Operacja Ratwa 17.18 wrzesien

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

James70

Operacja Ratwa 17.18 wrzesien

Post autor: James70 »

Morte-69

Post autor: Morte-69 »

kurna szkoda ze wczesniej nie wiedzialem :(,juz mam zaplanowany czas ,Panna mnie porywa na dni Zawoi http://www.zawoja.pl/index.php/componen ... y/244-26bj
pojade chyba na 4oo bo pogoda nieciekawa juz teraz.
Gawron

Post autor: Gawron »

Wygląda to bardzo obiecująco :okok: wstępnie się piszę luzik :rotfl:
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Ratwa 17.18 wrzesnia

Post autor: Miki »

I znow mnie ominie piekna przyjemnosc ale coz robic sila wyzsza, jeszcze fizycznie nie jestem sprawny,James 70 jak bedziesz kup mi ,,blache,, i moze koszulke, jak bedziesz mogl :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Nekusna

Post autor: Nekusna »

Nie martw się Mikołaju, ja łączę się z Tobą i posiedzę w Krakowie, ale na uczelni
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

operacja Ratwa 2010

Post autor: Miki »

luzik Nekusiu ale rok akademicki zaczyna sie he he w pazdzierniku,nie sadze ze bedziesz tyle dni gdzies na ,,waleta,, mieszkala . Dzieki za wsparcie mnie :okok: :lol:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Majster666

Post autor: Majster666 »

przecie sesje za pół roku to po co na uczelnie:P
lary1978

Post autor: lary1978 »

Pewnie zajrzę.... :)
Black

Post autor: Black »

że tak zapytam w tym roku nie ma zakończenia sezonu w Małej?
MDH

Post autor: MDH »

Na GP mi gdzies mignelo ze chyba nie ma w tym roku - bo ksiadz ogranizujacy ma sadowy zakaz odwiedzania Malej - czy cos w tym guscie.
Nekusna

Post autor: Nekusna »

No moja sesja jeszcze trwa ;P a rok akademicki zazyna sie 17go wrzesnia... i naklada sie na ostatni egzamin, cos nie tak z tymi uczelniami krakowskimi ;P, no niestety niestety
Miklas

Post autor: Miklas »

17 IX złowieszcza data, przygotuj się na walkę na dwa fronty:-)
Gawron

Post autor: Gawron »

Miklas ty cholero jedna :wnerw: :figielek: Wykrakałeś ( a ja tu jestem od krakania ) miało być zarąbiście a tu - dupa , koncert odwołany :wnerw: :nerwus:
Miklas

Post autor: Miklas »

Prorok jaki, cy cóś....:-)
pawel

Post autor: pawel »

I co będzie ktoś z Was na Operacji Ratawa. Ja raczej na pewno. Więc jakby ktoś był jeszcze chętny to może spotkalibyśmy się na Pasterniku na stacji benzynowej co Wy na to.
ODPOWIEDZ