No co jest?

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

grze

No co jest?

Post autor: grze »

No wiecie co? CCM nie gęsi... Czy jak to było???
Ja sobie nie wyobrażam że nie pojadę gdziesik w sobotę lub w niedzielę.

Co powiecie na opcje "gdzie oczy poniosą: w kierunku Bielska Białej i Żywca? Z grillem albo ogniskiem po drodze. MOże niedziela bo jutro chcemy trochę pospać :-)
morissKRK

Post autor: morissKRK »

Mówisz i maszc-ja w niedzilu gdzieś polecu
Jeszcze nie ma idea więc może być na pałę hehe
grze

Post autor: grze »

No własnie negocjuję z bratem co by u niego grilla jakiegoś zrobić - okolice Bielska
morissKRK

Post autor: morissKRK »

jadem :)
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Masz rację GRZE, CCM swój język mają i go wykorzystają, tak myślę. No... i logo w końcu.

Jeżeli nie będzie padać to oczywiście reflektuję, - na grila tyż.
Zbiórka oczywiście niedziela 10 maja przed godz.10 na BP Borek F... i wylot w kierunku - gdziekolwiek.
Z tym Bielskiem (okolice) to trochę w moją stronę!!! jestem za...
Myślę, że do niedzieli zbierze się grupka ,,GRILOWICZÓW''

Może w końcu będziemy mieli więcej czasu aby pogadać przy grilu - ognisku, a nie tylko ,,do przodu i do przodu'' proponuję piwko bez alkoholowe (plecaczki piją co chcą na własną odpowiedzialność) i kiełbaski (zakup we własnym zakresie, albo żony, albo trza wydać polecenie umyślnemu, czy jak kto woli)- kiełbachę należy mieć.
Szereny

Post autor: Szereny »

A zlituje się ktoś nad takim jednym plecaczkiem ?? :glupek:
Gwarantuję wyżywienie dla kierowcy i zmywanie po grillu !! :>
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady

Post autor: Miki »

luzik, jak pojade w niedzilke to Cie moge zabrac Szereny :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Diobeł

Post autor: Diobeł »

Hej.
Ja się piszę z Asią jak pogoda dopisze :)
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Diobeł pisze:jak pogoda dopisze
masz oczywiście na myśli ,,nie będzie padać,, bo przecież brak słoneczka nas nie wzruszy co?

może wieczorem jakąś mapkę wydukam...

A może już ktoś coś wie na temat trasy, propozycje mile widziane :okok:
Grze, może coś bliżej na temat Twojej propozycji, a może w tym wypadzie jeszcze do Pszczyny podskoczyć, skoro ten kierunek.

Zobaczymy, wracając do wypowiedzi Diobła. :cwaniak:
grze

Post autor: grze »

A więc tak... Wg satelit amerykańskich (iphone), jutro w okolicach Bielska ma być słonecznie. Grill u mojego brata (Bestwina) niestety nie tym razem bo gdzieś go poniosło na weekend. Ale przecież w naszych pięknych Beskidach mnóstwo urokliwych miejsc :-)
voiteck

Post autor: voiteck »

Milej wyprawy zycze i oby sie zlozylo ze nastepnym razem bede mogl do Was dolaczyc... poki co obadalem trase w okolicach rodzinnego Połańca.
grze

Post autor: grze »

Moja propozycja trasy na jutro:
BP Zakopianka - Skawina - Kalwaria Zebrzydowska - Stryszów - Sucha Beskidzka - Stryszawa - Jeleśnia - Węgierska Górka - Milówka - Koniaków - Istebna - przeł Kubalonka - Kosarzyska - przeł Salmopol - Szczyrk - Łodygowice - Pietrzykowice - Tresna - Oczków - Kocierz - Andrychów - Zator - Skawina - Kraków

Jakby co, zawsze można gdzieś skrócić
Szereny

Post autor: Szereny »

Mikołaj - jesetś wielki :D
Bardzo dziękuję i oczywiście skorzystam z przyjemnością z pomocy :)
Przyczłapię swoim maluszkiem na bp borek o ile znów się nie rozkraczy po drodze :rotfl:
Zabieram kiełbachę do plecaka i najwyżej zapali się ognisko gdzieś w terenie, o ile pogoda dopisze :>
Diobeł

Post autor: Diobeł »

Witam.
Trochę pozmieniały nie się plany i nie dam rady jechać . :|
Pzdr.
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Dotarlem juz do domu i nawet zdarzylem "odmoknac" w wannie ;)
Dzieki wielkie za wyjazd. Mimo sporej ilosci wody kapiacej z nieba wyjazd wedlug mnie bardzo udany, bo humory wszystkim dopisywaly.

Czekam oczywiscie na relacje fotograficzna ;)
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Ja z Gosią jesteśmy już w domu, cały balkon zawieszony mokrymi ciuchami.

Mega udana impreza: upał, ognisko nad Skawą i kiełbaski super pyszne, jazda po górach drogami przypominającymi tor przeszkód, super rozmowy i ... ulewa - mało powiedziane, pompa na cały regulator z piorunami i fontannami wody z pod kół nadjeżdżających samochodów, normalnie jazda wodna, tylko nam wioseł brakowało. Najlepszy numer w knajpeczce w Kętach, pełna sala ludzi, wpada grupa ubrana na czarno, znaczy w skórach ponaciąganych od wody i wszyscy zdejmują co mogą i wymieniają na coś ,,suchego'', mnie to nawet z sakw woda leciała. Humory jednak nas nie opuszczały a ludziska w zajeździe mieli niezły ubaw. :szok:
To tak w wielkim skrócie dzisiejsza jazda.
Dziękujemy wszystkim za miłe towarzystwo i pogaduchy w barze pod drzewem w oczekiwaniu na lepsze opady, znaczy na ulewę. My, jak kropi to jeździć nie będziemy, musi lać.
Teraz odpoczywamy przy zimnym piwku.

p.s. fotki w galerii
MDH

Post autor: MDH »

Staliscie moze ok godziny 13.30 przy takim przydroznym barze/restauracji przed Sucha Beskidzka dzisiaj? ;)

EDIT - a juz na zdjeciach zobaczylem ze to jednak wy, czyli dobrze mi sie wydawalo :D (chodzilo mi o zajazd 586;)
Szereny

Post autor: Szereny »

Jesteście wielcy :) Wiecie ?? Nieeee?? Nikt Wam jeszcze tego nie mówił?!? No to teraz już wiecie :lol:
Było fenomenalnie !!! Fantastycznie!!! No i fajnie :rotfl:

Początek eskapady - hardcorowy offroud :lol: Cały czas góra - dół, ciasne winkle i mnóstwo dziur ;P Za to widoki zapierające dech! Oj, warto było się trochę wytelepać, baaardzo warto :> Poza tym, składanie się w takie zakręty ma swój niepowtarzalny urok :D Po raz pierwszy od bardzo dawna nie robiłam zdjęć podczas jazdy... Raz, że nie bardzo się dało, a dwa, że aparat nie uchwycił by tego wrażenia, jakie miało się jadąc tą trasą. A zbezczeszczenie tego całego majestatu złymi zdjęciami byłoby wręcz bluźnierstwem !
Później, jak na prawdziwych motocyklistów przystało, beż żadnej żenady wpakowaliśmy się w sam środek ulewy :radocha: I faktycznie, poczekaliśmy aż się rozpada porządnie, żeby mieć więcej atrakcji po drodze :] A tych nie brakowało... Ognisko - rozpalone w tempie expresowym! Ja naprawdę nie wiem jak oni to zrobili :D Ledwie poszłam poszukać czegoś na rozpałkę, a tu wracam i co? A ognisko dawno płonie w najlepsze. Przyznać się, kto ma taką wprawę ?? :P
To piękne słoneczko, które towarzyszyło nam z powrotem i wysuszyło przemoczone do ostatniej nitki ubrania też nadawało weselszy ton całej wyprawie :)
Ech... Jest i będzie co wspominać :>

No.. iii.. ten tego... Wiecie... Ja naprawdę nie chciałam :stres: Starałam się...
I strasznie Wam dziękuję za ten wyjazd!! :lol: Mikołaj - ave. :> Pokłony za poświecenie w Twoją stronę :)
Mrozo, moriss... Dzięki za pomoc w dostaniu się na koniec świata :lol: Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że to takie zad... eee... znaczy taka mało znana wioska :rotfl:
morissKRK

Post autor: morissKRK »

Polecamy się na przyszłość Szereny hehe
Zablokowany