Ojców niedziela 3 kwieci godz 11,00 pod kościołem na wodzie

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

jasioC

Ojców niedziela 3 kwieci godz 11,00 pod kościołem na wodzie

Post autor: jasioC »

Zapraszam po mszy jak w temacie na małą wycieczkę po Jurze na północ około 160 km. Obejrzymy kilka zamków po drodze i zapraszam na kawusię do siebie.

Edit by Mrozo:
Info od Blacka dla jadacych z Krakowa
proponuje Orlen Jasnogórska 9:45 odjazd, na miejsce zbiórki jak w temacie.
Ostatnio zmieniony 2 kwietnia 2011, 20:34 przez jasioC, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

jasioC: nie zebym sie czepial ale gdzie o tej 11 chcesz sie spotkac?
Moze jestem niezbyt doinformowany, ale szczerze mowiac nie wiem gdzie jest "pod kosciolem na wodzie". Najlepiej zarzucic jakis link do mapy zeby zainteresowani mogli latwiej zlokalizowac.
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
jasioC

Post autor: jasioC »

Kościółek to ten co jest na moim zdjęciu. Jak jedziecie od Krakowa 94 na Olkusz skręcacie za Jerzmanowicami w prawo i po około 7 km po dojechaniu do Ojcowa wjechaniu w dół w dolinę Prądnika skręcacie w lewo i już jesteście na miejscu. Od strony Olkusz za Shellem w lewo a potem analogicznie. Można też od strony Krakowa jechać na Zielonki i Skałę. W Skale na Olkusz i po zjechaniu w dolinę w lewo na Ojców i po 2 km po lewej stronie jest kościółek.
Faktycznie miał być 3 kwiecień.
Ostatnio zmieniony 2 kwietnia 2011, 11:03 przez jasioC, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Tak po prostu.
Ten kościółek na wodzie znajduje się w okolicy zamku w Ojcowie, a tak dokładnie to tu.
Szara

Post autor: Szara »

Jasio C ...napisze to tak....w życiu bym nie trafiła dzięki Twoim instrukcją :P
Myślę jednak że w niedzielę można spokojnie skoczyć na Jurę ...mnie sie tam chyba nigdy nie znudzi :D więc wstępnie się pisze na 11 - w tym miejscu gdzie Zibi zaznaczył... :lol:
jasioC

Post autor: jasioC »

Ok następnym razem zostawię namiary GPS. Po prostu myślałem że ten punkt jest wszystkim bardzo znany szczególnie tym co lubią Jurę. Od zamku w ojcowie jest to 500 metrów w dół i w lewo. Ze skrzyżowania to już widać.
Ja oczywiście będę czekać na każdego chętnego.
Leszek

Post autor: Leszek »

Ja wstępnie się piszę . :okok:
Awatar użytkownika
Andy
Posty: 1621
Rejestracja: 24 października 2010, 19:28
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Andy »

Poskręcam błotnik i jestem o 11. Amenn.
Człowiek mądrzeje z wiekiem, zwykle jest to wieko od trumny.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady .Ojcow niedziela 3,04,2011 godzina 11,00

Post autor: Miki »

luzik , Witam , postaram sie byc!
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Black

Post autor: Black »

ktoś z Krakowa będzie leciał to może jakiś punkt zbiórki ?? Ja z kolegą (co prawda on na hornecie) maiłem właśnie zamiar lecieć do ojcowa ta koło 9:30. proponuje Orlen Jasnogórska 9:45 odjazd, na miejsce zbiórki jak w temacie. Piszcie kto będzie, bo nie wiem czy trafie :P.
Awatar użytkownika
andre
Posty: 542
Rejestracja: 11 czerwca 2010, 19:17
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Virago750,BMWR1100RT

Post autor: andre »

Postaram się być o 11:00 pod kościółkiem w Ojcowie, wcześniej nie dam rady, obowiązki - znaczy spacer z psem :)
jasioC

Post autor: jasioC »

Tylko Andrzejku nie wiadomo czy to pies nie musi Ciebie wyprowadzić
Awatar użytkownika
andre
Posty: 542
Rejestracja: 11 czerwca 2010, 19:17
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Virago750,BMWR1100RT

Post autor: andre »

jasioC pisze:Tylko Andrzejku nie wiadomo czy to pies nie musi Ciebie wyprowadzić
:) to mało istotne, razem z psem, a właściwie suczką chodzimy chętnie na spacery, dzień w dzień, pogoda, niepogoda, trzeba iść
Szara

Post autor: Szara »

Ja postaram sie byc z Nadiną :)
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady >Ojcow niedzielka 3,04,2011

Post autor: Miki »

luzik Witam mysle ze miejsce zbiorki dla Szarci i Nadiny i innych miedzu innymi mnie bedzie jak sugeruja ul,Lokietka a rog ulicy Starego Wiarusa (wlot z ul,Opolskiej) :milczek:
Ostatnio zmieniony 2 kwietnia 2011, 22:52 przez Miki, łącznie zmieniany 1 raz.
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

No ,,jasioC'', bądź przygotowany na niezłą ekipę, a i przekaż wielebnemu, co by zaskoczony nie był, gdy wystrzałami z tłumików oznajmimy swoje przybycie :radocha:
Do jutra zatem, - oj będzie się działo... :szok:
Szara

Post autor: Szara »

Ja pod sam kościół nie podjadę....bo stanie żywym ogniem...ja albo on :P
Shadow

Post autor: Shadow »

i otworzą się niebiosa i jasność się stanie przeogromna....córa lucyfera w przedsionku nieba zawita na swym stalowym rumaku siarką ziejącym
skipolo

Post autor: skipolo »

A ja mam pytanie, Szara co to znaczy u Ciebie prędkości turystyczne(czy jakoś tak inaczej je nazywałaś?)
Miklas

Post autor: Miklas »

Też będę, natomiast nie wiem gdzie tam zaparkujemy, o tej godzinie będą "dzikie tłumy" więc lans zapewniony:-))
Ja również dołączę do Szarki, co by pod samym kościółkiem szału nie wzbudzić:-)) i nie przerwać zadumy pochłoniętym w modlitwie.
Zablokowany