Zlot Hard Core Party - Skarżysko Kamienna

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Polo

Zlot Hard Core Party - Skarżysko Kamienna

Post autor: Polo »

VII MIĘDZYNARODOWY ZLOT MOTOCYKLOWY
"ROAD RUNNERS HARD CORE PARTY"
SKARŻYSKO-KAMIENNA 2009
termin : 29-31 MAJ 2009
miejsce : Ośrodek Wypoczynkowy "Rejów"

szczegóły na http://www.hardcoreparty.roadrunnersmc.pl/

ma ktoś ochotę się pojechać na zlot ?
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Uuu, pośmignęłoby się. A był ktoś już na tym zlocie w poprzednich latach?

Myślę że nie ma sensu pytać czy warto, mimo to pytam. Warto?
Polo

Post autor: Polo »

pewnie że warto , duży zlot , coś jak EasyParty , czy Zdynia
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Zloty

Post autor: Miki »

luzik jest takze zlocik w Bielsku Bialej :lol:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Barnaba

Post autor: Barnaba »

No ja myślę że polecę. Ale trzeba jeszcze by było ustalić, czy na jeden dzień czy na noc też. Najlepiej byłoby pojechać na noc, grupą, na miejscu rozbić obóz, rozwiesić flagę (vide moje wypociny w temacie o logo)
No i jechać zwartą, mocną grupą a nie we dwa, trzy sprzęty. :P
ucho78

Post autor: ucho78 »

Wstępnie sie pisze na wyjazd :)
ralfi

Post autor: ralfi »

ja się zdecydowanie piszę na powrót luzik
będę "prowadził moją małą" do Grodu... powrót z wygnania do Kaczogrodu :radocha:

więc jeśli pojawi się jakiś plan - dopisuję się do grupy powrotnej 31...
Awatar użytkownika
Mrozonka
Posty: 397
Rejestracja: 19 marca 2009, 21:56
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Mroza harley
Kontakt:

Post autor: Mrozonka »

W zależności od tego, czy do tego czasu uda nam się doposażyć motorek w bagażnik i opieradełko (przy czym bagażnik ważniejszy) to poważnie zastanawiamy się nad tym wyjazdem - o ile oczywiście nie jechalibyśmy sami. Bierzemy pod uwagę nocleg lub nawet 2 noclegi gdyby ktoś chciał jechać w piątek po pracy :)
Mrożonka - Plecaczek.
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Mrozonka, my z Olą pojedziemy tak na 60%, ale myślę że do przyszłego weekendu będziemy wiedzieli na pewno. Zawsze to lepiej jechać w grupie, więc roboczo możecie na nas liczyć :D
Pitbull

Post autor: Pitbull »

No to jadymy :hura:

:[ niestety nie jadymy, zapomniałem, że 30 idę z dzieciakami na Monster Jam do Chorzowa więc innym razem :nerwus:
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Proponuje wyjazd w sobote rano
W piatek jest wyjazd do dzieciakow z domu dziecka
http://www.choppers-club-malopolska.pl/ ... php?p=1588
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
ralfi

Post autor: ralfi »

jak już ustalony zostanie Szef Wyjazdu - proszę o info i nr telefonu (tak, żebyśmy mogli się w niedzielę jakoś odnaleźć...).
Dopasuję się co do godziny powrotu...

Dzięki! :okok:
morissKRK

Post autor: morissKRK »

to ja bym sie pisal wraz z nocka :) na miejscu na polu namiotowym :lol:
Barnaba

Post autor: Barnaba »

No i szlus, ja odpadam, za dużo mam "prorodzinnych" oraz prospołecznych aktywności zaplanowanych na tamten weekend. :/ Ale będę życzył szerokości. :)
grze

Post autor: grze »

Ech, i znowu w taki czas że my nie możemy :-(
Polo

Post autor: Polo »

Dywizjon Południe wyjeżdża na zlot w sobotę rano , jesli chcecie możemy pojechać razem wiekszą grupą , o 9.00 pod Division Pub - ul. Podchorązych ( stadion KS Wawel ), wyjeżdzamy prosto DK nr 7 na Kielce.
morissKRK

Post autor: morissKRK »

a wracie czy zostajeci na nocke ??
Polo

Post autor: Polo »

zostajemy !!
Bartek

Post autor: Bartek »

Cześć,
ja chętnie polecę w sobotę i zostanę do niedzieli.
Dziś rano powstał jednak mały problem a mianowicie: jadę sobie na moto do roboty, składam się estetycznie w prawy zakręt, prędkość ok.50/60 kmh a tu ... PLAMA OLEJU O DłUGOśCI 10 M NA WINKLU!!! ZANIM ZAREAGOWAłEM JUż ZALICZYłEM GLEBĘ!!! Nie miałem szans na reakcję. Ów prawy zakręt był zaraz za zakrętem w lewo, który był pod górkę a feralny prawy z górki, miejsce zasłonięte przez krzaki i trawy. Na szczęście szybko nie jechałem. Motocykl się uślizgnął, ja spadłem a moto poleciał dalej przewrócony na prawą stronę. Iskry buchały spod gmola jak w sylwestra.
Tym sposobem mam uszkodzony moto a dokładnie przedni gmol z prawej strony wygięty, końcówka tłumika przerysowana. Na szczęście kierownica nie ucierpiała - nawet klamka, lusterko i manetka nie mają śladu, mam nadzieję, że rama też jest prosta bo przecież motocykl upadł i szlifował a nie było konkretnego dzwona. Gdyby nie gmol szkody były by o wiele większe... tak mi się wydaje.
Mam nadzieję, że jakoś się pozbieram do soboty i pojadę na zlot. Gmola albo założe nowego (już patrzyłem - firma roadstyler ma do tego modelu za 380 zł i w tym tygodniu by zrealizowali zamówienie) albo odkręcę i pojadę bez - chociaż jak już się nauczyłem ... jest potrzebny. Mam nadzieję, że mechanik się do soboty wyrobi.
Na marginesie : na straż zadzwoniłem i nawet szybko przyjechali i plamę zasypali i nawet notatkę zrobili. Do Zarządu dróg też dzwoniłem ale nic nie zwojowałem (z dziurą w jezdni to jeszcze by można coś kombinować ale plama oleju nie ma szans) więc z ewentualnego odszkodowania nici.
Tak czy inaczej mam zamiar jechać na zlot.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady

Post autor: Miki »

:uoee: wspolczuje,nie raz zaliczylem olej na jezdni, szlag czlowieka trafia , nic nie poradzisz, gleba :[
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Zablokowany