,,Wielka'' jazda i kiełbaski w niedzielę 24. V. 2009

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

,,Wielka'' jazda i kiełbaski w niedzielę 24. V. 2009

Post autor: Zibi »

Moja propozycja na wyjazd, co Wy na to?
Zbiórka na BP BF przed 9 i o dziewiątej wyjazd tak jak na mapce
http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s ... 35962&z=10

Kto jest za wyjazdem , to oczywiście zapraszam, a może inna trasa?
Otwieram temat...
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wielka jazda niedzielka24,05

Post autor: Miki »

luzik juz sie zapisalem Zybi ha ha :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Aaaah... tym razem nie dam rady, nie wyrobię się z pracą na studia. Chociaż nie mówię jeszcze ostatecznie "pas". :|


Chociaż... kurde, traska kusząca, nie powiem... Ale to trzeba by było wcześnie wyruszyć, żeby potem pośpiechu nie było w drugą stronę...?


W każdym razie powoli poznajecie mnie z tej strony - najpierw szlocham że nie pojadę a potem rzucam wszystko i śmigam. :) Mam nadzieję że i tym razem będzie tak samo. Chociaż szanse mniejsze niż ostatnio :)
bryś

Post autor: bryś »

ooo bardzo kusząca trasa.... My z Grze chyba będziemy zainteresowani..... Tylko, że dla mnie nie ma prawego podnóżka... i jak jechać w trase bez podnóżka? :|
voiteck

Post autor: voiteck »

Trasa faktycznie kuszaca ale dla mnie chyba za dluga jak na ta niedziele...

Co to Brys sie stalo z podnozkiem? Jakas podporka Grze?
Awatar użytkownika
Mrozonka
Posty: 397
Rejestracja: 19 marca 2009, 21:56
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Mroza harley
Kontakt:

Post autor: Mrozonka »

Niestety my w najbliższy weekend gościmy rodzinkę i nie możemy się wybrać także bawcie się dobrze i uważajcie na siebie :)
Mrożonka - Plecaczek.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypadyjazda niedzielka

Post autor: Miki »

:lol: Brys dla chcacego nic trudnego,szybka decyzja, brakujacy podnozek, to kawalek rurki, jeden koniec zaklepac mlotkiem, wygiac pod katem 90% I STRONA ZAKLEPANA ZAMONTOWAC W MIEJSCE BRAKUJACEJ ZA POMOCA SREBNEJ TASMY LUB OPASEK ZACISKOWYCH ELEKTRYCZNYCH, HA HA ALEM madry,tez tak kiedys mialem i udalo mi sie. :figielek:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
mirek

Post autor: mirek »

hejka
pisze się na wyjazd , pytanko brzmi czy ze względu na moją siedzibę w Kalwarii mógłbym czekać na orlenie w biertowicach ok 9.15 - 9.30???
m.
gero3

Post autor: gero3 »

Hmmmm,ale fajna traska :radocha: , chciałbym się wybrać ale to jeszcze - :( niestety :( - nic pewnego.
gero3

Post autor: gero3 »

Hmmmm,ale fajna traska :radocha: , chciałbym się wybrać ale to jeszcze - :( niestety :( - nic pewnego.
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Z przyczyn obiektywnych, niestety jutro nie będę na wyjeździe.

Ból pewnej części ciała po spontanicznym wypadzie nad Bałtyk eliminuje mnie z jazdy najmniej na kilka dni.
gero3

Post autor: gero3 »

Hmmmmm, to są w ogóle jacyś chętni jutro na ten wypadzik? Ja mam trochę czasu, więc?
grze

Post autor: grze »

My odpadamy jutro. Popracować trzeba...
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Niedzielka

Post autor: Miki »

:( Witam, ja jestem na BP w niedzielke o 9.00, zobacze kto jedzie i gdzie, czy sa chetni :szok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

niedzielka jazda

Post autor: Miki »

:[ Witam, jedni sie ciesza , bo nic nie stracili, nie jadac, drudzy(dwaj ) czekali na stacji BP i sie juz na nikogo nie doczekali, wiec pojechali do swych domkow na wlasne imprezki : :mysli:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
gero3

Post autor: gero3 »

no właśnie :wnerw:
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Uuu... Żal trochę. Przykro mi, Panowie. A już myślałem że będą fajne zdjęcia do obejrzenia... :|
mirek

Post autor: mirek »

..... :[ czekałem w biertowicach.....
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypad niedzielka

Post autor: Miki »

:nerwus: sory Mirek, tak sie zdaza ze stalowy rumak kopnie ale gospodarza luzik
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
gero3

Post autor: gero3 »

A ja i tak traskę zrobiłem,co prawda krótszą bo Kraków-Zator- Andrychów - Wadowice - Sucha Beskidzka - Biertowice - Kraków, było tego ok 180km. Pogoda piękna, lody w Zatorze i Wadowicach oraz kawa w karczmie Rzym w Suchej. Ja uważam wyjazd za bardzo udany. Szkoda tylko że byłem sam. :-)
Zablokowany