02.10.2010 JESIENNE SPOTKANIE MOTOCYKLISTÓW MNIKÓW 2010

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Niestety temat powinien zakladac ktos kto podejmuje sie organizacji danego wyjazdu...
W zalozeniach dzial Wypady mial sluzyc umawianiu sie na wyjazdy a nie tylko informowaniu o danej imprezie

Po to tez powstaly Ogolne zasady dotyczace dzialu wypady
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
orcio

Post autor: orcio »

To wyedytuj Mrozo orlen ak 10,00, nie bedzie problemu
Black

Post autor: Black »

OKi też jestem na Orlenie o 10 i lecimy pod Wisłe która dzisiaj jak zwykle dała dupy tylko wymarzłem na meczu :(
chrupa

Post autor: chrupa »

postaram się zjawić na Orlenie (jak tylko uda mi się wstać),
tylko nie przestraszcie się grubą warstwą błota na mych chromach.... no cóż, brak czasu a ostatnio pogoda dała w dupę....
Norbi

Post autor: Norbi »

2 zmiana poprostu czad to zem pojechol :wnerw: ale pogody życze i zajefajnego klimatu.A miało być tak pięknie :beczy:
kaczka

Post autor: kaczka »

jestem o 10
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Łysy pisze:a cóż się to dzieje że nie potrafimy się zebrać wszyscy w jednym miejscu tak jak w tamtym roku i podjechać całą grupą ? :mysli:
Łysy ma racje....zamiast zajechać pod Wisłę dużą zorganizowaną grupą...jako "przybywają choppersi" to będziemy się zjeżdżać ze wszystkich stron świata.... Ech pamiętam jak wiosną rozciągnięta grupa CCM zajechała pod Carefour i prawie okrążyła plastiki dająć po garach ( ktoś wtedy powiedział cyt.Plastiki się topią" ) To było piękne :radocha:
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
James70

Post autor: James70 »

Tu masz racje tak bylo ale tego plastiku jest chyba wiecej :)
ODPOWIEDZ