Bałtyk spontanicznie...

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Bałtyk spontanicznie...

Post autor: Zibi »

Pewnie zauważyliście że nie było mnie na forum parę dni ( 3).

Nie chcę nikogo drażnić ale zaliczyłem wyjazd z kumplami nad Bałtyk w ciągu trzech dni.
Jeżeli ktoś ma ochotę rzucić okiem na fotki to zapraszam.

http://picasaweb.google.pl/zibi665/2122 ... directlink
Jeszcze w czwartek rano nawet nie śniło mi się że w najbliższym czasie będę nad naszym morzem.

Fantazja... to bardzo mało powiedziane.
Szczegóły na żywo!
gero3

Post autor: gero3 »

ależ ja CI zazdroszczę :okok:
Bartek

Post autor: Bartek »

Zibi, no wykonałeś piękny manewr! Następnym razem dawaj znać - nie ma nic lepszego niż taki spontan! ZAZDROSZCZĘ!
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Jeżeli chodzi o informację o wyjeździe to ledwo do żony zdążyłem zadzwonić, i to mówię serio.
W czwartek o dziewiątej Piotr mówi że jadą z Mirkiem nad morze o jedenastej i jak mam ochotę to zapraszają na taką właśnie wyprawę. Pozostało tylko to najtrudniejsze powiadomić żonę, zmobilizowałem się, ułożyłem w głowie rozmowę i dawaj za telefon
- udało się, wystartowaliśmy w czwartek o 11 i powrót w sobotę jeszcze przed 15, ponieważ tym razem czas obligował Piotra.
Faktycznie Bartku masz rację gdyby to było zaplanowane wcześniej, zapewne nie miało by takiego przebiegu, - a tak ,,spontan" i już jedziemy.
Super przygoda, świetne towarzystwo i długie rozmowy wieczorem przy szklaneczce, spowodowały że wyjazd bezsprzecznie udany i warty polecenia, nawinięte sporo kilometrów, ominięte puszki stojące w korkach i wiele innych pozytywnych sytuacji mogących przytrafić się przy tak długim wyjeździe.

Mam trochę wyrzuty że nie dałem znać na forum, ale naprawdę nie było czasu.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady Baltyk

Post autor: Miki »

:lol: superek Zybi i iskierka zazdrosci, ale masz ulanska fanzazje, tak trzymaj :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Świetna sprawa, gdybyś chciał to powtórzyć to zdecydowanie podaj info na forum.
Szereny

Post autor: Szereny »

Podaj, podaj... a z małego wypadu zrobi się gigantyczna kawalkada, bo widać wszystkich ciągnie :figielek:
Zablokowany