16-18.07.2010 = II Jurajski Zlot Motocyklowy "Orle Gnia

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

grze

Post autor: grze »

wielkie dzięki za udanych wyjazd , Iza już większość z Was
identyfikuje po ksywkach :radocha: . Jej i mi bardzo się podobało :okok:
bryś

Post autor: bryś »

grze pisze:wielkie dzięki za udanych wyjazd , Iza już większość z Was
identyfikuje po ksywkach :radocha: . Jej i mi bardzo się podobało :okok:
to ja bryś pisałam tylko grze był zalogowany :[ i tak wyszło ... ;P
Nekusna

Post autor: Nekusna »

Dzięki wam wszystkim! Było wspaniale. Dzięki za pomoc w rozbiciu namiotu (skalny teren ;P)
I mam nadzieję, że nie uraziło was mój sobotni wyjazd. Są takie czasem chwile kiedy przeraża mnie coś i odstrasza, jak powrót w upale lub burzy ;P I wiecie jak to się skończylo? Dopadła mnie burza ;P 25km przed domem, rzeki na ulicach, aż po podnuszki. Fajnie się jedzie w deszczu ale nie 100 i więcej km ;)
Ale z wami to każdy zlot!
Można byłoby stworzyć listę stałych wypadów ;) Bo i ortowice i rabsztyn i lesko do powtórzenia ;)
Awatar użytkownika
Daro
Posty: 232
Rejestracja: 25 kwietnia 2010, 12:37
Lokalizacja: Wieliczka
Motocykl: Kiedyś był Boulevard
Kontakt:

Post autor: Daro »

Ludziska była ZAJEFAJNIE...........Dzięki za SUPER towarzystwo...... :radocha: Jak przyjemnie wyjść z wanny po takim zlocie :rotfl:
Easy Rider !!!
bryś

Post autor: bryś »

Daro70 pisze:Ludziska była ZAJEFAJNIE...........Dzięki za SUPER towarzystwo...... :radocha: Jak przyjemnie wyjść z wanny po takim zlocie :rotfl:
Daro, jakto?? przecież na zlocie brałeś prysznic 2 razy dziennie :P
Awatar użytkownika
Daro
Posty: 232
Rejestracja: 25 kwietnia 2010, 12:37
Lokalizacja: Wieliczka
Motocykl: Kiedyś był Boulevard
Kontakt:

Post autor: Daro »

bryś pisze:
Daro70 pisze:Ludziska była ZAJEFAJNIE...........Dzięki za SUPER towarzystwo...... :radocha: Jak przyjemnie wyjść z wanny po takim zlocie :rotfl:
Daro, jakto?? przecież na zlocie brałeś prysznic 2 razy dziennie :P

ale tu mam swoją ulubioną kaczuszkę...ha ha
Easy Rider !!!
Grzechu

Post autor: Grzechu »

bryś pisze:Daro70 napisał/a:
Ludziska była ZAJEFAJNIE...........Dzięki za SUPER towarzystwo...... :radocha: Jak przyjemnie wyjść z wanny po takim zlocie :rotfl:
Daro, jakto?? przecież na zlocie brałeś prysznic 2 razy dziennie :P
... plus balsamowanie browarem :lol:
ramatahatta

Post autor: ramatahatta »

Piąty raz siadam do komputera, może w końcu zdążę napisać dwa słowa zanim rodzinka znów mnie oderwie.... :uoee:
A więc - ja również pięknie dziękuję za superowe towarzystwo :okok: Nieczęsto udaje mi się gdzieś wyrwać na dłużej na 2oo, więc to była tym większa radocha :radocha:
Wracaliśmy w sobotę, bo ten upał chyba trochę dał się we znaki mojemu małemu ‘plecaczkowi’ i po paradzie zaczął już ciągnąć do domu. Dogrzało nam jeszcze po drodze, więc reszta soboty spędzona na nawilżaniu się na wszelkie sposoby i odsypianiu zarwanej nocki. Ale warto było :rotfl:
Pozdrowienia dla wszystkich, szczególne dla wytrwałych Amazonek (do których jak widzę bryś dołącza z całkiem konkretnym sprzętem)
POKORA

Post autor: POKORA »

No cóż fajnie jest pooglądać :okok:
Awatar użytkownika
Dzida
Posty: 465
Rejestracja: 16 czerwca 2010, 21:05
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Yamaha Vstar 1100
Kontakt:

Post autor: Dzida »

Było fe,fe, fe, fe,.......feeenooomeenaaalnie! A ten strażacki prysznic to chyba nigdy nie zapomnę!!! Dziękuję wszystkim - to było to co tygryski najbardziej lubią...! :figielek:
Motocyklistę zrozumie tylko pies wystawiający pysk za okno jadącego samochodu.
grze

Post autor: grze »

arturk pisze:
grze pisze:Dzięki za towarzystwo i spędzony czas. Jeśli kogoś czymś zdenerwowałem to przepraszam :-)
ta......... panią bufetową :lol:
No niech będzie :-) Ale za to jak koło nas potem skakali... a Iza cały talerz ciastek dostała.
Purek

Post autor: Purek »

Specjalne podziękowania należą się Pokorze !!!

Ten poczęstunek dla nas to było naprawdę coś przemiłego.

Szacunek !!!
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady- 16-18.07.2010 II Juralski Zlot motocyklowy,,Orle ,,

Post autor: Miki »

luzik :brawo: Pokorze ,podziekowanie za poczestunek, Turbince za ,,Jasia,, wedrowniczka ktorego ,,zalatwilismy na ,,kolacje,, z gwinta,,,,he he
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Jawka
Posty: 736
Rejestracja: 19 września 2009, 00:21
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Honda VTX1300C
Kontakt:

Post autor: Jawka »

Boski klimat :) ...THX dla całej bandziory :]
Dręczy mnie ciągle jedno pragnienie, znacie je...
Endrju

Post autor: Endrju »

Dzieki dla calej Bandziory, Drabow i Drabinek ;P

Bylo wspaniale, chociaz musialem sie zrywac w sobote - obowiazki malzensko-rodzinne...

Specjalne podziekowania dla Gutka za dwukrotne pchniecie mojego vulcana w Wolbromiu, coby w obliczu padnietego akumulatora erupcja w silniku zaszla. Tym samym pojechac dalej moglem i na grilla do naszego kolegi zdazylem, za ktory to poczestunek "POKORNIE" dziekuje :okok:

Do nastepnego gazu :lol:
ODPOWIEDZ