Wycieczka niedziela 3.05.09

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Bartek

Wycieczka niedziela 3.05.09

Post autor: Bartek »

Cześć wszystkim,
wiem, że jedna grupka pojechała na fajną majówkę w Bieszczady na cały weekend. Niestety nie miałem możliwości dołączyć i chyba wielu z was też nie :( . Myślę jednak, że jeszcze nie wszystko stracone, pogoda ma być ładna - szczególnie w niedzielę więc może zorganizujemy mały wypad. PROPONUJĘ tym razem kierunek na południe (długo jest już ciepło więc śniegu już raczej nie ma nigdzie) np. Słowacja.
- jedna opcja to objechać Tatry od strony południowej (dokładna trasa do ustalenia)
- druga- krótsza to trasa Kraków-Sucha B.-Żywiec-Babia Góra i jezioro Orawskie od południa-Chyżne-Rabka -Kraków

Wyjazd:
Niedziela 03.05.09
Stacja BP Borek Fałęcki
godz. 9lub 10 do uzg.
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Całą niedzielę rezerwuję dla moto wiec będę na 100%. Co do trasy to dostosuję się do wiekszości :).
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Wstępnie piszę się i dołączam do grupy na 99%,
gdyby coś niespodziewanie wyskoczyło, dam znać jutro późnym wieczorem na forum,
myślę że godz. 10 to dobry czas na wyjazd z BF, lecz gdybyście ustalili inną godzinę, spróbuję się dostosować.
Do zobaczenia w niedzielę.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wycieczka

Post autor: Miki »

:lol: luzik witam tez sie pisze,myslalem ze zalapiemy sie do Koninek na II Zlocik,ha ha darmowe piwko,kielbaski, wystepy, ognicho???Framacja stawia :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
ucho78

Post autor: ucho78 »

Może Bratysława na cały dzionek Mój plecaczek wyraza pełną gotowość Po drodze fajne zameczki do zoabczenia. Ale tak tylko wrzucam nieśmiale traske PZDR :)
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Myślę Ucho, że Twoją trasę trzeba by było na dwa dni zaplanować, zrobienie w jednym dniu prawie 800 km musiało by graniczyć z cudem przynajmniej dla mnie.
wklejam linka do Twojej trasy:
http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... 943848&z=8
tu link do trasy Unixa zamieszczonej w GPT:
http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... 471924&z=9
a tu trasa trzecia:
http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... 471924&z=9
tu moja trasa z GPT
http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... e=UTF8&z=9
Gdyby co to i tak można jeszcze coś dokombinować.

Aaa, zapomniał bym, Mikołaj pisze o darmowym wypasie w Koninkach, przecież i my możemy zabrać ze sobą, co prawda nie darmowe, ale kiełbaski i zrobić je na ognisku gdzieś w plenerze. Co wy na to?
Ostatnio zmieniony 1 maja 2009, 23:32 przez Zibi, łącznie zmieniany 1 raz.
voiteck

Post autor: voiteck »

Hej, ktora traske w koncu planujecie zrobic? Takie grono forumowiczow jedzie ze moze udaloby mi sie zmienic plany i dolaczyc do Was... Bacznie obserwuje watek :| i rozpoczynam negocjacje :nerwus:
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

voiteck pisze:Bacznie obserwuje watek :| i rozpoczynam negocjacje
podane jest kilka tras, jak masz ochotę to też pobaw się w mapach i zapodaj swoją propozycję trasy, miejmy większy wybór, ostateczna decyzja i tak wspólnie na BP Borek F.

Nie ma co obserwować tylko negocjuj i zarezerwuj cały dzień na moto jak to zrobił Konik i będzie O.K.
MDH

Post autor: MDH »

Mi sie traska Unixa podoba - ale to moze ze wzgledu na to ze wiedzie przez moje rodzinne regiony i drogi ktore znam ;) Nawet jak taka trase juz zrobicie to chetnie ja pozniej powtorze jak bede mial takie warunki (czyt. wlasne moto). Tak czy tak milego latania w niedziele ;)
Diobeł

Post autor: Diobeł »

Dla mnie Bratysława też za daleko na jeden dzień :]
Ciekawa jest trasa przez Tvrdostin, Żywiec, Suchą Bezk.
A to jeszcze moja propozycja : http://mapy.google.pl/maps?f=d&source=s ... 35962&z=10
No i oczywiście jestem za kiełbaską :brawo:
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wycieczka niedzielka 03.o5.09

Post autor: Miki »

luzik witam :lol: dolaczam do Was i jade,wybor nalezy do wiekszosci, Zybi nadaj ton :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Bartek

Post autor: Bartek »

Kiełbaska - jak najbardziej za! Tyle, że jutro u nas Święto więc sklepy pozamykane... ale za to na Slovensko 3 maja nie obchodzą ;) (tyle że kilka Euro trza by mieć). No i barów, knajp, grillów itp. przy trasie maaaasa więc głodni chodzić (jeździć) nie będziemy :radocha: . Albo może tak - polatamy cały dzień - jakąś traskę 250-300 km i zakończymy całość ogniskiem już niedaleko Krakowa a potem do domciu. Tylko trzeba by jakieś dobre miejsce na ognicho niedaleko obloookać, wtedy nabijamy swoje kiełbaski na patyki i jest pięknie ( ...to znaczy... te kupione w sklepie wcześniej)
Myślę, że mamy multum opcji do wyboru.

P.S.W sumie, jakąś kiełbasinę na ognicho to nawet na stacji się kupi.
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Dla uściślenia 10-ta BP Borek?
Wole się upewnić niż przyjechać za późno... :|

No i jeszcze jedno. Nie chce przynudzac ale u naszych południowych sąsiadów może być jutro deszczowo :( http://new.meteo.pl/php/meteorogram_map ... 92&lang=pl
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wycieczka

Post autor: Miki »

luzik Witaj Konik BP 10.00 Borek Falecki jak zwykle :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Bartek

Post autor: Bartek »

Tak jest 10 godz. - odjazd. Żeby dołączyć do dyskusji :nerwus: :[ :wnerw: :mysli: :P :lol: nad trasą, trzeba być wcześniej. Konik, a ten link odnośnie pogody to dotyczy chyba... Helsinek ;) . Żartuję, żartuję - masz rację, może być chłodno i trochę brzydziej, szczególnie w górach. Trasę możemy zmienić w każdej chwili w zależności od warunków pogodowych.
ucho78

Post autor: ucho78 »

Ja bede koło 9.30 z plecaczkiem Pozdrawiam :)
Gerard

Post autor: Gerard »

I ja też dołączam, zdołałem wynegocjować wolną niedzielę. Czyli Borek 10.00?
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Jestem na BP BF jutro, a w zasadzie już dziś przed dziesiątą.
Oczywiście z kiełbaską w sakwie.
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Tatry obskoczone po słowackiej stronie od zachodu na wschód. Znaczy się od Hyżnego przez Zuberec, Liptowski Mikulasz Liptowski Jan, Szczyrbskie Pleso Smokowiec, Tatrzańską Łomnicę i granica na Łusej Polanie. Tuż przed Bukowiną kiełbaski nad ogniskiem w góralskim szałasie smakowały jak nigdy, potem powrót przez Sromowce, Krościenko i Lubień do domu. Sporo kilometrów nawinięte, jeżeli ktoś zliczył to niech poda wartość.

Ja dotarłem bezpiecznie do domu jeszcze przed 10.
Dzięki wszystkim za wspaniałą wycieczkę, pewnie dużo czasu upłynie zanim przestaną nas tyłki boleć.
Nic to, warto było bez dwóch zdań.
Fotki zgodnie z obietnicą umieszczę w galerii, tylko muszę trochę odsapnąć przy piwku..
Diobeł

Post autor: Diobeł »

Ja z Asią też odpoczywamy przy piwku, zmęczeni, siedzenia bolą, ale baaaardzo zadowoleni! Nam wyszło 470 km!!!!Dziękujemy Wszystkim za mile spędzony dzień!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 8 maja 2009, 16:26 przez Diobeł, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany