Sprzedam VTX 1300

Nasz dział handlowy
Sfagier
Posty: 17
Rejestracja: 15 stycznia 2023, 12:27
Motocykl: Honda VTX 1300

Sprzedam VTX 1300

Post autor: Sfagier »

Sprzedam VTX 1300 - sprawny, ubrany, malowanie Iron Maiden
Rocznik 2004, przebieg 53.500 mil
więcej zdjęć:
https://drive.google.com/file/d/1lYLz0X ... sp=sharing
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Dżej dżej
Posty: 1490
Rejestracja: 9 maja 2012, 08:27
Lokalizacja: Libertów
Motocykl: Valec, GL500, VT700
Kontakt:

Re: Sprzedam VTX 1300

Post autor: Dżej dżej »

Już?
Na co zmieniasz?
Sfagier
Posty: 17
Rejestracja: 15 stycznia 2023, 12:27
Motocykl: Honda VTX 1300

Re: Sprzedam VTX 1300

Post autor: Sfagier »

Zmieniony już na 1800 :)
ODPOWIEDZ