Zlot Hard Core Party - Skarżysko Kamienna

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Znowu prawy zakręt :mysli: Bartek dzięki Bogu że tylko tak się to skończyło....i że nic z przeciwka nie jechało....Motor się naprawi....Grunt że Ty cały jesteś :brawo: A tak wogóle to gdzie to było?
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Z mojego doświadczenia wiem jak musiało Cię skręcać, gdy nowe moto szlifowało asfalt.
Dobrze że nie jechałeś szybciej bo ...
Trudno, oby tylko takie zdarzenia nas dotyczyły, - wiadomo, straty materialne jakoś można przeżyć.

Masz moje wsparcie w ,,cierpieniach'', wiem jak człowiek się czuje w takiej sytuacji, dopiero na drugi dzień okazuje się, że to boli, tamto boli, a to ten mięsień nadwyrężony itd.
Będzie dobrze!!!

Powodzenia na zlocie wszystkim uczestnikom życzę.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady

Post autor: Miki »

:| Witaj bedzie dobrze, nie ty pierwszy nie ostatni, wspolczuje,chodz mniej boli jak z wlasnej winy,kuruj sie , motorek sie naprawi, znam ten bol, mialem pare takich,pozdwiawiam Bartek :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
ralfi

Post autor: ralfi »

I z mojej strony słowa wsparcia Bartek...

Polo - daj znać o której planujecie powrót w niedzielę - postaram się dołączyć jadąc z Wwy
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Ajajaj, najważniejsze że Ty cały jesteś. Zaliczyłem parę poślizgów w swoim motożyciu wiec wiem że boli podwójnie: "dupa" i widok moto po szlifie.
morissKRK

Post autor: morissKRK »

Polo, Bartek - bierzecie namioty, macie wolne miejsce jak coś czy mam brać swój ???
Polo

Post autor: Polo »

Ja mam malutki motocyklowy namiocik 1-osobowy , powrót planujemy tak aby na obiad domowy wrócić ( warunek żony ) czyli gdzieś na 13 w Krakowie.
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Mrozonka pisala na 1szej stronie ze rozwazamy wyjazd.
Niestety nie udalo sie na czas doposazyc motorka w bagaznik no i doszly jeszcze wzgledy rodzinne, czyli podsumowujac moze nastepnym razem nam sie uda.
Udanego wyjazdu i mam nadzieje ze pogoda wam dopisze !!
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Bartek

Post autor: Bartek »

Niestety jednak ja również pasuje. Wszystkie znaki na niebie (pogoda) i ziemi są przeciw wyjazdowi :-(
Polo

Post autor: Polo »

My także pasujemy , wobec tak niesprzyjających warunków pogodowych...
Zablokowany