, na rany odniesione w walce nie zważając. :figielek:
Liczę tylko na ewentualny ratunek i opatrzenie ran przez połowicę mą, dzielnie również do bitwy przystępującą jako i inne białogłowy... :pocieszacz:
morissKRK

Post autor: morissKRK »

1 post zupdejtowany o finalna propozycje planu i noclegi
piranha

Post autor: piranha »

Hey,
Nie widzę w planach "bikini i ...." na polskiej plaży... ;)

No ja bym przeżył ale Robo & Jego Drag...;)

Myślę że zrobimy konkurencyjną trasą w uwzglęnieniem jw.

Pozdr
ODPOWIEDZ