PROPOZYCJA NA WEEKEND CZERWCOWY :)

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Mrozonka
Posty: 397
Rejestracja: 19 marca 2009, 21:56
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Mroza harley
Kontakt:

PROPOZYCJA NA WEEKEND CZERWCOWY :)

Post autor: Mrozonka »

Chciałabym zaproponować wam wyjazd na weekend "czerwcowy" na naszą działkę, o której chyba już parę razy wspominaliśmy z Mrozem.

Oto moja propozycja:
Wyjazd do miejscowości o uroczej nazwie Kunkowa (ma ok. 50 mieszkańców) położonej w gminie Uście Gorlickie http://www.usciegorlickie.pl/pl na tyłach zalewu Klimkówka (ok. 1,5 km - 2 km od zalewu), w odległości ok. 150 km od Krakowa, tuż nad granicą polsko-słowacką. Działka jest prywatna, nasza (moja i Mroza) i można tam robić co się chce (no, prawie...). Z dostępnych wygód posiadamy na niej wychodek drewniany, miejsce na ognisko, grilla, starą przyczepę kempingową oraz stół zdolny pomieścić szacowne grono motocyklowe, a w razie deszczu posiadamy nad stół rozkładany daszek ;) Nocleg w namiotach - przy czym jest konieczność aby każdy zadbał sam o namiot dla siebie. Brak łazienki - jednak bieżąca woda na miejscu - obok działki, dosłownie 4 m od ogrodzenia przepływa potok Przysłup (potok płytki, woda po kolana) na życzenie udostępniamy miski i miednice na wodę do podmywania ;). Do corocznych działkowych atrakcji należy budowanie tamy "na rzece".

OPCJE DO WYBORU

1. W dniach 12-14 czerwca:

Wyjazd w piątek koło południa.
Dojazd na miejsce, rozbicie namiotów itp. ognicho/grill.
Sobota - jazda a wieczorkiem ognicho/grill.
Niedziela powrót do domku.

2. W dniach 13-14 czerwca:

Wyjazd w sobotę rano.
Dojazd na miejsce i rozbicie namiotów, jakiś wypadzik, ognicho/grill.
Niedziela powrót do Krakowa.

Tutaj dokładna lokalizacja Kunkowej:
http://maps.google.com/maps?f=q&source= ... 14&iwloc=A

Z Kunkowej blisko jest do Wysowej-Zdrój gdzie znajduje się pijalnia wód mineralnych oraz niewielki basen, blisko jest także nad zalew Klimkówka (zdatny do pływania) oraz na tamę nad zalewem. W pobliżu znajduje się także stadnina koni huculskich (Regietów i Gładyszów), na uwagę zasługuje też cerkiew drewniana w Kunkowej.

Najważniejsze atrakcje regionu:
1. Szlaki turystyczne piesze, rowerowe i konne
2. Wyciągi narciarskie - Wysowa, Magura Małastowska, Małastów i Gładyszów
3. Przejścia graniczne na Słowację - Konieczna(samochodowe) Blechniarka, Cegiełka(turystyczne)
4. Biecz - najstarsze (XI w.) miasto południowej Polski z muzeum "Szkoły Katów"
5. Bardejov - stare (1241 r.) słowackie miasto ze skansenem (Kupele Bardejov)
6. Skansen w Szymbarku
7. Muzeum Regionalne PTTK Gorlice - kolebka polskiego przemysłu naftowego, pamiątki związane z Ignacym Łukasiewiczem, materiały etnograficzne dotyczące Łemków i Pogórzan, pamiątki z bitwy pod Gorlicami (1915 r.)
8. Szlak 71 cerkwi w Beskidzie Sądeckim i Beskidzie Niskim
9. Szlak 55 cmentarzy wojskowych z I wojny światowej w okolicy Gorlic
10. Zbiornik wodny Klimkówka
11. Stadnina koni huculskich w Gładyszowie i koni arabskich w Hańczowej oraz Wysowej
12. Magórski Park Narodowy, rezerwaty geologiczne - "Kornuty", "Jelenia Góra"
13. Nowoczesna kryta pływalnia w Gorlicach, sztuczne lodowisko
14. Karczma Regionalna w Wysowej nagrodzona I miejscem w ogólnopolskim konkursie "Zielone Lato", oraz "Szansa na sukces"

My ze swej strony serdecznie zapraszamy :)
Ostatnio zmieniony 28 maja 2009, 18:56 przez Mrozonka, łącznie zmieniany 1 raz.
Mrożonka - Plecaczek.
MDH

Post autor: MDH »

Podejrzewam ze niestety nie bede mogl sie wtedy pojawic, a szkoda...
Awatar użytkownika
Mrozonka
Posty: 397
Rejestracja: 19 marca 2009, 21:56
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Mroza harley
Kontakt:

Post autor: Mrozonka »

Ja na zachętę postanowiłam dać kilka fotek, niestety jestem w pracy i znalazłam tylko takie baaaardzo stare fotki kiedy jeszcze byliśmy piękni i młodzi :lol:
Jak widać na zdjęciu niektórzy ludzie próbowali już pływać w tym potoku ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 28 maja 2009, 18:57 przez Mrozonka, łącznie zmieniany 1 raz.
Mrożonka - Plecaczek.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Propozycjana weekend

Post autor: Miki »

:lol: superek juz sie pisze jak mozna :okok: a co mlodosci i piekna, piekny aforyzm,mnie zostala tylko mlodosc hi hi :rotfl:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Mrozonka
Posty: 397
Rejestracja: 19 marca 2009, 21:56
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Mroza harley
Kontakt:

Re: Propozycjana weekend

Post autor: Mrozonka »

motocyklista 45 pisze::lol: superek juz sie pisze jak mozna :okok: a co mlodosci i piekna, piekny aforyzm,mnie zostala tylko mlodosc hi hi :rotfl:
Zapraszamy :)
Proszę o wstępne deklaracje czy lepiej od piątku, czy lepiej od soboty.
Mrożonka - Plecaczek.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Propozycja na,,,,

Post autor: Miki »

luzik Mrozia, w piatek tak , ale jakie sa warunki w piatek na trasie, sama wiesz.Ja sie dostosuje do wiekszosci, dzieki za zaproszenie luzik
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

No fajnie tam macie wiec i propozycja kusząca. Niestety nie dołaczę bo mam wesele kuzyna w ten właśnie wekend. Ale jeśli zechcecie zaprosić nas w jakimś innym terminie to chętnie dołaczę.
Szereny

Post autor: Szereny »

Ja w sobotę muszę być już w Ostrowie, więc odpadam, a bardzo bym chciała się pobyczyć na takiej działeczce, ale nie tym razem... choć nawet w piątek wynegocjowałam urlop. Bawcie się dobrze i poróbcie fajne zdjęcia ;)
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Podbijamy temacik.
Bylismy w sobote na dzialce. Trawka wykoszona(byla po kolana), lawka pomalowana, czyli dzialeczka gotowa na przyjecie gosci :)

Piszcie prosze kto jest chetny oraz czy na wyjazd w piatek kolo poludnia czy sobota rano.
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Cos kiepsko z frekwencja...
Jak narazie Mikolaj okreslil sie ze jest chetny, a Konik i Szereny napisali ze niestety maja juz inne plany.

Dodatkowo "w kuluarach" dowiedzielismy ze niestety Barnaba, Grze z Brysia i Don tez nie moga...

A co z reszta?
Nikomu taki termin nie pasuje?
Pogoda od piatku ma byc ok.
My z Mrozonka tak czy siak pojedziemy :)
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Jeżeli nikt nie dołączy lub niewielu będzie chętnych to proponuję przesunąć imprezkę na inny termin, żeby jakaś większa paczka sie uzbierała.
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Konik, miejsce jest i raczej bedzie wiec kolejny termin spokojnie mozna ustalic :)
Co sie odwlecze to nie uciecze ;)

Poza tym mozna zrobic "cykliczne" wyjazdy :lol:
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Mrozo... Wiesz ze gdyby nie sesja, na 100% bym sie pojawił :) Zaplanujcie coś na ostatni tydzień czerwca!

A teraz apel do wszystkich, którzy nie maja sesji. Ej! Wy, którzy nie macie sesji! Lewa w górę i zapinać do Mrożoństwa na działkę, bo im będzie przykro! A jak im będzie przykro, to ja się z wami policzę. Nieroby. :radocha:
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Hehe przykro nie bedzie bo i bez was sobie poradzimy :P Choc towarzystwo mile widziane :)
Niestety, albo stety ostatni weekend czerwca mam juz zaplanowany po przez delegacje firmowa w dosyc odlegle rejony na tydzien.
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Mrozo pisze:Poza tym mozna zrobic "cykliczne" wyjazdy :lol:
No jeśli tylko wątroba to wytrzyma to ja przeszkód nie widzę :lol:
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Mrozo pisze:Niestety, albo stety ostatni weekend czerwca mam juz zaplanowany po przez delegacje firmowa w dosyc odlegle rejony na tydzien.
To My się na ten tydzień łapiemy :radocha: Co?!?!?! Z ochronę robić będziemy :> Takie czasy :figielek:
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Obstawę, Mador. :rotfl:
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Wy to lepiej o watrobe zadbajcie w tym czasie tak jak Konik sugerowal :P
Choc M-zonka wlasnie mi mowila ze wystarczy 1/3 watroby zeby byla w stanie sie zregenerowac o ile bedzie miala ku temu szanse :D
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Mrozo pisze:o ile bedzie miala ku temu szanse :D
NO WŁAŚNIE
Mrozo pisze:o ile bedzie miala ku temu szanse :D

To jest tak jak z "błoną dziewiczą" ..... wiecie dlaczego nie nie odrasta (się nie regeneruje?) :mysli:
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Awatar użytkownika
Mrozonka
Posty: 397
Rejestracja: 19 marca 2009, 21:56
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Mroza harley
Kontakt:

Post autor: Mrozonka »

Konik pisze:Jeżeli nikt nie dołączy lub niewielu będzie chętnych to proponuję przesunąć imprezkę na inny termin, żeby jakaś większa paczka sie uzbierała.
My pewnie większość weekendów do końca "wakacji" spędzać będziemy w tamtych rejonach, muszę zadbać o roślinki działkowe, także zawsze jesteśmy otwarci na propozycje i na gości :) Jednak miło by było gdyby i na ten weekend ktoś się skusił. Oczywiście Mikołaj - nadal zapraszamy, już wiemy na kogo zawsze można liczyć ;)
Barnaba pisze:Mrozo... Wiesz ze gdyby nie sesja, na 100% bym sie pojawił :) Zaplanujcie coś na ostatni tydzień czerwca!
Barnaba - dobry student to taki, który nie uczy się, a zdaje, bierz przykład ze mnie, nie uczyłam się, a studia skończyłam :lol: Nie bierz przykładu z Mroza, on to kujon był :P
Na ostatni weekend czerwca z tego co wiem, to Mrozo ma zaplanowany... odlot...
Mador pisze:To My się na ten tydzień łapiemy :radocha: Co?!?!?! Z ochronę robić będziemy :> Takie czasy :figielek:
Barnaba pisze:Obstawę, Mador.
Przyznajcie się, że chodzi wam tylko o pyszniaste, Mrożonkowe obiadki! :zalamka: Nie dam, nie dam!
Mrozo pisze:Wy to lepiej o watrobe zadbajcie w tym czasie tak jak Konik sugerowal :P
Choc M-zonka wlasnie mi mowila ze wystarczy 1/3 watroby zeby byla w stanie sie zregenerowac o ile bedzie miala ku temu szanse :D
To prawda, wątroba to niesamowity organ, jako jedyny potrafi się prawie całkowicie zregenerować i odrosnąć! O ile da się jej szanse ;)
Mador pisze:To jest tak jak z "błoną dziewiczą" ..... wiecie dlaczego nie nie odrasta (się nie regeneruje?)
Chyba się domyślam.... :lol:
Mrożonka - Plecaczek.
Zablokowany