DZIEŃ DZIECKA w Domu Dziecka w Sieborowicach 29.05.2009r.

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

voiteck

Post autor: voiteck »

Ja tez sie z checia pisze jezeli wyjazd bedzie faktycznie pozniej (moge sie stawic na zbiorke kolo 16.45 najwczesniej). Mam tez jeden kask otwarty rozmiar zdaje sie M. Do tego czasu mam nadzieje ze bede mial tez oparcie...

Czekam na wiesci i konkretne ustalenia co do zbiorki i organizacji reszty spraw.
Łysy

Post autor: Łysy »

o ile nic się nie wydarzy to też się zamelduję luzik
bryś

Post autor: bryś »

ja z grze i mała Izą też byśmy się wstępnie pisali. Ja pojadę 4 oo z mała więc mogę zabrać kaski do bagażnika. Świetna inicjatywa.... :brawo:
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady,Dzien Dziecka

Post autor: Miki »

:lol: Witam, moze przywioze domowe rogaliki z nadzieniem dla dzieci, ale jest ich okolo 40 wiec kto upiecze ich troche, z naszych ,, plecaczkow,, lub inna lepsza incjatywa sie zrodzi dla dzieci. :milczek: :lol:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Mikołaj, też miałem pomysł żeby jakieś cukierki czy coś... Ale domowe wypieki? :) Ja sie na tym nie znam na tyle, żeby ryzykować zdrowiem dzieci :lol:

Ale pomysł ciekawy - przywieźć coś ze sobą dobrego.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Dzien Dziecka

Post autor: Miki »

Barnaba, witaj do ma byc dla dzieci a nie dla starych koni, 6,12. jest sw, Mikolaj ha ha :figielek:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Dlatego też napisałem że odpadam w roli piekarza :)

Stare konie jeszcze by może to przeżyły, ale dzieci na pewno padłyby od moich "wyrobów"...

Drogie Panie, co robicie w czwartkowy wieczór? Nic? To do stolnicy zasuwać! :lol:


(przepraszam za mój ekspresyjny szowinizm, ale nie mogłem się powstrzymać...)
mirek

Post autor: mirek »

hejka
zapisuję się.... pomysł zawodowy.... mam mały kask więc zabiorę , mam też doświadczenie jeśli chodzi o "plecaczek" z przodu ......moja trzy letnia córcia uwielbia jeżdzić......
m. :> :>
Shadow

Post autor: Shadow »

Godzinka spotkania może być 17.00 -17.30 wylot o 17.30 z BP przy Dobrego Pasterza -nie mylić z BP Rogatka przy Prandoty/są dwie blisko siebie/ ,to jest jakieś 20 min.jazdy,dyrektor się bardzo ucieszył jak mu powiedziałem jaki jest odzew, kiełbachy i ognisko mamy zapewnione jak zresztą wszyscy zaproszeni goście ,co do słodyczy dzieciaki coś tam mają dostać od sponsorów,oby tylko pogoda dopisała....
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

shadow: wrzuc najlepiej mapke np z google maps z zaznaczona stacja. Moze to niektorym ulatwic lokalizacje stacji ;)
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Barnaba

Post autor: Barnaba »

No Mrozo ma słuszność w tym względzie, zwłaszcza że z tego co mi się wydaje:

a) Dobrego Pasterza nie krzyżuje się z Prandoty w żadnym miejscu ani nawet blisko niej nie leży

b) Na Dobrego Pasterza nie ma żadnej stacji benzynowej, a już tym bardziej BP.

:rotfl:

Ale myślę że chodziło Ci o... BP na Bora-Bora...? Wrzuć mapkę, nie będzie niedomówień.

Pozdrawiam,
BRNB
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Jeżeli praca pozwoli to chętnie się dołaczę. Kask na dzieciaka nwet mam :]
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady,Dzien Dziecka

Post autor: Miki »

:[ witam, cholercia, gdzie ta stacja benzynowa jest ?????,
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

dzien Dziecka

Post autor: Miki »

luzik Shadow, mam zabrac 2 , czy jeden kask dla dzieci????? luzik
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Mikołaj, weź proszę jeden z myślą o mnie - ja mam co prawda dwa kaski, ale obydwa będą za duże na jakiegokolwiek dzieciaka :)
Shadow

Post autor: Shadow »

http://www.dobaku.pl/mapa_krakowa.php?idob=90
to ostatnia BP na 29-go Listopada na wylocie na Warszawkę
Shadow

Post autor: Shadow »

http://www.dobaku.pl/mapa_krakowa.php?idob=90
to ostatnia BP na 29-go Listopada na wylocie na Warszawkę
szadek

Post autor: szadek »

Jak dotrą z za oceanu króćce do gaźnika i odbiorę ze stajni moją armaturę to także sie piszę !!!
Shadow

Post autor: Shadow »

Sorki za ten rebus z BP ale miałem skróta myślowego :rotfl:
Barnaba

Post autor: Barnaba »

No to już wszystko jasne, shadow

Czyli 17.00 na BP.

Tylko co robimy jak będzie nieciekawa pogoda? :O Nie chcę zapeszać, ale jakby lalo, to chyba nie ma sensu taki wyjazd... :uoee:
Zablokowany