Skarby Ziemi Śląskiej

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
smacor
Posty: 2051
Rejestracja: 1 maja 2011, 11:01
Lokalizacja: Murzasichle
Motocykl: VTX 1300 S , ST 1300
Kontakt:

Post autor: smacor »

My tyż bardzo dziękujemy organizatorom za zwiedzanko ślonkich skarbów , towarzystwo i za całom impre :> luzik :okok:
Shadow

Post autor: Shadow »

Od nas też wielkie dzięki współzwiedzaczom, współbiesiadnikom a w szczególności organizatorom -szacun Janusz i Sztygar.Dzięki !!!!!
Janusz1

Post autor: Janusz1 »

Dzięki, że Wam się podobało i dzięki za wspaniałą atmosferę i zabawę, która już była wyłącznie Waszą zasługą! Parę rzeczy wiem że trzeba będzie poprawić! Następnym razem zrobimy lepiej! Plan już jest - pozostaje tylko sprawa terminu!
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4535
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

,,Ślonzoki'' , kolejny już raz dali radę... :okok:
- dzięki za dobrą zabawę i za wszystko co mogliśmy zwiedzić ...



- poza tym, moja, własnoręcznie upieczona bułka i tak była najlepsza :figielek: ... no i właściciel tego muzeum i jego sposób prezentacji megaaa, nawet bicie po łapach piórnikiem, podobno i tak nie bolało. ;)

- ale śląska młodzież to jakoś taka słabawa :bezradny: - zgadnijcie, kto zamykał drzwi od dyskoteki? - CCM, odpowiem od razu :hejka: .


Dzięki jeszcze raz :okok:
Janusz1

Post autor: Janusz1 »

Zibi! Przecież po to się spotkaliśmy aby po "robocie na dole" się zabawić i ja się bawiłem extra! Żonka nawet miała wątpliwości czy aby nie za bardzo ale ponieważ też się dobrze bawiła to poluzowała smycz i wszystko. Twoja bułka była bezsprzecznie najsmaczniejsza - zaroski po mojej!!!
Awatar użytkownika
lenio
Posty: 1818
Rejestracja: 23 lutego 2011, 13:05
Lokalizacja: słomniki
Motocykl: Honda Cbf 1000 fa
Kontakt:

Post autor: lenio »

nie powiem że moja bulka była najlepsza ponieważ ktoś mi zjadł moją, ale ta nie moja też była dobra, a mojej to mi szkoda bo naprawde wiele "wysiłku " :rotfl: w nią włożyłem że po konsumpcji musiałem legnąć z przemączenia :rotfl: :rotfl:
Drogie Panie Cycki są Nasze , Wy je tylko nosicie
Awatar użytkownika
Dzida
Posty: 465
Rejestracja: 16 czerwca 2010, 21:05
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Yamaha Vstar 1100
Kontakt:

Post autor: Dzida »

Dziękuję również wszystkim za ciekawie spędzony wekend no i szacun dla organizatorów! :okok:
Od nadludzkiej pracy górników poprzez indriustralne kolubryny aż do pięknego wykładu o potrzebie szacunku dla kromki chleba - no, to robiło wrażenie..
Motocyklistę zrozumie tylko pies wystawiający pysk za okno jadącego samochodu.
Awatar użytkownika
Sztygar
Posty: 938
Rejestracja: 1 maja 2011, 12:06
Lokalizacja: Bytom
Motocykl: Harley Davidson
Kontakt:

Post autor: Sztygar »

Bardzo dziękuja za tak liczne i doborowe towarzystwo .....hm dość wazeliny :>
Wielkie UKŁONY dla Janusza1 bo włożył w całą imprezę swoje serce luzik .
Miło organizować dla WAS takie wypady bo zainteresowanie było ogromne. Myśla, że wszyjscy są zadowoleni, bo było zwiedzanie, nauka języka ślunskiego i poniewierka na disco oraz kręgle.
Z Januszem1 szykujemy natępną imprezę pod nazwą „HAJA u HANYSÓW” z niemniejszymi atrakcjami ale nadal w duchu ślunska. Już momy plan opracowany tylko wciepnąć datę i realizować. Bydzie trocha wiyncej jazdy na moto więc chcymy trefić w pikno pogoda. Tyż bydzie konkurs oraz poniewierka i dużo zwiydzania nastympnych skarbów ślunska bardziej w zachodniej części.
Dość już tajemnicy zdradziłech.

PS. Zibi, Lenio !
Moja bułka była nojlypszo
Witom ze Ślunska!
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4535
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Sztygar pisze:PS. Zibi, Lenio !
Moja bułka była nojlypszo
E tam godosz... trza było dać spróbować :figielek:
Awatar użytkownika
lenio
Posty: 1818
Rejestracja: 23 lutego 2011, 13:05
Lokalizacja: słomniki
Motocykl: Honda Cbf 1000 fa
Kontakt:

Post autor: lenio »

Sztygar pisze:
PS. Zibi, Lenio !
Moja bułka była nojlypszo
To już wiem kto zeżarł moją bułke bo była najlepsza ;P :okok:
Drogie Panie Cycki są Nasze , Wy je tylko nosicie
ODPOWIEDZ