14.05.2011 - Mników - 2011 rozpoczęcie sezonu

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

14.05.2011 - Mników - 2011 rozpoczęcie sezonu

Post autor: Mador »

Witam....Planuje ktoś wypad do Mnikowa w najbliższą sobotę? Z tego co wyczytałem na GP Parada rusza z pod hali TS WISŁA (Reymonta 22) już o 9.30 http://www.grupa-poludnie.info/phpBB3/v ... 37&start=0
Nie zakładam konkretnego tematu (zgodnie z wytycznymi) bo sam nie wiem czy się wybiorę.

Edit by Mrozo:
Jedziemy z dzieckami z DD w Sieborowicach na Mnikow

Data : 14.05.2011
Miejsce zbiórki : BP Hejnał al.29-go listopada /jak zawsze przy wyjazdach do DD/
Godzina 8.00

8.30 jesteśmy w Sieborowicach-przelot na 9.30 na Reymonta/
Ostatnio zmieniony 13 maja 2011, 14:17 przez Mador, łącznie zmieniany 2 razy.
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Shadow

Post autor: Shadow »

Ja też póki co nie zakładam konkretnego tematu ale poddaję temat pod dyskusję. Pomyślałem,że moglibyśmy zabrać nasze dzieciaki z Sieborowic na imprezę Mnikowską. Oczywiście dotyczyło by to tych trochę starszych i wiązało się z tym że musimy się szybciutko zorganizować i zrobić jakąś malutką zrzutę co by im zapewnić jakąś niezdrową żywność w czasie imprezy. Wypowiedzcie się proszę i sorry że tak późno ale mnie Madorek zainspirował tym Mnikowem bo sobie zapomniałem że Mników to już
A tak na marginesie to tych dzieciaków starszych było by około 6-7
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady- Mnikow 2011- rozpoczecie sezonu

Post autor: Miki »

luzik Shadow, ja sie pisze jak zwykle, o ,,kase,, sie nie martw, zostalo jej z ,,paczki mikolajowej i wplat na server<< :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Shadow

Post autor: Shadow »

WIesz Miki to chodzi o to,że ja wezmę jakąś kasę z DD ale mogę ją wydać tylko na zakup na fakturę a nie wiem czy to tam będzie możliwe, prowiantu nie będę brał bo gdzie go włożymy?? Jutro, najdalej pojutrze będę wiedział ile byłoby dzieciaków do zabrania..
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady- Mnikow 2011- rozpoczecie sezonu

Post autor: Miki »

luzik o key Shadow, gdy bedzxiesz wiedzial ile bedzie dzieci policzymy ,,kase,, na ich wydatki,powinno wystarczyc,, :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Shadow

Post autor: Shadow »

Bardziej chodzi o to, żeby policzyć dzieci i żeby odpowiednia liczba sprzętów po nie przyjechałą z kaskami...
PIOTRKRAK

Post autor: PIOTRKRAK »

ja się chyba wybiorę :rotfl:
Shadow

Post autor: Shadow »

Podbijam temat bo jak widzę pochłonęły nas wszystkich "inne" tematy. Dzieciaków mogło by być między 5 a 10 bo część jest na zielonej szkole a reszta zbyt mała. Spróbujcie się określić jakoś Ci co mogą i mają kaski-bo :
-dzieciaki już dawno nas nie widziały
-bo jak już kiedyś pisałem ich też już nie bawi jazda wokół komina a Mników jest blisko więc jest okazja żeby ich zabrać -byli co prawda tam w tamtym roku ale zaproszeni przez grupę południe i busem i nie załapali się nawet na jazdę wokół komina
No chyba że odpuszczamy temat bo jak pisałem w pierwszym poście temat poddaję pod dyskusję
pzdr shadow
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Jak cos to ja sie pisze na wyjazd z dzieciakami.

Wyjazd z DD na Mnikow
1) shadow ?
2) Mrozo
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Shadow

Post autor: Shadow »

Wyjazd z DD na Mnikow
1) shadow
2) Mrozo
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4532
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Wyjazd z DD na Mnikow
1) shadow
2) Mrozo
3) Zibi
PIOTRKRAK

Post autor: PIOTRKRAK »

W tamtym sezonie była zbiórka na jakiejś stacji i potem razem jechaliście pod stadion czy w tym roku też tak będzie ??
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Czy na prawde nikt oprocz Shadowa Zibiego i mnie nie pisze sie na wyjazd z dzieciakami z DD na Mnikow?

Wyjazd z DD na Mnikow
1) shadow
2) Mrozo
3) Zibi

Pasowaloby zebrac kolo 10 osob zeby Shadow mogl jutro potwierdzic z DD ze zabieramy dzieciaki w sobote i ustalic szczegoly.
Podejrzewam ze z Sieborowic pasowaloby wyjechac kolo 8.30 zeby zdarzyc na zbiorke o 9 podstadionem Wisly? (start parady o 9.30)
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Awatar użytkownika
lenio
Posty: 1818
Rejestracja: 23 lutego 2011, 13:05
Lokalizacja: słomniki
Motocykl: Honda Cbf 1000 fa
Kontakt:

Post autor: lenio »

Z całym szacunkiem do dzieciaków i do was chłpaki ale impreza w Mnikowie mnie nie podnieca przejedziesz kilka kilometrów w tempie 1,2,1,2,1,2 paliwa spalisz pół zbiornika zajedziesz tam a tam nudy.Szkoda że nie zgadaliśmy się wcześniej ale myślałem że będzie więcej chętnych na Mników to moglibyśmy zabrać dzieciaki z Szarą do Raju
Drogie Panie Cycki są Nasze , Wy je tylko nosicie
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

lenio: Tutaj chodzi o atrakcje dla Dzieciakow.
Pewnie nigdy nie braly udzialy w paradzie. Na miejscu mozna obejrzec sporo roznych maszyn. Pozniej z reszta sa dla nich imprezy na poligonie.
Wyjazd dla wyjazdu mialy w zeszlym roku z okazji dnia dziecka.
Poza tym sam dojazd z DD z Sieborowic i powrot to juz pare(dziesiat) km nawinietych z nimi i w drodze powrotnej mozna gdzies jeszcze pojezdzic.

Edit:
Z reszta za chwile i tak nie bedzie o czym mowic, bo w 3 osoby (czy tez 5 bo dostalem 1 PW) to nie bedzie sensu jechac...
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Awatar użytkownika
Andrzej
Posty: 302
Rejestracja: 27 marca 2010, 21:13
Lokalizacja: Modlnica/Kraków
Motocykl:

Post autor: Andrzej »

1) shadow
2) Mrozo
3) Zibi
4)Andrzej
Bóg Honor Harley
Shadow

Post autor: Shadow »

Taki właśnie jest cel...mnie też Mników nie kręci.....ja myślę że zobaczymy do jutra, jutro będę w Siebo to będę wiedział ile będzie dzieci i czy jest sens się w to bawić..
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady - Mnikow 14,05,2011r

Post autor: Miki »

Witam, czekalem na decyzje mojego wnuka Dawida czy smiga nie mam odpowiedzi wiec pisze sie na liste do dzieciakow z DD

1.Shadow
2.Mrozo
3.Zybi
4.Andrzej
5.Miki


.
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4532
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Ludziska, o co ku..a caman? Czy chcemy już całkiem pozbawić te dzieci złudzeń? przecież wystarczająco są pokrzywdzone przez los, to jeszcze my wypniemy się na nie?

Nie jedziemy do Mnikowa dla własnego tam bycia, już dawno do tego doszliśmy, lecz dla tych dzieci z DD, czy trzeba to aż tak tłumaczyć?

,,Shadow'' napisz o której mamy być w DD i do roboty... , skoro parada ma być o 9/30 to musimy wyjechać z dzieciakami co najmniej o 8/45.
lenio pisze:przejedziesz kilka kilometrów w tempie 1,2,1,2,1,2 paliwa spalisz pół zbiornika
pewnie nie miałeś złych zamiarów i nie pisałeś tego w złej wierze... Miałem nic nie mówić , ale powiem, - ,,lenio'', lepiej by było gdybyś tego nie napisał wcale, bo ustalone jest na forum, że jeżeli się nie wybieram na dany wyjazd, to o tym nie piszę. Pewnie zorientowałeś się, że pretensji do ,,Szarej'' nikt nie ma, bo niby dlaczego tak miało by być, to wolny kraj jest, a tym bardziej nasze forum i nikt w jej temacie nie napisał że będą nudy i woli jechać do Mnikowa. Też z przyjemnością poleciał by do ,,Raju''a jakże, ale byłem w DD wcześniej i widziałem oczy tych dzieci.


Bez najmniejszej aluzji do ,,Szarej''... żeby nie było.
Shadow

Post autor: Shadow »

Zibi-popołudniu kole 15 tej wszystko będę wiedział to zapodam...chodzi o to że jak już się zdecydujemy to musimy zabrać wszystkie dzieci które będą do zabrania albo żadnego bo wiesz.......
Zablokowany