koniki i ognisko 17.05.

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

ralfi

Post autor: ralfi »

no i niestety sprawdził mi się "czarny scenariusz" - będę weekendowo bez moto :[ więc niestety tym razem do Was nie dołączę... już mi szkoda :zalamka:

W każdym razie Wam życzę szerokości i udanej zabawy luzik
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Aaaa mój wyjazd zależy od tego, czy większą część nocy z soboty na niedzielę i całą sobotę przesiedzę twardo przy kompie :D Trzymam sam za siebie kciuki żebym nie padł. I kurde, żeby jutro była trochę ładniejsza pogoda niż jest dzisiaj...
Łysy

Post autor: Łysy »

Witajcie luzik z miłą chęcią dołączę do grupy o ile pogoda dopisze
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Wedlug new.meteo.pl jutro zarowno w Krakowie jak i okolicach Czestochowy ma byc ok.
Zbiorka BP Borek Falecki 10.00 badz 10.15 Orlen na Jasnogorskiej (kolo Makro na wyjezdzie na Czestochowe).
Ja z Mrozonka bedziemy na Orlenie cierpliwie czekac na tych co z BP Borek do nas dojada :)
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

koniki i wypady

Post autor: Miki »

luzik witam, poczynic zakupy, kielbasek, picia :lol:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Mrozonka
Posty: 397
Rejestracja: 19 marca 2009, 21:56
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Mroza harley
Kontakt:

Post autor: Mrozonka »

Kiełbaski nabyte!
Teraz tylko potrzebne nam na jutro: dobra pogoda i dobry humor :)
Mrożonka - Plecaczek.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

koniki i ognisko17,05

Post autor: Miki »

luzik , pogoda zamowiona,plecaczek mi przybyl moze mi sie przykleil, mam poczucie humoru, kielbaska jest??? stalowy rumak czeka na ulana i ulanke, do juterka, spokojnej nocki,trymialnie mowiac ograniczyc to i owo aby byc wypoczety,pozdrawiam a hoj :lol:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

koninki ognicho 17.05

Post autor: Miki »

Witaj Lysy, Ty sie nie zaslaniaj pogoda,odpalaj rumaka jutro ulanie i dolacz :lol: bo jak nie to kiedys zrobimy Ci nalot na Twoj domek :lol:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Jeżeli nie będzie lało, podkreślam NIE BĘDZIE LLAAŁŁOO, -wiecie o czym mówię, to jestem przed dziesiątą na BP BF z Weroniką tym razem.
Ja to mam wybór, kurcze blade - co ?
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

koniki i ognisko17,05Witaj Zybi

Post autor: Miki »

luzik witaj Zybi to nie zart, ale jakos zle bym Cie widzial sam bez plecaczka,nier wiem jak to mam uzasadnic!!! :glupek:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

motocyklista 45 pisze:nier wiem jak to mam uzasadnic!!! :glupek:
niestety musisz coś wymyślić,
żartuję oczywiście,
pchają mi się plecaczki na każdy wyjazd, prawie... i już zapomniałem jak solo można ,,poszaleć'' !!!
Szereny

Post autor: Szereny »

Zibi, eee tam. Czymże jest samotne szaleństwo, jak można mieć takie urocze, plecaczkowe towarzystwo ;)
Mikołaj, wiem, że marudna ze mnie istota, ale obiecuję poprawę i następnym razem męczę już kogoś innego :lol: Tak, żeby było sprawiedliwie :rotfl: A co, niech inni też poczują "ciężar odpowiedzialności" :radocha:
Łysy, jaka znów podoga?!? Pogoda jest dobra zawsze :> Czasami tylko trochę mniej pogodowa jest i tyle, ale jeździć się da :] ... prawda Panie i Panowie z krainy deszczowców ?? :radocha:
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

koninki ognicho 17.05

Post autor: Miki »

:rotfl: ha ha pomeczy mnie, no to sie dowartosciowalem i moze odmlodzilem nio nio :radocha:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

koniki i ognisko17,05

Post autor: Miki »

:lol: uprzejmie upraszam sie Szereny o naklejki :lol:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Jestesmy juz w domku i nawet zdarzylem sie juz umyc ;)
Teraz siedze sobie z zimnym piwkiem i relaksuje :)
Dzieki wielkie za bardzo udany wyjazd.
Jak zwykle rozne ciekawe sytuacje sie zjawily.
Szczegolne podziekowania dla Szereny za zorganizowanie konikow :)
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
MDH

Post autor: MDH »

Ja tez sie dotarlem wreszcie, czas odpoczac :) Dzieki wielkie dla Pawla ze mnie zabral, no i milo ze wreszcie mialem okazje zobaczyc Was na zywo :)
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady

Post autor: Miki »

:lol: ja tez chyle czola za mile towarzystwo, szkoda tylko ze musialem troche wczesniej Was opuscic, pewne obowiazki rodzinne, bylo klawo i na luzie, ognicho , lezakowanie na trawce, superek to moja 5 wyprawa i kazda mila pelna wrazen, tak trzymac, to konsoliduje nasza grupe, jest o,kej :rotfl:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Dzięki za miłe towarzystwo....i.....że tak powiem...było ZAJEBIŚCIE....Hehehe....zakjdankowanie mnie nie powiodło się :P
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Mrozo pisze:Teraz siedze sobie z zimnym piwkiem i relaksuje :)
Ja też. ŻYWIEC górą.
Dzięki wszystkim za miło spędzony dzień.
Ognisko udane, kiełbaski smaczne, ziemniaczki również dowcipy przednie, zammmki zaaaliczone Ogrodzieniec w locie,znaczy z drogi fajnie go było widać i Smoleń ,,niestety'' nogami,
no i lody w Skale oraz korek w Ojcowie zorganizowany przez Policję, super.
No przecież zapomniał bym, koniki 3 - podobno... reszta jeźdźców luz na całego :wnerw: . - żartowałem
Bardzo udany wyjazd i do następnego.

Fotki w galerii.
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Ja również wszystkim dziękuję za miłe towarzystwo - do następnego razu.

Szereny - i o naklejkach zapomniałem :D Przechowasz mi jakiś czas te dwie sztuki.
Zablokowany