20.21.08.2010 Zlot motocyklowy Zemplinska Sirawa

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

James70

Post autor: James70 »

Ktos moze sie wybiera,wyjazd w piatek powrot niedziela popolodniem wiecej info blizej daty wyjazdu.
grze

Post autor: grze »

to nie ja pisałem :-)
Ostatnio zmieniony 11 sierpnia 2010, 13:07 przez grze, łącznie zmieniany 1 raz.
James70

Post autor: James70 »

ale moze sie ktos zdecyduje zobaczyc inny klimat zlotowy :)
Majster666

Post autor: Majster666 »

ja sie na Radawe chce wybrac:D
kaczka

Post autor: kaczka »

James70 pisze:ale moze sie ktos zdecyduje zobaczyc inny klimat zlotowy :)
możesz coś więcej napisać ja się zastanawiam :)
James70

Post autor: James70 »

wyjazd z rana w piatek poleci z nami kilka moto z Czestochowy i z Krakowa 15 ero wjazd moze sie uda zaliczyc Wegry bo tam blisko jak bede cos wiedzial wiecej bede do Ciebie pisal pozdrawiam
morissKRK

Post autor: morissKRK »

ja też się mocno zastanawiam :) pls o updejt na bieżąco
James70

Post autor: James70 »

super zapraszam na wspolny wyjazd ;)
James70

Post autor: James70 »

potwierdzam wyjazd w piatek 20.08 godz 12 zbiorka stacja bp.na przeciw macro .
grze

Post autor: grze »

Miejsce zbiórki trochę niefrotunne moim zdaniem... Korki, zwężenia żeby tam dojechać a potem przez całe miasto trzeba się przebijać - bo trasa przecież na południe. Nie lepiej przy jakiejś południowej "wylotówce"?

Tak tylko sugeruję...
kaczka

Post autor: kaczka »

grze pisze:Miejsce zbiórki trochę niefrotunne moim zdaniem... Korki, zwężenia żeby tam dojechać a potem przez całe miasto trzeba się przebijać - bo trasa przecież na południe. Nie lepiej przy jakiejś południowej "wylotówce"?

Tak tylko sugeruję...
masz racje ale pewnie dlatego że Częstochowa też jedzie i dla nich chyba najlepiej .............. tak mi się wydaje
grze

Post autor: grze »

Tak czy owka przez miasto trzeba przejechać a im wieksza grupa tym gorzej... A już zwlaszcza w tamtym rejonie jest masakrycznie - wjazd na BP jest praktycznie zamknięty - zostawili taki fragment szutru do wjazdu i wyjazdu. Potem - Opolską - jest tylko jeden pas bo resztę jezdni remontują.

No ale nie będę się wymądrzał :P - zwlaszcza że my raczej na Radawę się wybieramy.
James70

Post autor: James70 »

mysle ze polecimy obwodnica wiec niema sensu sie pchac na rondo poczekamy na kolegow na Pasterniku na stacji bebnzynowej aral ;)
James70

Post autor: James70 »

Planowana trasa; Krak Myslenice Mszana Dol. zuwagi na to ze ktos tam dolacza nastepnie Nowy Sacz Piwniczna Zdroj Slowacja Bardejow na Humenne Michalowce Zemplinska Sirawa niecale 300 km.
James70

Post autor: James70 »

z uwagi na to ze jest remont na rondzie miejsce spotkania zostalo zmienione na stacje ARGE (Pasternik)wylot w kierunku obwodnicy lub lub autostrady godz12.
morissKRK

Post autor: morissKRK »

james - podsumuj pls wszystkie informacie odnosniewyjazdu w pierwszym poscie razem do kupy data, miejsca, godzina, itp zgodnie ze sztuka prosze :)
James70

Post autor: James70 »

Podsumowywujac temt wyjazdu spotkanie na stacji benzynowej Arge (Pasternik) jadac w kierunku autostrady data 20.08.2010. godz12 z tego co mi wiadomo jedzie kilka osob z Czestochowy jakies 6 moto ktos z Poznania jedziemy obwodnica kier zakopianka w Lubniu na Mszane w Limanowej ktos dolacza trasa tak jak pisalem wczesniej pozdrawiam i zapraszam na wspoly wyjazd.
James70

Post autor: James70 »

Godzina wyjazdu zostala zmieniona z 12 na 8:30 za zmiany przepraszam
James70

Post autor: James70 »

Wlasnie wrocilem z Szirawy zlot zajebisty mnostwo ludzi i pieknych maszyn jak dla mnie to jeden z lepszych zlotow za rok tez tam pojade :)
ODPOWIEDZ