DZIEŃ DZIECKA w Domu Dziecka w Sieborowicach 29.05.2009r.

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Shadow

DZIEŃ DZIECKA w Domu Dziecka w Sieborowicach 29.05.2009r.

Post autor: Shadow »

Witam wszystkich zachromowanych
Zwracam się do Wszystkich z propozycją-apelem-prośbą ,w dniu 29.05.2009r. w Domu Dziecka Sieborowicach k/Michałowic organizowany będzie festyn z okazji Dnia Dziecka,rozmawiałem z dyrektorem i wychowawcami i byli by bardzo szczęśliwi gdyby odwiedził ich szwadron jeźdźców na stalowych rumakach.Na razie nic nie obiecywałem bo nie wiem jaki będzie odzew na Naszym forum. Generalnie chodzi o to aby w kilkanaście maszyn zajechać około 16-17 tej do Nich na festyn ,w miarę możliwości przewieźć dzieciaki na krótkiej trasie,oczywiście gdyby byli chętni potem zapraszają nas na ognicho i kiełbaski.Festyn ma potrwać do około 19-tej.Jeśli byłby ktoś chętny to proszę o konkretne deklaracje bo po pierwsze muszą zapewnić dla wszystkich kiełbachy,a po drugie jak się zdeklarujemy to nie można ich zawieść bo zepsulibyśmy im dzień dziecka.Dzieciaki póki co nie wiedzą o niczym,jeśli by doszło do naszego najazdu to byłaby to dla nich niespodzianka...Czekam na Wasze zdanie w tej kwestii oraz ew.deklaracje
pozzdro Shadow
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Dzien Dziecka

Post autor: Miki »

:lol: jestem w tym szwadronie kawalerii zmechanizowanej u dzieciakow :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
MyDarkCruiser

Post autor: MyDarkCruiser »

Myślę że to bardzo ładna inicjatywa i chętnie wezmę w niej udził. Nie mam kasku dla maluchów, ale dla dzieciaka z dużą głową (58cm obwodu) się znajdzie - jeśli dzieci mają takie duże głowy ;]. Doświadczenie z plecaczkiem już nabyłem, więc nie ma obawy o bezpieczeństwo. Kiełbasa jest niejstotna, radość na twarzach dzieci jest najlepszą nagrodą.

Pozdrawiam
MDC

ps. 29 to piątek, daj znać czy inicjatywa dojdzie do skutku bo muszę ustawić się w pracy na wcześniejsze wyjście
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Dzien Dziecka

Post autor: Miki »

:lol: nie martw sie o kaski ma 3 male to sie wezmie, tylko obymechaniczne kucyki byly, a beda bo dzieciom sie nie odmawia :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Ja się, że tak powiem, zgłaszam. Jest to bardzo dobra inicjatywa.

Lat temu bodajże trzy taką akcję organizował gen. Jusza (wtedy jeszcze przez Grupę Południe) i byłem. Jeździłem z dzieciakami, było na serio bardzo fajnie :)

A co do ogniska... Ja mogę wziąć ziemniaki. :D
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4532
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Ja też jestem chętny przystąpić do takiej inicjatywy.
Świetny pomysł na zajęcie dzieciaków i zrobienie im takiej niespodzianki w ich święto...

Jeżeli zbierze się odpowiednia grupa chętnych to przedstaw Shadow dokładny plan:
zbiórka, gdzie i o której ? i czy ewentualne przybycie na miejsce nie mogło by być trochę później, wiesz ludziska pracują i trzeba by było z szefostwem zrywkę ustalać,
oraz, jak najlepiej dojechać, mapa Google.

Zapewne to ten Dom Dziecka, w którym pracujesz, więc tym bardziej powinno nas być dużo.
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Witam....Świetna inicjatywa :brawo: Na 99% się na to piszę :) :okok: Oczywiście jeśli zbiórka nie będzie jakoś bardzo wcześnie (praca)
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Shadow

Post autor: Shadow »

Wielkie dzięki za odzew,jak zwykle można liczyć na TAKĄ ekipę,co do godziny postaram się jak najbardziej opóźnić ,dojazd jest bardzo prosty/w Michałowicach na swiatłach w prawo przez Masłomiące Więcławice i jeteśmy na miejscu /ok.5 km z Michałowic/ale możemy się umówić na BP 29-go Listopada a Dobrego Pasterza i chętnie poprowadzę ,myślę że jeszcze w tym tygodniu podam konkretną godzinkę...wielkie thx
Barnaba

Post autor: Barnaba »

No jak, przeca trzeba na miejsce imprezy wjechać paradą! A nie tak z przyczajki.

Jak jedzie dużo motocykli i jest dużo hałasu, to dzieci z reguły mają dużo radochy :)
Pitbull

Post autor: Pitbull »

Mówisz i masz :okok:
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Jesli tylko nie pojawia sie jakies nieprzewidziane okolicznosci to ja (ewentualnie z Mrozonka) sie zjawi(e/my).

Edit: Przylaczam sie do sugestii zeby jednak troszke pozniej rozpoczac, tak zeby zbiorka byla kolo 17-17.30
Ostatnio zmieniony 20 maja 2009, 22:47 przez Mrozo, łącznie zmieniany 1 raz.
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Szereny

Post autor: Szereny »

Nie mam co prawda stalowego rumaka, ale tak tylko nieśmiało zasugeruję... Pamiętając doświadczenia z wożenia dzieciaków na Mnikowie.

* na moto bez oparcia nie bierzcie małych dzieci do tyłu, tylko przed siebie i to bezapelacyjnie! (MDC - teraz zacznij się uczyć jeździć z plecaczkiem przed sobą ;P )
* bardzo pomocne są osoby "porządkowe", które sadzają dzieci i je odbierają, bo zazwyczaj "maluchy" nie wiedzą nawet gdzie położyć nogi i często lądują w pierwszej chwili na wydechach (pomijam kwestię, że pchają się na raz do jednego motocykla, jak już przełamią pierwszy strach)
* kaski przypisane do motocykli -> sprawdzone na wiele sposobów, ten jest najlepszy i najsprawniejszy.
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Ola się zgłosiła do obfotografowania całej imprezy w sposób profesjonalny :)
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Dzien Dziecka

Post autor: Miki »

luzik witaj (rozsadna) Szereny mowisz i jedziesz ha ha :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Dzien Dziecka

Post autor: Miki »

luzik witaj (rozsadna) Szereny mowisz i jedziesz ha ha :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4532
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Nooo, to szykuje się fajna impreza.
Przyjemne z pożytecznym, ot wymyślił :okok: .
Shadow

Post autor: Shadow »

Dzięki Szereny za sugestie bardzo trafane zresztą...noo to koordynatora działań mamy heh...fotograf nadworny CCM jest z tego co słyszę ....piszcie proszę ile kto ma kasków -ja wezmę dwa dodatkowe.../ale mnie zaskoczyliście-pozytywnie oczywiście :radocha: /
MDH

Post autor: MDH »

Ja z racji tego ze wtedy pewnie nie dam rady (no i nie mam moto) nie pisze sie na to jako obsluga naziemna. Ale zeby nie bylo ze nic nie robie to oferuje sie ze moge pozyczyc swojego szczekowca dla dzieci jakbyscie mieli malo kaskow. Jedyny warunek - musialby byc zwrocony tego samego dnia do godz 24 - bo nastepnego dnia go uzywam :P (ale tak naprawde to zaden warunek, poprostu po wszystkim ktos by mi go podrzucil spowrotem ;)
Pitbull

Post autor: Pitbull »

Mam kask dla dzieci
Tylko może Shadow daj znać w jakim wieku te dzieci ??
7 czy 17 lat ?? :)
Shadow

Post autor: Shadow »

dzieci są w wieku od 6 do 18 ,jest ich około 40
Zablokowany