KONIECZNIE PRZECZYTAJ !!!

Co należy wiedzieć, przed zarejestrowaniem się w CCM.
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4541
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

KONIECZNIE PRZECZYTAJ !!!

Post autor: Zibi »

Każdy chętny, chcący do nas dołączyć
- jeszcze przed rejestracją na Forum, powinien zapoznać się ze zwyczajami jakie u nas panują, ułatwi to podjęcie decyzji.


Zanim się zarejestrujesz, bezwzględnie przeczytaj nasz R E G U L A M I N (<- klik) - to tylko kilka punktów, na których opiera się nasze forum.
Możesz oczywiście nie zgodzić się z treściami zawartymi w regulaminie i co za tym idzie, spokojne zapomnieć o naszej stronie - doceniamy własne, nie koniecznie zgadzające się z naszym, zdanie .

Jeżeli przeczytałaś/przeczytałeś nasz regulamin to już wiesz, że aby do nas dołączyć nie wystarczy tylko się zarejestrować, owszem było by to proste, jednak my wymagamy coś więcej.
Zatem tak: - należy pokazać się na jakimś wyjeździe, lub - wpaść do Pizzerii Paolo w Kryspinowie (klik ->) ( mapa ) - na tzw. ,,Spotkanie Cykliczne'' odbywające się we wtorki od 17-18-stej - do 20-stej, tak mniej więcej - oczywiście przy sprzyjającej pogodzie. Rozpoznasz nas po zaparkowanych motocyklach i po koszulkach z naszym logo - (znak graficzny widniejący na stronie głównej forum).
W razie gdyby ,,CYKLICZNE'' miałoby odbyć się w innym miejscu niż w ,,Paolo'' - zawsze będzie o tym info w otwartej części forum.

,,Procedura'' wygląda następująco: - wpadasz, przedstawiasz się nickiem/ksywką jaką sobie wybrałeś do rejestracji na naszym forum, ,,nawijasz'' ze trzy słowa o sobie, wypijasz z nami bezalkoholowego browara, albo jaką inną lemoniadę i po robocie - ktoś poleca Cię pisząc do administratora e-mail, PW na forum, lub po prostu dzwoni, że ten to, a ten, to fajny gość, lub fajna dziewczyna i chce z nami śmigać na różne wycieczki i spotkania, oraz uczestniczyć w motocyklowym życiu naszego forum.

Inną opcją, jest stawienie się na tzw. ,,ustawce wyjazdowej'' , ogłoszonej w ,,WYPADACH'' (<- klik) - Wpadasz zgodnie z podanymi w temacie wyjazdu namiarami, przedstawiasz się jak wyżej, mniej więcej mówisz jak stoisz z umiejętnościami jazdy i tyle do Ciebie należy, całą resztą zajmie się prowadzący wycieczkę. Tu nie ma się co szczypać, tylko faktycznie powiedzieć jak wygląda sytuacja, bo rzutuje to na bezpieczeństwo całej jadącej grupy, zatem tą sprawę należy potraktować całkiem na poważnie. Musisz wiedzieć, że wszyscy zaczynaliśmy kiedyś jazdę w grupie i zawsze, najlepiej wychodzili ci, którzy szczerze wypowiedzieli się w kwestii własnych umiejętności. Jeżeli jesteś początkującym motocyklistą, to powiedzenie o tym w czasie pierwszego spotkania wcale nie jest ujmą, a wręcz przeciwnie - podkreśla Twoje poważne podejście do tematu. Największym błędem jaki przytrafia się ,,nowemu'' to stwierdzenie, że ja to sobie na końcu pojadę, aby nikomu nie przeszkadzać i takie tam - taka postawa bardzo często skutkuje pierwszym i ostatnim zarazem, wpadnięciem na grupowy wyjazd - dlaczego? - odpowiedzi znajdziesz na pierwszej wycieczce z CCM.
Przed stawieniem się na ustawkę/wyjazd, bardzo dobrym i rozsądnym jest, choćby przeczytanie tematu zasad jazdy w grupie (<- klik) - to nic nie kosztuje, a może bardzo pomóc w wyjeździe. My, uczestnicy tego forum, bezpieczeństwo w czasie jazdy, stawiamy na pierwszym miejscu.

... Po poleceniu Twojej osoby przez kogoś z ,,naszych'' - administrator udostępnia Ci konto i jesteś, pełnoprawnym członkiem forum, z dostępem do wszystkich jego kategorii. Po otrzymaniu pełnego dostępu - w ,,Powitalni'' ... w dobrym tonie było by napisać kilka słów o sobie, co by nie być anonimowym dla ludzi, którzy akurat nie byli na wyjeździe, czy spotkaniu w Paolo. .
Na początek, większość ważnych dla Ciebie informacji, takich jak mapa miejsc spotkań, czy ,,ustawki'' wyjazdowe, znajdziesz w otwartej części naszego forum.

Jeżeli Twoja rejestracja nie jest przypadkowa i faktycznie chcesz do nas dołączyć, to zrób tak, jak opisane jest wyżej, w przeciwnym razie Twoja ,,rejestracja'' po jakimś czasie zostanie usunięta z listy użytkowników forum.
- Nie chcemy po prostu, mieć na forum przypadkowych, nieznanych nikomu ludzi. Wiemy, że to tak trochę groźnie brzmi, ale tylko brzmi, zapewniam - w rzeczywistości nikt jeszcze nie narzekał, że źle trafił ...

Zapraszamy - u nas wszyscy jesteśmy równi, miedzy innymi dlatego panuje tu dobra atmosfera i jest pełny luz, jeżeli wpadniesz do Paolo, lub na jakiś wyjazd, to sama/sam przekonasz się, że nie taki diabeł straszny. :okok:


Ostatnio przesunięty w górę 3 stycznia 2024, 18:52 przez: Zibi.
Zablokowany