02-04.07.2010 - Moto Country Festival Lesko 2010

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady- moto country Festival Lesko

Post autor: Miki »

luzik Brys witaj,ja lece w piatek ale po godzinie 18,00,wczesniej nie dam rady :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Morte-69

Post autor: Morte-69 »

Ja smigam w piatek,lece z krakowa gdzies kolo 14( o ile mnie zwolnia w pracy).musze odebrak braciaka z okolic Tarnowa i pozniej na Lesko ,w Ladnej chce byc kolo 18 jest tam chyba stacja paliw i tam ewentualne spotkanie jak ktos leci w tych godzinach.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady- moto country Festival Lesko

Post autor: Miki »

:lol: Morte-69 jak juz bedziesz w lesku zaklep nam ladne miejsca pod namioty, bo my pozniej pryzlecimy,,, :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Morte-69

Post autor: Morte-69 »

Jak tak lecisz to mozemy sie ugadac i za Tarnowem i poczekam tam na Was.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady- moto country Festival Lesko

Post autor: Miki »

:nerwus: jak na razie nie moge wczesniej wyrwac sie z Krakowa jak w piatek godzina 18.30, mozxe znajde bratnia dusze na ta godzine w Krakowie a jak nie to ,,samotny jezdziec,,, he he :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Korba

Post autor: Korba »

rozmawiałem z kolegami z Krosna na ERP, powiedzieli, że jechali do Bochni jakimiś objazdami, bo droga z Jasła do Pilzna jest uszkodzona (nie wiem czy zniszczony asfalt czy osunęła się cała droga). Sprawdzać info czy faktycznie droga spłynęła nie sprawdzałem, ale daje cynk, żeby uniknąć ewentualnego nieprzyjemnego zaskoczenia. Jeśli ktoś ma aktualne info co do stanu drogi, to proszę zdementować. Pozdrawiam, Korba
Morte-69

Post autor: Morte-69 »

zapodam takie cos ,jak myslicie ze moze sie przydac to wstawcie gdzies.
http://www.gddkia.gov.pl/article/serwis ... /index.php
Awatar użytkownika
Archi
Posty: 606
Rejestracja: 29 marca 2010, 08:35
Lokalizacja: Kraków
Motocykl:

Post autor: Archi »

ciężko jakikolwiek objazd znaleźć na tej mapce... same roboty drogowe :wnerw: ..
A odnośnie godz.wyjazdu z Krk , to ja osobiście będę gotowy na ok . 16,00 , ale dostosuję się do większości..
Fast Rider
Awatar użytkownika
Dzida
Posty: 465
Rejestracja: 16 czerwca 2010, 21:05
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Yamaha Vstar 1100
Kontakt:

Post autor: Dzida »

motocyklista 45-nie będziesz ''samotnym jeźdźcem''-też mi odpowiada piatek po 18 lub...sobota wcześnie rano? :okok:
Motocyklistę zrozumie tylko pies wystawiający pysk za okno jadącego samochodu.
Morte-69

Post autor: Morte-69 »

moze wpiszcie kto jedzie i plus minus godzine wyjazdu zobaczymy jak mozna sie poustawiac.

1.Morte-69-z Krakowa start 14.30 lub 16.(ja musze zajecac jeszcze po braciaka wiec nie lece bezposrednio do Leska)
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady-Lesko 02,07,2010r

Post autor: Miki »

luzik ,,jak na dzis moj czas zbiorki w Krakowie to piatek godzina 16-18 oo stacja paliw BP pryz wlocie do m,Wieliczki jak zwykle :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Archi
Posty: 606
Rejestracja: 29 marca 2010, 08:35
Lokalizacja: Kraków
Motocykl:

Post autor: Archi »

1.Morte-69-z Krakowa start 14.30 lub 16.(ja musze zajecac jeszcze po braciaka wiec nie lece bezposrednio do Leska)
2.Archi - od 16,00 w górę .....
Fast Rider
Awatar użytkownika
Archi
Posty: 606
Rejestracja: 29 marca 2010, 08:35
Lokalizacja: Kraków
Motocykl:

Post autor: Archi »

1.Morte-69-z Krakowa start 14.30 lub 16.(ja musze zajecac jeszcze po braciaka wiec nie lece bezposrednio do Leska)
2.Archi - od 16,00 w górę ..... / w piątek oczywiście /
Fast Rider
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady- moto country Festival Lesko

Post autor: Miki »

luzik znami w piatek chce sie zabrac nowa dziewczyna z Bielska ,niektorzy ja poznali juz w Przedszkolu w Rybnej na zakonczeniu roku o wdziecznym niczku - Nekusna- bedzie chcial;a sie z nami zabrac ze stacji paliw BP przed Wieliczka okolo godziny 16,a 18,00dostosuje sie do Nas i ustalonego przez nas czasu zbiorki :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Daro
Posty: 232
Rejestracja: 25 kwietnia 2010, 12:37
Lokalizacja: Wieliczka
Motocykl: Kiedyś był Boulevard
Kontakt:

Post autor: Daro »

3.Daro70 piątek po 19.00 albo sobota od 7.00
Easy Rider !!!
grze

Post autor: grze »

No ja wstępnie 16+ więc po tej godzinie mogę się dopasować.
jojo

Post autor: jojo »

jojo-godz.nawet od6.00 rano. [sobota] jade tylko na jeden dzien. :P
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady- moto country Festival Lesko

Post autor: Miki »

luzik wiec lecimy do leska ze stacji paliw BP przed Wieliczka(stale nasze miejsce) godzina 16,30, zapraszam w grupie zawsze razniej,,,,,, :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Morte-69

Post autor: Morte-69 »

Mikolaj ,ja postaram sie wyrwac wczesniej z pracy i moze spotkamy sie za tarnowem kolo 18?
dam jeszcze jutro znac jak bede wiedzial czy uda mi sie zwolnic z pacy kolo 14 ,jak tak to sie dostosuje jakos zeby Was na trasie spotkac .Jak nie to jade z Wami z BP.
Awatar użytkownika
Daro
Posty: 232
Rejestracja: 25 kwietnia 2010, 12:37
Lokalizacja: Wieliczka
Motocykl: Kiedyś był Boulevard
Kontakt:

Post autor: Daro »

Czy w końcu ktoś leci w sobotę rano?
Easy Rider !!!
ODPOWIEDZ