DZIEŃ DZIECKA w Domu Dziecka w Sieborowicach 29.05.2009r.

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

W takim razie tez sie zjawie niezaleznie od pogody. :)
Jesli rano bedzie rzucac zabami to najwyzej skocze puszka do pracy i wroce sie po moto :)
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Shadow

Post autor: Shadow »

Tak dla uporządkowania spotykamy się w piątek 29.05.2009r. BP HEJNAŁ -
http://www.dobaku.pl/mapa_krakowa.php?idob=90
Godzina 17.00- czekamy do 17.30 -do zobaczyska
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Powitalnia

Post autor: Miki »

:lol: Witaj Shadow,zrozumialem jestem, nielaleznie od pogody, gorzej bywalo luzik
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
zorro

Post autor: zorro »

witam - to ja tez sie pisze! mysle ze uda mi sie wyrwac sie z pracy troszke wczesniej. a - i mam dodatkowy kask:)
ucho78

Post autor: ucho78 »

Witam

Pisze sie niezaleznie od pogody

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Dzieki za udany deszczowy wyjazd.
Dzieciaki widzialem ze bardzo sie cieszyly, a o to w tym wyjezdzie przeciez chodzilo :)
Czekamy na fotki

Shadow: Kazdy chyba sam dziekowal jak bylismy, ale przekaz jeszcze raz podziekowania za bardzo mila goscine i poczestunek. Mysle ze zawitamy tam jeszcze niejeden raz ;)

Pitbull: A Tobie dzieki za mobilizacje :]
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady Dzien Dziecka

Post autor: Miki »

:lol: Dzieki za wspolny wypad,mysle ze sie starzeje, zal mi tych dzieci, tak lgnely do nas.Jestem za aby znow ich odwiedzic, a moze patronat motocyklowy nad tym Domem Dziecka zrobic z naszego Klubu, daje pod rozwage, ja sie osobiscie sie za tym patronatem pisze, male gadzety jak zauwazylem bardzo ich ucieszyly. luzik
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Zgadzam się z Korbą - trzeba jeszcze odwiedzić Sieborowice przynajmniej raz.

Dzięki wszystkim za fajny przelot i za gorącą (mimo pogody) atmosferę. Co do zdjęć od Oli, wrzucę niedługo, na razie potrzebna będzie selekcja, bo jest tego około 500 sztuk :)

Do następnego.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Dzien Dziecka

Post autor: Miki »

:lol: nie podlizuje sie ale Szerena stanela takze na wysokosci zadania, sprawdzala naszych pasazerow czy sa wlasciwie przygotowani do jazdy, a bezpieczenstwo dzieciakow to najewazniejsze.Do zobaczenia na nastepnym wypadzie, moze znow ich odwiedzimy :lol:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Dzięki że czekaliście na mnie na BP.
Impreza zgodna z oczekiwaniami dzieci i naszymi również, tylko trochę nas zrosiło, ale co tam. W większym deszczu się latało i nikt nie narzekał.
Dzięki wszystkim za uczestnictwo w tak znamienitej imprezie i do następnego...
Szereny

Post autor: Szereny »

Jej, ale było fajnie :rotfl:
Aż nie mogę uwierzyć :radocha: :lol: :radocha:

GRZE!!!! Jesteś mi krewny dwie czekolady!! Pamiętaj - złoty kasztanek i tofifi :P
Nie wiem jak Wy, ale ja tam się muszę jeszcze pokazać :) W końcu słowo rzecz święta i czekoladę trzeba zawieść ;)
Co do patronatu, to przyznam nieśmiało, że też mi przeszło coś takiego przez głowę. Wyobraziłam sobie siebie, na miejscu takiej jednej dziewczynki, która została zabrana na jakąś przejażdżkę, nawet taką na kwadrans... Wrażenia murowane do końca życia.
No, ale to tylko moja wyobraźnia :) Ja na razie mam do zawiezienia tylko czekoladę ;)


A mobilizacja była przednia :> No po prostu byłam w szoku, jak podrażnienie ambicji zadziałało prowokująco :radocha: BOMBA !! :rotfl:
Naprawdę, rewelacja :>

Ale ten strogonof, czy jak to nazwać... Uhmmmm.... Miodzio :> Po prostu marzenie :>
Pitbull

Post autor: Pitbull »

No panowie i panie
że tak powiem brak mi słów, jestem pod wrażeniem, frekwencja przerosła moje najśmielsze oczekiwania i to pomimo warunków atmosferycznych.
Jestem bardzo zaszczycony mając do czynienia z tak zacnymi osobami.
Bardzo dziękuję, że można na Was polegać, myślę, że nie tylko ja to doceniam.
motocyklista 45 pisze:a moze patronat motocyklowy nad tym Domem Dziecka zrobic z naszego Klubu

Uważam, że to jest przedni pomysł, przecież wszyscy widzieliśmy jak tam jest w tym domu dziecka, najbardziej boli to, że przecież te dzieciaki niczemu nie zawiniły.
Więc może jakąś ściepę ?? Proponuję jako wykonawcę wybrać większością głosów Shadowa ;P
Możemy wykonać ogólnoklubową zrzutkę, Shadow podpowie jakie są najpilniejsze potrzeby dzieciaków i następnym razem pojawimy się z prezentami :lol:
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Dzien Dziecka,,,,

Post autor: Miki »

:brawo: Pitbull, dzieki za aprobate z Twojej strony, jestem za, troche slonca dla tych dzieciakow od Nas, mamy duze pole do zrobienia satysfakcji tym dzieciakom, ktore los w jakis sposob nielalezny od nich pokaral. :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Szereny, zamawiam płytkę. :)

Ola właśnie segreguje swoje zdjęcia. Wpadliśmy na taki pomysł, żeby zebrać zdjęcia od ciebie, Zibiego i od nas na jedną płytkę, oraz, wybrawszy co ciekawsze, przekazać dzieciakom z domu dziecka. Albo zrobić zrzutkę i wywołać im je (nie wiem czy mają tam dostęp do komputera)

Tak żeby każde z nich mogło mieć pamiątkowe zdjęcie (przynajmniej jedno) na którym jest.

Co wy na to?
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Barnaba: super pomysl !!
Mysle ze warto dac na plytce i zrobic tradycyjne odbitki w formie papierowej.
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Szereny

Post autor: Szereny »

Zrobić odbitki WSZYSTKICH zdjęć ?!?!?! O mamo... przecież te 500 od Olki jest z samego DD :szok:

Zebrać zdjęcia na jedyną płytkę - debeściarski pomysł! Jak kiedyś o tym pisałam, żeby z każdej imprezy zbierać tak fotki, bo fotografów sporo, to nie było reakcji :figielek:
Wywołać... Eeeee... Trochę tego dużo, a obawiam się, że i tak nie wszystkie dzieciaki będą miały zdjęcie z sobą.
Do kompa dostęp muszą mieć, zważywszy na to, ile osób robiło cyfrówkami zdjęcia. Nie wierzę, żeby nie mieli choćby najprostszego sprzętu.

Ja zgram ostatnie imprezy na płytki i przywiozę na następne spotkanie... jak nie zapomnę. Wczoraj miałam ze sobą żółte naklejki, ale znowu zapomniałam je przekazać :glupek:
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady

Post autor: Miki »

:lol: przedni pomysl z tymi zdjeciami, :okok: :brawo: dzieciakii my mielibysmy radoche
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Szereny

Post autor: Szereny »

Częściej bywać, chyba możemy... co?? :mysli: Zabrać na jakąś przejażdżkę dłuższą, niż 5 minut chyba też... Choć nie wiem, jak to zrobić, skoro dzieciaków taka masa, a maszyn i serdecznych kierowców zdecydowanie mniej...
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Dzien Dziecka ,,,,

Post autor: Miki »

:lol: Szereny moze dzieci i motocyklistow podzielic na grupy,i jak bedzi czas zabierac ich aby w jakims tam czasie mogly wszystkie dzieciami z nami sie poturlikac :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Szereny

Post autor: Szereny »

Gorzej! One już mają swoich ulubieńców i mogą się pozabijać w walce o swojego pupila :rotfl: Jak widziałam dwie dziewuszki, które biegły na złamanie karku do jednego motocykla... albo motocyklisty :> To myślałam, że przy kasku sobie oczy wydrapią :)
Panowie, jak się czujecie w roli bohaterów ?? :lol:
Zablokowany