VI Zlot TOH Party 6-8 lipca Ortowice

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

bryś

VI Zlot TOH Party 6-8 lipca Ortowice

Post autor: bryś »

Tak dla tych co planują sobie terminy. W tym roku 6-8 lipca 2012 r
http://www.tohmc.pl/kedzierzyn/news.php


Właśnie dostałam małą zjebkę od Grze że nie może nic wpisać bo ja założyłam post. Więc poprawiam swój błąd i wprowadzam jakiś plan. Co do trasy to Grze będzie prowadzącym. Jedziemy tam już 4 raz i traskę mamy opracowaną.

A więc ustawki chyba będzie trzeba zrobić dwie dla tych co mogą wcześniej i później.

I ustawka BP Borek piątek - 6 lipca - 13.00 - wyjazd 13.10
1. Bryś i Grze


II ustawka - proponował Svart - piątek - BP Borek 17.30.
1. Svart



Dopisujecie się do odpowiednich godzin aby było wiadomo na kogo ewentualnie czekać.


PS. Pewno znowu coś źle zrobiłam i jak Grze wróci z garażu (gdzie zakłada już 2 godziny żarówkę) dostanę pouczenie
Ostatnio zmieniony 5 lipca 2012, 21:52 przez bryś, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady>>VI zlot TOH Party 6-8lipca Ortowice

Post autor: Miki »

tego miejsca nie trzeba rekomendować bylem tam na dwóch wszystko o<key :brawo: :okok: zlotach jest klimat i mila atmosfera smigam tam i kropka
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Sztygar
Posty: 938
Rejestracja: 1 maja 2011, 12:06
Lokalizacja: Bytom
Motocykl: Harley Davidson
Kontakt:

Post autor: Sztygar »

Jo tyż sie pisza na tyn zlot :rotfl:
Witom ze Ślunska!
Szara

Post autor: Szara »

nie byłam a zawsze sie wybierałam ... w końcu jest możliwość - więc też się piszę
luzik
grze

Post autor: grze »

Pod koniec czerwca trzeba się będzie jakoś zacząć ustawiać :)
svart

Post autor: svart »

Jade. 100%.
Awatar użytkownika
Dżej dżej
Posty: 1373
Rejestracja: 9 maja 2012, 08:27
Lokalizacja: Libertów
Motocykl: Valec, GL500, VT700
Kontakt:

Post autor: Dżej dżej »

A jakiś program gdzieś jest?
Awatar użytkownika
jaroslav
Posty: 640
Rejestracja: 14 lipca 2009, 15:20
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: HD FXLRS

Post autor: jaroslav »

Dżej dżej pisze:A jakiś program gdzieś jest?
to jest w lesie, tam nie ma telewizji.
sam zlot jest kilka razy lepszy od leskowego pikniku, choć poza samym miejscem zlotu okolica znacznie gorsza niż Bieszczady
grze

Post autor: grze »

Jak będzie to wkleję ale czy program ma jakieś znaczenie???
W zeszłym roku było masę fajnych/śmiesznych konkursów - w tym coroczna edycja zawodów w ślizgu na nartach wodnych po stawie na leżąco :)
Awatar użytkownika
Dżej dżej
Posty: 1373
Rejestracja: 9 maja 2012, 08:27
Lokalizacja: Libertów
Motocykl: Valec, GL500, VT700
Kontakt:

Post autor: Dżej dżej »

Brzmi zachęcająco. Może też się przejadę?
grze

Post autor: grze »

Niestety ja nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie :)
Korba

Post autor: Korba »

dla odmiany można spróbować... wstępnie jestem chętny
bryś

Post autor: bryś »

Korba pisze:dla odmiany można spróbować... wstępnie jestem chętny
Myślę, Korba, że nie powinieneś żałować. Jeżeli będzie tak jak przez ostatnie 3 lata.....
jasioC

Post autor: jasioC »

Jaroslav - Lesko to nie Bieszczady
Korba

Post autor: Korba »

no Lesko się zaczęło psuć od 2010. choć okolica fajna. no to mam nadzieję, że się uda;)

jasioC pisze:Jaroslav - Lesko to nie Bieszczady
a co? Mazowsze?
jasioC

Post autor: jasioC »

Lesko leży we wschodniej części Gór Sanocko-Turczańskich jeśli już. Bieszczady geograficznie leżą na południe od linii Sanu poprzez zalew i na wschód przez Baligród i Komańczę.
link do mapy:
http://www.bieszczady.pl/?n=bieszczady_ ... &catID=241
Turbot

Post autor: Turbot »

jasioC pisze:Lesko leży we wschodniej części Gór Sanocko-Turczańskich jeśli już. Bieszczady geograficznie leżą na południe od linii Sanu poprzez zalew i na wschód przez Baligród i Komańczę.
link do mapy:
http://www.bieszczady.pl/?n=bieszczady_ ... &catID=241
tu nie chodzi o to czy Bieszczady czy nie, tylko czy jedziesz? :hura:
jasioC

Post autor: jasioC »

Wiem o co chodzi. To tylko informacyjnie napisałem bo nie lubię jak ktoś mówi np że był w Bieszczadach a moczył d.... w Polańczyku lub Myczkowcach.
Potraktujcie to jako żart dydaktyczny :)
A nad Ortowicami się zastanawiam tylko nie wiem jak z czasem będzie bo jutro idę do nowej pracy.
Awatar użytkownika
jaroslav
Posty: 640
Rejestracja: 14 lipca 2009, 15:20
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: HD FXLRS

Post autor: jaroslav »

jasioC pisze:Wiem o co chodzi. To tylko informacyjnie napisałem bo nie lubię jak ktoś mówi np że był w Bieszczadach a moczył d.... w Polańczyku lub Myczkowcach.
Potraktujcie to jako żart dydaktyczny :)
A nad Ortowicami się zastanawiam tylko nie wiem jak z czasem będzie bo jutro idę do nowej pracy.
Lesko i Polańczyk to Bieszczady a mówić tak zabronić mogą mi tylko autorzy Bieszczad. A słowo "okolica" znasz? Jakbyś kiedyś był na zlocie w Lesku, to wiedziałbyś, że nie siedzi się na kempingu, tylko jeździ na motocyklu po bieszczadzkich szosach :)
A z Ortowicami to powiem Ci jak będzie: zapiszesz się na 50%, nadal nie kupisz przeciwdeszczówki a dwa dni przed wyjazdem dostaniesz telegram, że musisz coś na cle w Częstochowie odebrać. Albo wpadniesz przelotem, żeby zaliczyć gejówkę.

A teraz zagadka: kto jest 50 razy lepszy od 1-procentowca z klubu MC?









jasio50%C

ps. mam nadzieję, że żarty odbierzesz z właściwym sobie luzem, gdyż poczucie humoru to najważniejsza z ludzkich cech. wrrrrum. do Ortowic!
jasioC

Post autor: jasioC »

kondona pdeszcz kupiłem w koncu sobie ale przydałyby się jeszcze jakieś kondoniki na buty i łapki.
A co do śmigania po Biesach - zawsze jakoś samotnie to robiłem i w tym roku napewno to powtórzę. W zeszłym byłem dwa razy.Za pierwszym razem zmokłem tak że .... albo jeszcze bardziej. A za drugim pobiłem swój rekord punktowy wracając do domu za Sanokiem. Aż 11 zaliczyłem na raz - tzw potrójna kumulacja. :radocha:

A co do Ortowic to nie będę nic obiecywał. Najpierw trzeba coś zarobić w nowej pracy.
Ostatnio zmieniony 17 czerwca 2012, 21:38 przez jasioC, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ