DZIEŃ DZIECKA w Domu Dziecka w Sieborowicach 29.05.2009r.

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Dzien Dziecka

Post autor: Miki »

:figielek: Szereny,nio nio, w kazdym wieku niezaleznie od plci sa obiekty zainteresowan??? :radocha:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Szereny

Post autor: Szereny »

Jak to co, skoki na bangge, ściany wspinaczkowe, walki na miecze i takie tam, lekkie przyjemności ;)

Ani mi się waż o tym wspominać !! To był niecny spisek i deprymowanie młodego pokolenia ;P
bryś

Post autor: bryś »

oj, jak tak czytam Wasze wypowiedzi to strasznie mi żal, że nas z małą 4 letnią Izą nie było. Już miałyśmy wszystko zaplanowane a tu ciach choroba i mała miała wczoraj bańki stawiane. Strasznie Izie było smutno jak lekarka zakazała jechać. Powiedziała, że niech dzieci przyjadą do nas.... :radocha: Mam nadzieję, że to faktycznie nie ostatni taki wyjazd i będziemy mogły dołączyć i coś przywieź na 4 oo... luzik
Shadow

Post autor: Shadow »

WItam Wszystkich,dopiero teraz udało mi się dorwać do kompa,WIELKIE WIELKIE DZIĘKI DLA WAS WSZYSTKICH od dzieciaków ,dyrektora i ode mnie ,oni tego nigdy chyba nie zapomną,mówią że dopiero jak przyjechaliśmy to zaczął się Dzień Dziecka -i to w momencie kiedy myśleli że się już kończy /jak mówiłem dzieci o niczym nie wiedziały/Szczególnie wielkie dzięks dla Szereny -masz talent do ogarniania tłumów-big szacun. luzik
Oprócz dzieci panią wychowawczynią też serducha załopotały oj widać było
Jeszcze raz wielkie dzięki,jesteście debeściary i debeściaki :radocha:
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Post autor: Miki »

luzik witaj Shadow,widac ze szczesliwie dojechales na Slask.Trafiles z tymi dzieciakami w dziesiatke, mysle ze nie ostatni.Przeczytales nasze posty wiec masz juz obraz naszych przygotowan co do tych dzieciakow, ale to do uzgodnienie :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Shadow

Post autor: Shadow »

ellooo,pomysły macie przednie,mnie się bardzo podobają,musimy to obgadać,niestety jutro nigdzie nie polatam /sezon komunijny/ ....aaaaa ja nie byłem na Śląsku...tylko po przebraniu wróciłem do pracy ale już puszeczką
Szereny

Post autor: Szereny »

Nie talent, tylko doświadczenie na bazie prób i błędów z Mnikowa ;) A i tak jeszcze daleka droga, żeby w takich sytuacjach potrafić to wszystko sprawnie przeprowadzać ;P

Tak swoją drogą, to jak ma na imię ten chłopak, któremu jestem krewna czekoladę, którą ma na sumieniu Grze??
Shadow

Post autor: Shadow »

Szereny nie bądź już taka skromna,ten chłopak ma na imię Patryk...
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Gratuluję udanego wypadu.Gratuluję świetnego pomysłu na umilenie tym dzickom ich szarej codzienności...I cholernie ubolewam że nie było mnie tam.(niestety motor w serwisie) Następnym razem mam nadzieję że mi Madzia takiego numeru nie wywinie :[
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
mirek

Post autor: mirek »

witam wszystkich
....było bardzo miło ,dzięki z możliwość uczestniczenia, długo zapamiętam uśmiechniętą i szalejącą małą Justynkę.... :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady,,,,

Post autor: Miki »

:lol: Witaj Mirek,ten wypad nam tez byl potrzebny, to bylo dla naszego komfortu psychicznego, ze sa takie dzieci wokol nas ktore lakna ciepla i pomocy nawet tej duchowej :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
MyDarkCruiser

Post autor: MyDarkCruiser »

Było super, przywitanie takie gościnne że aż czułem się niezręcznie. Mam nadzieję żę przedewszystkim maluchy się dobrze bawiły. Został troszke niedosyt że przez pogodę skończyliśmy wcześniej niż planowaliśmy. Wiele razy słyszałem że z nadzieją pytały czy będziemy jeszcze jeździć.

Do wszelkich inicjatyw które tu padały chętnie się przyłącze.

Na śląsk dotarłem w jednym kawałku, ale jest o czym opowiadać. Przez całą drogę zastanawiałem się dlaczego nie wróciłęm do domu jak normalny człowiek, żeby się przebrać w suche rzeczy i połorzyć w ciepłym wyrku.

Pozdrawiam
MDC
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Dzien Dziecka,

Post autor: Miki »

witaj MDC bo nalezyc do formacji niezatapialnych im wiekszy deszcz na trasie tym wiecej slonca w nas ha ha,sprawdzone nie raz na trasach :radocha:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
bryś

Post autor: bryś »

Pitbull pisze:No panowie i panie
że tak powiem brak mi słów, jestem pod wrażeniem, frekwencja przerosła moje najśmielsze oczekiwania i to pomimo warunków atmosferycznych.
Jestem bardzo zaszczycony mając do czynienia z tak zacnymi osobami.
Bardzo dziękuję, że można na Was polegać, myślę, że nie tylko ja to doceniam.
motocyklista 45 pisze:a moze patronat motocyklowy nad tym Domem Dziecka zrobic z naszego Klubu

Uważam, że to jest przedni pomysł, przecież wszyscy widzieliśmy jak tam jest w tym domu dziecka, najbardziej boli to, że przecież te dzieciaki niczemu nie zawiniły.
Więc może jakąś ściepę ?? Proponuję jako wykonawcę wybrać większością głosów Shadowa ;P
Możemy wykonać ogólnoklubową zrzutkę, Shadow podpowie jakie są najpilniejsze potrzeby dzieciaków i następnym razem pojawimy się z prezentami :lol:
No to moi kochani czas na decyzje więcej w temacie koszulki dla dzieci z domu dziecka. wyliczyłam koszty, teraz czekamy na deklaracje - jak Pitbul??
Zablokowany