"Najwyższy zlot w Polsce"

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Rafyy

"Najwyższy zlot w Polsce"

Post autor: Rafyy »

Proponuję choć nie bez małych obaw o dotrzymanie tego co jest napisane na plakacie spotkanie na zlocie w Bukowinie Tatrzańskiej. Poniżej podaję link do plakatu zlotowego z programem.
http://www.southside.gremium.pl/
Awatar użytkownika
lenio
Posty: 1818
Rejestracja: 23 lutego 2011, 13:05
Lokalizacja: słomniki
Motocykl: Honda Cbf 1000 fa
Kontakt:

Post autor: lenio »

no more :uoee:
Drogie Panie Cycki są Nasze , Wy je tylko nosicie
Rafyy

Post autor: Rafyy »

Wiem Lenio o co Ci chodzi :) Pokazać się zamierzam ale na krótko i pojadę na zlot, który zaproponowała Brysia, bo tam nie byłem a wydaje się ciekawy :)
Awatar użytkownika
Góral
Posty: 862
Rejestracja: 9 grudnia 2009, 01:44
Lokalizacja: Zakopane
Motocykl: HONDA VTX 1300R
Kontakt:

Post autor: Góral »

nigdy więcej ...
Witajcie spod Giewonta,
czystych tłoków HEJ!
Awatar użytkownika
andre
Posty: 542
Rejestracja: 11 czerwca 2010, 19:17
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Virago750,BMWR1100RT

Post autor: andre »

no more :( w tym czasie już wcześniej zaplanowałem wyjazd na inny zlot :)
Seweryn

Post autor: Seweryn »

Ciekawość, dlaczego piszecie "nigdy więcej"? Nie, nie byłem na poprzednich ich zlotach.
Rafyy

Post autor: Rafyy »

Seweryn pisze:Ciekawość, dlaczego piszecie "nigdy więcej"? Nie, nie byłem na poprzednich ich zlotach.
Niewiele straciłeś Seweryn, że nie byłeś na poprzednich zlotach. Głównie chodzi o to, że na plakatach piszą program zlotu, który odbiega od tego co faktycznie jest.
Awatar użytkownika
jaroslav
Posty: 640
Rejestracja: 14 lipca 2009, 15:20
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: HD FXLRS

Post autor: jaroslav »

przecież to normalny zlot, na pewno lepszy od festynu u sołtysa za kiełbasę i zdjęcie z księdzem.
na podstawie średnio udanego pikniku z sankami nie wyciągałbym daleko idących wniosków, że się nie uda. będzie pogoda, będzie fajnie.
Rafyy

Post autor: Rafyy »

jaroslav pisze:przecież to normalny zlot, na pewno lepszy od festynu u sołtysa za kiełbasę i zdjęcie z księdzem.
na podstawie średnio udanego pikniku z sankami nie wyciągałbym daleko idących wniosków, że się nie uda. będzie pogoda, będzie fajnie.
Po części masz rację...ale...pierwsza edycja tegoż wydarzenia, która odbyła się jakiś rok temu też odbiegała od planu, więc...do trzech razy sztuka :lol:
Rafyy

Post autor: Rafyy »

Dzięki wszystkim, którzy byli. Impreza bez szału ale ok. Na pewno lepsza miejscówka jak na Słowacji.
ODPOWIEDZ