DZIEŃ DZIECKA w SIEBOROWICACH 03.06.2015 godz. 15.30

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Shadow

DZIEŃ DZIECKA w SIEBOROWICACH 03.06.2015 godz. 15.30

Post autor: Shadow »

Dzień Dziecka i Piknik Rodzinny w Domu Dziecka w Sieborowicach w dniu 03.06.2015 godz. 15.30

https://www.google.pl/maps/place/Dom+Dz ... 4fc25cf83c

Ustawka : Jak zwykle BP Hejnał al. 29-go Listopada :

https://www.google.pl/maps/place/BP+HEJ ... 35f43d0491

Spotkanie 15.00
Wyjazd 15.30

Zabieramy drugi kask, kiełbachę dla siebie.

1/. Shadow
2/. Miki
3/. bidon
4/. Leon
5/.POKORA ( nie znam jeszcze grafiku na czerwiec ale mam nadzieję że będzie wolne)

Czas trwania do ok. 18.30-19.00 ale można się urwać wcześniej.
Myślimy nad ew. meczem siatkówki plażowej CCM vs dzieci/wychowawcy z DD.
Jerzy
Posty: 233
Rejestracja: 23 lutego 2015, 10:31
Lokalizacja: KŁAJ
Motocykl:

Post autor: Jerzy »

1/. Shadow
2/. Miki
3/. bidon
4/. Leon
5/.POKORA ( nie znam jeszcze grafiku na czerwiec ale mam nadzieję że będzie wolne)
6/.Jerzy - już wie gdzie i z czym dojadę do Sieborowic ,po pracy jak najszybciej będę mógł
Jerzy
Awatar użytkownika
zobek
Posty: 360
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, 12:16
Lokalizacja: Pcim
Motocykl: raider
Kontakt:

Post autor: zobek »

1/. Shadow
2/. Miki
3/. bidon
4/. Leon
5/.POKORA ( nie znam jeszcze grafiku na czerwiec ale mam nadzieję że będzie wolne)
6/.Jerzy - już wie gdzie i z czym dojadę do Sieborowic ,po pracy jak najszybciej będę mógł
7/.zobek
Pcim
Awatar użytkownika
andre
Posty: 542
Rejestracja: 11 czerwca 2010, 19:17
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Virago750,BMWR1100RT

Post autor: andre »

1/. Shadow
2/. Miki
3/. bidon
4/. Leon
5/.POKORA ( nie znam jeszcze grafiku na czerwiec ale mam nadzieję że będzie wolne)
6/.Jerzy - już wie gdzie i z czym dojadę do Sieborowic ,po pracy jak najszybciej będę mógł
7/.zobek
8/.andre
skazańcy
Shadow

Post autor: Shadow »

Tak informacyjnie -udało mi się załatwić sponsora na kiełbachę -także nie zabieramy ze sobą,będzie na tyle. Pamiętajcie o kaskach. Ponadto z kasiorki którą dysponuje Miki udało się załatwić gościa z watą cukrową -przez 3 godziny za 200 zł będzie naparzał różnokolorowe waty ile tylko dzieciom tyłki pomieszczą . Pracuję jeszcze nad szczudlarzami, żonglerami itp. może się uda. Chciałbym żeby ten piknik był wyjątkowy.

1/. Shadow
2/. Miki
3/. bidon
4/. Leon
5/.POKORA ( nie znam jeszcze grafiku na czerwiec ale mam nadzieję że będzie wolne)
6/.Jerzy - już wie gdzie i z czym dojadę do Sieborowic ,po pracy jak najszybciej będę mógł
7/.zobek
8/.andre
Wojtek

Post autor: Wojtek »

1/. Shadow
2/. Miki
3/. bidon
4/. Leon
5/.POKORA ( nie znam jeszcze grafiku na czerwiec ale mam nadzieję że będzie wolne)
6/.Jerzy - już wie gdzie i z czym dojadę do Sieborowic ,po pracy jak najszybciej będę mógł
7/.zobek
8/.andre
9/ Wojtek
Shadow

Post autor: Shadow »

No i udało się -wystąpi na pikniku Krakowski Teatr Uliczny zamiast za 2000 zrobią to za 500 zł -czyli praktycznie zwrot kosztów logistycznych -
https://www.facebook.com/wteatruliczny/photos_stream

Kto ma ochotę może zabrać swoje dzieciaki -myślę,że zabawa będzie przednia.Oby tylko pogoda dopisała.

1/. Shadow
2/. Miki
3/. bidon
4/. Leon
5/.POKORA ( nie znam jeszcze grafiku na czerwiec ale mam nadzieję że będzie wolne)
6/.Jerzy - już wie gdzie i z czym dojadę do Sieborowic ,po pracy jak najszybciej będę mógł
7/.zobek
8/.andre
9/ Wojtek
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4535
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

,,Lubię to'' :brawo:
Piotr

Post autor: Piotr »

1/. Shadow
2/. Miki
3/. bidon
4/. Leon
5/.POKORA ( nie znam jeszcze grafiku na czerwiec ale mam nadzieję że będzie wolne)
6/.Jerzy - już wie gdzie i z czym dojadę do Sieborowic ,po pracy jak najszybciej będę mógł
7/.zobek
8/.andre
9/ Wojtek
10/ Piotr
Awatar użytkownika
Leon
Posty: 1410
Rejestracja: 3 listopada 2010, 09:29
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: HONDA VTX 1800
Kontakt:

Post autor: Leon »

1/. Shadow
2/. Miki
3/. bidon
4/. Leon - Ja zabiorę jeszcze kolegę będzie nas więcej bo szału nie ma z frekwencją ;)
5/.POKORA ( nie znam jeszcze grafiku na czerwiec ale mam nadzieję że będzie wolne)
6/.Jerzy - już wie gdzie i z czym dojadę do Sieborowic ,po pracy jak najszybciej będę mógł
7/.zobek
8/.andre
9/ Wojtek
10/ Piotr

Jak ktoś się jeszcze wybiera z grupy G.L. to zbiórka 13:50 pod Lidlem odjazd 14:00
POKORA

Post autor: POKORA »

Sory ale wypadam, :| duchem będę z Wami
Awatar użytkownika
Peter
Posty: 415
Rejestracja: 23 kwietnia 2011, 19:12
Lokalizacja: Skawina
Motocykl: VTX 1800F, BMW RT120
Kontakt:

Post autor: Peter »

1/. Shadow
2/. Miki
3/. bidon
4/. Leon - Ja zabiorę jeszcze kolegę będzie nas więcej bo szału nie ma z frekwencją ;)
5/.Jerzy - już wie gdzie i z czym dojadę do Sieborowic ,po pracy jak najszybciej będę mógł
6/.zobek
7/. andre
8/.Wojtek
9/ Piotr
10/ Peter
Awatar użytkownika
Peter
Posty: 415
Rejestracja: 23 kwietnia 2011, 19:12
Lokalizacja: Skawina
Motocykl: VTX 1800F, BMW RT120
Kontakt:

Post autor: Peter »

1/. Shadow
2/. Miki
3/. bidon
4/. Leon - Ja zabiorę jeszcze kolegę będzie nas więcej bo szału nie ma z frekwencją ;)
5/.Jerzy - już wie gdzie i z czym dojadę do Sieborowic ,po pracy jak najszybciej będę mógł
6/.zobek
7/. andre
8/.Wojtek
9/ Piotr
10/ Peter
plus jeszcze dwóch kolegów pominiętych w wcześniejszych postach
11/Dzida
12/Harold
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady>> Dzien Dziecka w Sieborowicach 03,06,2015r

Post autor: Miki »

luzik :brawo: Mialem stracha z ta nasza frekwencja motocyklowa ale sie udalo, michy dzieciakom sie cieszyly, piekna impreza motocyklowo, zabawowo taneczna he he,Dzieki obecnym za spontaniczne przekazanie ,,punktow, na oplacenie, ,,Teatru, i pana z Wata Cukrowa, kasy wystarczylo,jestescie wielcy, mysle ze organizator :okok: tej czesci imprezy nasz Dominik jest zadowolony :lol:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Shadow

Post autor: Shadow »

I to jak....wyszło MEGA !!!! takiego dnia dziecka jeszcze tam nie było. Dzięki wielkie,dzieciaki przeszczęśliwe-długo będą wspominać ten dzień.Jesteście WIELCY !!!
jak zwykle zresztą. No i co poniektórzy zdobyli nową sprawność -nauczyli się tańczyć taniec belgijski-szacuneczek. Brawa też dla drużyny siatkarskiej i sędziującej loży szyderców ;)
Turbot

Post autor: Turbot »

Fajnie było, no i tańczyć się nauczyłem :brawo:
Jerzy
Posty: 233
Rejestracja: 23 lutego 2015, 10:31
Lokalizacja: KŁAJ
Motocykl:

Post autor: Jerzy »

Turbot pisze:Fajnie było, no i tańczyć się nauczyłem :brawo:
Etam etam to mi wyglądało na zaawansowany profesjonalizm.

Bylo super cieszę sie że tam z Wami trafilem.
Jerzy
Piotr

Post autor: Piotr »

Cieszę się że mogłem uczestniczyć w tak udanej imprezie. Ja osobiście bawiłem się równie dobrze jak dzieciaki a może nawet lepiej i mogłem się poczęstować watą cukową i grilowanymi krewetkami:-)
Wojtek

Post autor: Wojtek »

Bardzo fajna imprezka :> . Wielkie dzięki dla organizatora, dzieciaków i kolegów z CCM-u :brawo: Najcenniejszym podziękowaniem był uśmiech zadowolenia na twarzach, jakże doświadczonych przez los, dzieciaków z DD. Tak trzymać Dominik :okok:
Awatar użytkownika
Dzida
Posty: 465
Rejestracja: 16 czerwca 2010, 21:05
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Yamaha Vstar 1100
Kontakt:

Post autor: Dzida »

A ja u tych dzieciaków odmłodniałem!
Przynajmniej tak mi się wydawało... :]
Motocyklistę zrozumie tylko pies wystawiający pysk za okno jadącego samochodu.
ODPOWIEDZ