Spontaniczne latanko

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady>>Spontaniczne Latanko!

Post autor: Miki »

:nerwus: o szlag Zbychu 40 wlasnie tam bylem, traska Krakow -Alwernia, Zator. Wadowice dom, stara ale zawsze przyjemna od lat traska,,, :uoee:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
zbychu40

Post autor: zbychu40 »

No Miki, szkoda żeśmy sie nie stykneli, ale spotkałem po drodze mnóstwo ludzi na 2oo
. karpik zjedzony a tez wracałem przez Wadowice, Kalwarie, lanckorone , pogoda super, pozdr.
zbychu40

Post autor: zbychu40 »

Dzisiaj na 11 -sta do Kalwarii na msze , potem kawa w Lanckoronie i dalej po okolicy,, zapraszam ,wyjazd spod macdonalda w Mogilanach ok 10:30..pozdr
svart

Post autor: svart »

Jutro w Ogrodzieńcu jest impreza historyczna w klimatach wczesnego średniowiecza. Jesli kto chętny to wyjeżdżam ze stacji Orlen na Jasnogorskiej ok 10:30.
W U R S T

Post autor: W U R S T »

Daj znać rano na nr 668416208 którędy polecisz to może się podłączę. Chętnie zobaczę ten Najazd Barbarzyńców :lol:
svart

Post autor: svart »

Kurde nie sprawdziłem rano forum i przegapiłem twojego posta WURST. Poleciałem przez Olkusz, Klucze. Wracałem Pilica Wolbrom Olkusz Skała.

Trafiłem akurat na turnieje indywidualne, turnieje piątek na moście i koncert. Sporo rzemieślników no i znajomych. Pogoda wyborna - sucho a nie grzało.
W U R S T

Post autor: W U R S T »

svart ! Jakbyś miał widoczny nr tel. to by było łatwiej się dogadać a tak du.a. :zalamka: Może następnym razem :okok:
zbychu40

Post autor: zbychu40 »

Witam wszystkich świętujących i jeżdżących :> Ja dzisiaj ok 11ej spontanicznie kierunek Krynica Górska, jutro Ok Starego Sącza,Piwniczna itd. Jak ktos bedzie w okolicy to prosze o kontakt tel. Pozdrawiam
zbychu40

Post autor: zbychu40 »

Wracam z krynicy.bede w okolicach chocholowa,potem slowacja ok. Jeziora orawskiego,,
Www.pensionkormoran.sk.
zbychu40

Post autor: zbychu40 »

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 887
Rejestracja: 16 lutego 2011, 20:05
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: GS
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Dzisiaj o 18.00 jestem umówiony zZibim pod kościołem na wodzie w Ojcowie. Zapraszam.
Sensem podróży nie jest dotarcie do celu, lecz odwaga by w nią wyruszyć...
Człowiek kiedy przestaje marzyć to umiera....
http://www.youtube.com/watch?v=9Lt5tDgVH2w
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Piękny dzionek sie jutro zapowiada, a ja mam od pracy wolne więc spędzę go w siodle ;) . Jeśli ktoś ma ochotę i czas na całodniowy wypad to zapraszam. Startuje ok. 10-tej.
przemi

Post autor: przemi »

Wszyscy są w Radawie?? może ktoś, coś, gdzieś na jutro ?
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Śmiga ktoś dzisiaj po południu?
zbychu40

Ostatni wekend wakacji...

Post autor: zbychu40 »

Witam, planuje posmigać gdzies po okolicy w niedziele 30.08 czyli dzisiaj - np.Zawoja lub Czorsztyn-Niedzica- Krościenko, jesli ktos ma ochote prosze o wiadomośc na priv lub tel . do godz 9.

Wyjazd ok 9:30 spod Mackdonalda w Mogilanach,pozdrawiam
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Mam ochotę na wypadzik od południa, może ktoś dołączy... Nie bede na forum wiec tel.
zbychu40

zator i okolice

Post autor: zbychu40 »

Witam,jutro tj.niedziela 12.06. Jak nie bedzie padac to zapraszam na wypadzik na albo po karpika do Zatora ,nastepnie kierunek Wadowice,sucha,zembrzyce,tak wokol komina..., wyjazd z bp Skawina godz.10:45
zbychu40

Post autor: zbychu40 »

Witam,jutro tj.niedziela 12.06. Jak nie bedzie padac to zapraszam na wypadzik na albo po karpika do Zatora ,nastepnie kierunek Wadowice,sucha,zembrzyce,tak wokol komina..., wyjazd z bp Skawina godz.10:45
_________________
Jest mało rzeczy za które warto umierać, a mnóstwo dla których warto żyć.
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4519
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Siema.
Sorry, ale wcześniej nie wiadomo było czy wypad dojdzie do skutku, wiec ogłoszenie w ostatniej chwili.

Gdyby ktoś miał ochotę na muzeum Tatry w Koprywnicy, ( https://pl.wikipedia.org/wiki/Muzeum_Tatry ) a może jeszcze Pustewne, gdyby czas był dobry, to dziś - znaczy 20.08.2016 o godzinie 11-stej, wyjazd z Rozdroża ( https://goo.gl/maps/djzjYge1RbR2 ) w kierunku Cieszyna i dalej do muzeum.
Lista:
1. Andy.
2. Leon.
3. Zibi.
Awatar użytkownika
MIRO
Posty: 495
Rejestracja: 23 maja 2009, 22:11
Lokalizacja: Chełmek
Motocykl: Yamaha
Kontakt:

Post autor: MIRO »

Cześć może ten weekend w okolicach Krynicy(26-28.08).Jest do opanowania pensjonat Salamandra na około 20 miejsc,od piątku do niedzieli.Na miejscu ustalimy trasy. luzik
Wkurzanie się, to mszczenie się na własnym zdrowiu za głupotę innych.
ODPOWIEDZ