RACŁAWICE -STRONG MAN-12.06.2011 g.15.00

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Shadow

RACŁAWICE -STRONG MAN-12.06.2011 g.15.00

Post autor: Shadow »

Jak w temacie -dostaliśmy propozycję przyjazdu na Piknik w Racławicach/ ten sam co byliśmy z dzieciakami z DD SIeborowice/- chodzi o to aby przewieź zawodników z flagami z pobliskiego hotelu pod kopiec i pomniki gdzie odbędą się zawody....zawodnicy którzy biorą udział w zawodach to : Irek Kuraś "Gryzzli"
Tyberiusz Kowalczyk
Robert Cyrwus "Kropek"
Grzegorz Kurowski
Paweł Chruściel
Józef Tomaszewski
i inni mniej znani....
Kolega który to organizuje Grzegorz Kurowski zaproponował albo żebyśmy zaproponowali jaką kasiorkę chcemy za taką usługę albo po imprezie zaprasza do tego hotelu

http://www.dosloncespa.pl/pl/lokalne_atrakcje/

cały do dyspozycji ponoć, gdzie będzie solidna wyżerka, alkohol w siebie albo na wynos dla tych co będą przewozić zawodników i dla chętnych impreza do rana w stylu BUNGA BUNGA
Warunkiem jest tylko to że musi być co najmniej 8 sprzętów bo tylu jest zawodników i trzeba się w miarę szybko zdeklarować. Jeśli były by jakieś osoby chętne i było by ich co najmniej 8 to musi to być temat na 100 %- a nie że w ostatniej chwili odpadam bo się chmurzy itp.

Ja niestety będę wtedy w Niemczech ale zainteresowanym przekażę wszelkie niezbędne namiary i numer do G. Kurowskiego który jest moim serdecznym przyjacielem...
Piszcie co o tym myślicie i róbcie listę..jakby co
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady>Raclawice 12,06,2011 godzina 15,00

Post autor: Miki »

luzik Ja sie moze ,,klonuje,, ale z checia po roku niebytnosci tam zagladne na moturku
1,Miki
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Benek

Post autor: Benek »

1. Miki
2. Benek
Awatar użytkownika
lenio
Posty: 1818
Rejestracja: 23 lutego 2011, 13:05
Lokalizacja: słomniki
Motocykl: Honda Cbf 1000 fa
Kontakt:

Post autor: lenio »

1. Miki
2. Benek
3.lenio


myśle że jak będzie więcej chętnych gdyby ktoś odpadł to byłoby dobrze
Drogie Panie Cycki są Nasze , Wy je tylko nosicie
Awatar użytkownika
lenio
Posty: 1818
Rejestracja: 23 lutego 2011, 13:05
Lokalizacja: słomniki
Motocykl: Honda Cbf 1000 fa
Kontakt:

Post autor: lenio »

co taka cisz brakuje conajmniej 5 maszyn + ewentualna rezerwa
Drogie Panie Cycki są Nasze , Wy je tylko nosicie
pawel

Post autor: pawel »

A co tam

1. Miki
2. Benek
3. lenio
4. pawel
jasioC

Post autor: jasioC »

Ja się tylko zastanawiam jak taką masę mięśni zmieścić na dość skromnym miejscu dla plecaczka i czy machina to wytrzyma.
Awatar użytkownika
lenio
Posty: 1818
Rejestracja: 23 lutego 2011, 13:05
Lokalizacja: słomniki
Motocykl: Honda Cbf 1000 fa
Kontakt:

Post autor: lenio »

JasioC ty lepiej dużo nie mysl bo od tego głowa boli tylko wpisuj sie na liste bo widzisz że cuś nas mało.
Drogie Panie Cycki są Nasze , Wy je tylko nosicie
jasioC

Post autor: jasioC »

Mówisz i masz Lechu. Wpisuję się na listę i daj znać kiedy i gdzie się spotykamy w Słomnikach.

Wracając do tzw masy całkowitej: Co będzie jak Inspektory postawią wagę ?
kaczka

Post autor: kaczka »

1. Miki
2. Benek
3. lenio
4. pawel[/quote] 5. jasioC . . . REZERWA 1. KACZKA
Awatar użytkownika
Andy
Posty: 1621
Rejestracja: 24 października 2010, 19:28
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Andy »

a mnie nie ma kto tylnego kola dopopować i nie będe
Człowiek mądrzeje z wiekiem, zwykle jest to wieko od trumny.
jasioC

Post autor: jasioC »

Kiedy będą jakieś dokładniejsze dane na temat imprezy czyli kiedy ruszamy bo co i gdzie to już wiemy. Muszę sobie zaplanować tą imprezę bo rano mam być w Krakowie i w garniturze.

Reszta informacji na plakacie:
http://www.raclawice.pl/
Ostatnio zmieniony 3 czerwca 2011, 14:39 przez jasioC, łącznie zmieniany 2 razy.
jasioC

Post autor: jasioC »

lenio pisze:JasioC ty lepiej dużo nie mysl bo od tego głowa boli tylko wpisuj sie na liste bo widzisz że cuś nas mało.

Głowa najczęściej boli od nadmiaru alkoholu
Awatar użytkownika
lenio
Posty: 1818
Rejestracja: 23 lutego 2011, 13:05
Lokalizacja: słomniki
Motocykl: Honda Cbf 1000 fa
Kontakt:

Post autor: lenio »

Shadow z tego co widze po ilości chętnych mniemam że temat umarł śmiercją naturalną???
Drogie Panie Cycki są Nasze , Wy je tylko nosicie
Shadow

Post autor: Shadow »

No ja myślę że do jutra zaczekamy ...może się ktoś jeszcze dopisze.....jeśli nie to i tak jesteśmy zaproszeni na imprezę jako CCM tyle że bez wożenia mięska...
Kobitki które organizują piknik zapraszają na grochówę ..
jasioC

Post autor: jasioC »

Umawiałem się z Darkiem R na Racławice. Jest prawdopodobne że będzie. Skontaktuję się z nim i potem potwierdzę.
Shadow

Post autor: Shadow »

Dla jasności przeklejam listę

1. Miki
2. Benek
3. lenio
4. pawel[/quote]
5. jasioC
6.KACZKA
jasioC

Post autor: jasioC »

Najgorsze jest to że Mikołaj znów się rozdwoi i będzie również na imprezie w Dobczycach
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady. Raclawice - Strong 12,06,2011 godzina 15,00

Post autor: Miki »

JasioC ja rano bede w Gdowie a nie w Dobczycach , czytac nie umiesz, a od 15,00 w Raclawicach.Ty miales byc jak pisalem w Niepolomicach w niedzielke i wypchales sie na Szara i mnie??? :(
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
jasioC

Post autor: jasioC »

Pisałem że naprawiam samochód i jak zrobię to się wybiorę. Ale jak to stary złom nie chciał się rozkręcić i zeszło mi do wieczora.
W sobotę nawet nie wsiadłem na Dragusia. Za to w niedzielę zrobiłem samotnie prawie 400 km.
Nie irytuj się Mikołaj bo nie warto. Ja to tak żartem tylko bo wiem że jest możliwe wyjeżdżając o 13 zdążyć na czas.
Zablokowany