Instalacja gazowa....

Nasz dział handlowy
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Instalacja gazowa....

Post autor: Mador »

:mysli: Nie nie chodzi mi o zagazowanie motoru :wysmiewacz:
Może ktoś polecić jakąś rzetelną firmę która zajmuje się instalacjami gazowymi w samochodach? Podobno ktoś z naszego forum pracuje w Myślenicach w takim zakładzie...niestety nie wiem kto :|
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

bazar>instalacje gazowe

Post autor: Miki »

luzik Witaj Mariusz chcesz zagazowac moturek ,nie ma krematorium dla motorkow.A tak nawiastem mowiac przeciez moturek masz po remoncie generalnym he he, moze nie pil w sobotki alkoholu he he,
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
gutek_sm

Post autor: gutek_sm »

Mogę Ci polecić firmę AUTO TEST Adam Burda al. Jana Pawła II 37/1a ( Politechnika Krakowska - Czyżyny) tel 501 374 748, 504 045 754
Grzechu

Post autor: Grzechu »

możesz też sprawdzić FUGAZZI na Lindego - jeżdziłem tam jak miałem auto na gazon :)
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Tez polecam Fugazi. http://www.fugazi.pl/
Zagazowalem tam 2 auta i 0 problemow :)
Ceny maja tez jak sie kiedys orientowalem sensowne.
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Polecam AGRO-BUD w Myślenicach. Założyłem tam już 3 instalacje i każda bezproblemowa. Tam właśnie pracuje nasz kolega z forum, chociaż on nie zajmuje się akurat instalacjami.
http://www.pkt.pl/s/myslenice/19043/agro-bud.html
GrzegorzS112

Post autor: GrzegorzS112 »

Może troszkę dalej od Krakowa ale jak coś to też polecam, w marcu montowałem tam instalację sekwencyjną do mojej V8 za cena 4tyś. i jak do dziś latam bez problemu.
"Moto-Gaz" Autonaprawa SC Korus Marcin i Korus Romuald
34-100 Wadowice ul. Młyńska 56 TEL (33) 8737265
Miklas

Post autor: Miklas »

Popieram Mroza i Grzecha, Fugazi jest naprawdę dobrą firmą, nit nie wiedział co dolega mojemu zagazowanemu pojazdowi a oni wiedzieli:-)
Trzy auta u nich zagazowane i bez problemów, choc pewnie kilka setek za montaż instalacji wezmą więcej ale moim zdaniem warto.
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

dzięki za podpowiedzi w interesującym mnie temacie :okok: :okok: :okok: :okok: :okok:
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
ODPOWIEDZ