Szakira

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Szereny

Szakira

Post autor: Szereny »

Nie pierwszy, pewnie nie ostatni, ale każdy jest niepowtarzalny...
Grill na działkach w Osieczanach. Dokładnej lokalizacji na ogólnym nie podaję. Jeśli ktoś nie znajdzie w googlach, piszcie na pw albo kom (kto ma) ;)

Dzisiaj bez żelków albo jojo nie wpuszczam :rotfl:
Jest gdzie moto postawić, choć posiadanie podkładki pod stopkę mile widziane :> Ciepła herbatka, czy kawka - na miejscu. Mięsko w lesie - do upolowania we własnym zakresie, a wyprawa na dzikie patyki przewidziana jako główna atrakcja na sam początek :lol:
MDH

Post autor: MDH »

Dobra, jak wrzucilas to na ogolnym - jesli znajdzie sie ktos kto mnie z krk wezmie na plecy to sie pojawie z jojo do grillowania :D
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady

Post autor: Miki »

:uoee: Witam moze ja juz slepy, lornetke mam wiec moze ja wykorzystam , gdzie ,kiedy i kto??? moze ja nie kumaty :[ szkodsa, lubie grilowanie
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Wlasnie sie z Mrozonka zdecydowalismy ze jedziemy. :)
Gdyby ktos chcial dolaczyc to 20.30 na BP Borek Falecki. Tylko prosze o sms'a jakby ktos mial byc na BP Borek bo planujemy zatrzymac sie tam tylko na tankowanie
Nr do mnie: 505 044 589
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Szereny

Post autor: Szereny »

Gdzie - szczegóły na tel :P Taka mała tradycja Szakirowa ;)
Kiedy - przeca było, że dziś... bez żelków nie wpuszczam :lol:
Kto - a tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą :rotfl: Zawsze jest jedna wielka niewiadoma. Dzisiaj moje skromne progi zaszczycili swoją obecnością: Mrozonka z Mrozem, DT, Japur, Dragon... i prawie dwa waryjoty, które przed chwilą dzwoniły z Krupówek, że się na tego Grilla wybierają :rotfl: :lol: :rotfl:

Było grzecznie, tym razem nikt nie wpadł na pomysł kąpieli w rzece o północy, choć niektórzy przyjechali tak pro forma przygotowani :rotfl:
Podsumowanie - niee, Diversion 900 też jest za wysoki jak dla mnie :figielek:
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Dzieki Szereny za goscine.
Bylo bardzo sympatycznie, choc towarzystwo dosyc szybko sie wykruszylo :D
Z drugiej strony my sie kolo 22 dopiero pojawilismy wiec mieli prawo ;)
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Zablokowany