Sakwy boczne....nie wielkie....kupię

Nasz dział handlowy
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Sakwy boczne....nie wielkie....kupię

Post autor: Mador »

:mysli: Witam....tak jak w temacie "Sakwy boczne....nie wielkie....kupię" Byłem w kilku miejscach między innymi w Chrzanowie i Trzebini,Krakowie.....niestety tam mają same duże sakwy (od 15 litrów w górę ) i dość drogie :nerwus: A moja Madzia jest raczej małm chopperkiem.Tak więc jakby ktoś wiedział o takich nie za wielkich sakwach na zbyciu....najlepiej nie drogo.....to byłbym wdzięczny za cynk luzik
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
voiteck

Post autor: voiteck »

Czesc Mador1 nie wiem czy Cie to interesuje bo chyba raczej tylko wysylka wchodzi w gre... no chyba ze sie do Poznania chcesz bujnac :lol: ale zobacz na tych dwoch stronach:

[URL=http:///www.motosprzet.pl]www.motosprzet.pl[/URL]
www.moto-akcesoria.pl

np cos takiego mozna tam znalezc, wygladaja na male:
male sakwy

albo takie 12, 10 lub 8 litrowe:
12L
10L
8L

Ceny chyba raczej przystepne...

Wojtek
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

sakwy boczne

Post autor: Miki »

luzik witaj Madors,kiedys mialem mala Honde,wiec poszukalem wsrod monterow dwoch torb monterskich skorzanych(telekomunikacja,),obcialem paski glowne z nich zrobilem na nitach uchwyty do stelarzy, i mialem nowki za 100zl ja sobie przypominam, skora gruba jakies 6 milimetrow, kolor naturalny, pozniej zabarwilem czernidlem do skor na czarno.Moze to Ci cos podpowie :okok: pozdrawiam
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Paweł

Post autor: Paweł »

Witam jeśli mogę coś od siebie to ja swoje takie jak na fotce kupiłem za 160 Pln w Krakowie nie pamiętam ulicy ale gdzieś w okolicy Gersona jest ich sklep mieli je na Allegro i do vt500 pasują jak ulał
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Paweł...może przypomnisz sobie dokładniej gdzie to było?
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
ralfi

Post autor: ralfi »

w temacie sakw - też się za czymś rozglądam... a przy okazji - szukam lusterek z kierunkami - Voiteck możesz coś polecić?
w ramach "rodzinki VTX" :okok:
voiteck

Post autor: voiteck »

Hej Ralfi, bardzo chcialbym byc w rodzince VTX :]
Z kierunkami to nie bardzo mam rozeznanie ale sakwy do Twojej maszyny sa swietne tutaj:

http://www.centrumskorzane.pl/c.p/sakwy-i-walki.cj.html

Ceny dosc wysokie i trzeba wliczyc jeszcze cene za stelaz ale wybor duzy i w miare blisko Krakowa.
ralfi

Post autor: ralfi »

Dzięki Voiteck :-)

to, że bez "x" nie znaczy, że nie Rodzina :)
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

sakwy boczne

Post autor: Miki »

:lol: witam, w morde jeza ale ceny zaporowe, niestety skora nie podroba, pozdrawiam.
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Diobeł

Post autor: Diobeł »

Mador1 pisze:Paweł...może przypomnisz sobie dokładniej gdzie to było?
Myślę że Pawłowi chodziło o sklep na Dygasińskiego (przecznica Gersona)
http://www.akcesoriamotocyklowe.pl/mapy ... rakow.html
Paweł

Post autor: Paweł »

Dokładnie mają też drugi sklep chyba w nowym targu nie byłem u nich osobiście tylko zamówiłem i kurier był na drugi dzień stelaże zrobiłem z płaskowników i wcale ich nie widać a zadanie spełniają.
ODPOWIEDZ