Sprzedam VTX 1300 - sprawny, ubrany, malowanie Iron Maiden
Rocznik 2004, przebieg 53.500 mil
więcej zdjęć:
https://drive.google.com/file/d/1lYLz0X ... sp=sharing
Sprzedam VTX 1300
Sprzedam VTX 1300
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- Dżej dżej
- Posty: 1490
- Rejestracja: 9 maja 2012, 08:27
- Lokalizacja: Libertów
- Motocykl: Valec, GL500, VT700
- Kontakt:
Re: Sprzedam VTX 1300
Już?
Na co zmieniasz?
Na co zmieniasz?
Re: Sprzedam VTX 1300
Zmieniony już na 1800 