koniki i ognisko 17.05.

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

koniki i ognisko

Post autor: Miki »

Witam, rozumie ze spotkanie na druga niedzielke 17.05,dzieki :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Szereny

Post autor: Szereny »

Ogrodzieniec za tydzień. W tą niedzielę się nie da jeździć.

W planach wyjątkowa atrakcja - dybowanie Madora z wykorzystaniem róziofych kajdanek i wstążeczki :D
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Że tak powiem....ha ha ha.... :figielek:
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Eeeech, takie atrakcje, a mnie nie będzie :(
Ale mam inną imprezę 17-go - komunię syna :> wiec miłej zabawy życzę :)
MyDarkCruiser

Post autor: MyDarkCruiser »

Ja się wpisze na 17.05, przypomnę sobie jak sie jeździ. Troszkę mały wybór, 2 hucułki i arab (musi chyba mieć krótkie nuszki :) ). Mam nadzieję że pogoda dopisze.
Szereny

Post autor: Szereny »

Nie bój nic MDC ;) Ja tam chyba wolę człapać na arabie, niż na hucułkach :P
Czyli mam rozumieć, że rezerwujemy trzy koniki ?

Pozostaje pytanie o godzinę. Ustalać jazdę tak na 13/14 ? W sam raz, żeby reszta rozsiadła się na jakiś pyszniutki obiadek :lol: Wtedy wyjechalibyśmy jakoś koło 9/10-tej z Kraka. Chyba, że ktoś chce jeszcze inne zameczki ze szlaku orlich gniazd pozwiedzać. To wypadałoby się umówić o 8mej.
Proponuję podjechać pod stadninkę i tak zobaczyć, jak wygląda teren (osobiście tam jeszcze nie byłam). Jak towarzystwu widoczki przypadną od gustu i właściciel się nie przestraszy, to można spokojnie rozpalać ognisko na miejscu. Jeśli się okaże, że mało miejsca, nie ma gdzie moto postawić, trawa za mało zielona... to kawalkada przeturga się ten kwadrans pod zamek i zaparkuje tam gdzie ostatnio, albo pod karczmą.

Co Wy na to? Startujemy o 9tej?
ralfi

Post autor: ralfi »

Witam :-)

i dopisuję się... od razu podwójnie :mysli: dla jasności - wyjazdowo (moto) oraz jazdowo (na konie) - jeśli oczywiście jest możliwość... sporo nie jeździłem, ale przy "małym" wsparciu pewnie sobie "przypomnę" luzik
Szereny

Post autor: Szereny »

Przekazałam zapytanie odnośnie możliwości skombinowania jeszcze jednego wierzchowca. Do niedzieli jednak ludzie są na rajdzie i nie w głowie im wpinanie się do netu :rotfl:
Jak tylko dostanę odpowiedź, przekażę info ;) Może się uda :)
Ja bym była uradowana gigantycznie!! Może nie byłabym sama taką niedoświadczoną/nym jeźdźcem? Chyba, że Ty ralfi to tak tylko na podpuchę z tym "sporo nie jeździłem" ?? :P
MDH

Post autor: MDH »

Wiecie - ja sie chetnie do wyprawy dolacze (razem z kajdankami dla Madora :D) o ile ktos sie zlituje i mnie na plecy wezmie ;)
ralfi

Post autor: ralfi »

Prawda i tylko... zgodnie z założeniami capo :-)

Czyżbym już miał stać się dłużnikiem... Szereny?
Szereny

Post autor: Szereny »

No, niestety, ralfi. Innym razem. Koniki mamy trzy do dyspozycji i ani jednego kopytka więcej :zalamka:
Może następnym razem. Ognisko możemy spokojnie palić, wiec zabierać kiełbachy i inne precjoza ogniskowe do sakw/plecaków :P Tam może nie być tak łatwo czegoś kupić, jak ostatnio :lol:
Ugaduję się na 13tą na miejscu, więc jak ktoś ma inne zdanie w tej kwestii, to pisać szybko.
ralfi

Post autor: ralfi »

co zrobić... kto późno przychodzi... :nerwus:

daj znać jaki plan "zbiórki", a ja jak tylko dowiozę "małą" z Wwy, stawię się luzik
MDH

Post autor: MDH »

Nawiazujac do wypadu na koniki i ognisko - bylbym chetny (generalnie na ognisko i wycieczke) jednak nie mam jak dojechac. No i mam takie pytanie, czy ktos by mnie wzial na plecaczek do siebie? Kask & stroj mam wiec nie bylo by to problemem. No i istotna rzecza bylo by to ze wzialbym kajdanki z rozowym futerkiem, bo Szereny i Mrozonka maja plan przykucia gdzies Madora ;)

Wiec jakby ktos chcial mnie przygarnac to prosze o info via PW tudziez tutaj w temacie :)
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Hehe, u mnie też by się kajdanki znalazły, tylko czasu brak. :/ Maybe next time.

No chyba że... Coś wykombinuję. Żeby na 13 zdążyć, bo to cały dzień wyjęty a miałem co nie co robić w związku z moimi studiami :D
Konik pisze:Ale mam inną imprezę 17-go - komunię syna
Może jakaś obstawa? :lol:
Żartuję.

EDIT

No, szanse wzrosły wraz z wprowadzeniem planu rozsądnego dysponowania czasem. Teraz jest jakieś 101% że będę. Więc do zobaczyska.

Czekam na jakieś dokładne informacje i plany.
Szereny

Post autor: Szereny »

Z najświeższych wieści...

Trasa do Ogrodzieńca wedle uznania prowadzącego, a dalej:
1. Ogrodzieniec ,
2.Dalej ulicą Trasa 790
1,4 km3.Skręć łagodnie w lewo
3,2 km4.Skręć w lewo w kierunku Karlińska
0,8 km5.Jedź dalej prosto przez Karlińska
1,0 km6.Skręć ostro w lewo na Głęboka
0,1 km7.Skręć w prawo na Biały Kamień
0,5 km

Koniki umówione i czekają.
Jest możliwość wyjazdu bryczką. 30zł/os/h. Można się umówić na krótszy wypad. W godzinę obraca się na zamek i z powrotem.
Niemiła niespodzianka...
Właściciel krzyknął sobie za ognisko 5zł/os, za samo przygotowanie miejsca i drewna. (przy wynajmowaniu bryczki ognisko podobno gratis... choć mnie się odniechciało definitywnie u niego gościć)
Moja propozycja. Biwakowanie pod zamkiem, dla chętnych zwiedzanie ruin (8 zł bilet na wszystkie ekspozycje, 5,5 zł wstęp na same ruiny), jakieś jedzonko w karczmie na dole.
Jest też 1,5 km dalej inne coś... http://gorabirow.pl/info.html
Nie wiem jak wygląda oficjalna wersja palenia ognia wokół zamku...

Ktoś się pisze na bryczkę?
I wyjazd proponuję o 10tej z bp borek (tak, wiem, dla mnie 9.30 :] ) Pamiętam :>
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Odnosnie zbiorki moze zrobimy tak jak na wyjazd do Czestochowy czyli
10.00 BP Borek Falecki
10.15 Stacja paliw (Orlen ) na Jasnogórskiej za rondem obok Makro w stronę Olkusza.
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Ja pikolę.... zobaczcie jaką tam grupę jeźdźców mają... http://gorabirow.pl/galeria.html ..Zdecydowanie większą jak nasza :glupek: i chyba jakąś prywatną wojenkę jeszcze :hura: Jesteście pewni że będziemy tam bezpieczni ?________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________To oczywiście żart...i jeszcze jedno....dyby im gwizdnęli chyba bo na fotkach ich niema ;P :okok:
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Mysle ze z naszymi rumakami i "zbrojami" damy rade ;)
Tylko trzebaby sie jakos dozbroic bo z tym u nas chyba najgorzej :D
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Mrozo pisze:Tylko trzebaby sie jakos dozbroic bo z tym u nas chyba najgorzej :D
...no może nie będzie aż tak źle, bo każdy ma być przecież uzbrojony w...kiełbasę ;)
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Awatar użytkownika
Mrozonka
Posty: 397
Rejestracja: 19 marca 2009, 21:56
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Mroza harley
Kontakt:

Post autor: Mrozonka »

Mador1 pisze:
Mrozo pisze:Tylko trzebaby sie jakos dozbroic bo z tym u nas chyba najgorzej :D
...no może nie będzie aż tak źle, bo każdy ma być przecież uzbrojony w...kiełbasę ;)
Chciałabym to zobaczyć... Przecież te kiełbaskę to oni zamienią ci w szaszłyczek z pomocą swoich mieczy... :lol:
Mrożonka - Plecaczek.
Zablokowany