DOM DZIECKA SIEBORIWICE

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Pitbull

Post autor: Pitbull »

Ooooo Przynajmniej jedna bratnia dusza :radocha:

Dzięki Mrozonka, w kilku słowach ujęłaś całe sedno sprawy.
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Mrozonka, Pitbull:

Zgadzam się z wami oczywiście, pomocy zawsze im więcej tym lepiej. Ale pomysł z koszulkami na pewno powinien zostać zrealizowany. A co do potrzebnej pomocy, zdaję się na opinię Shadow'a, który w końcu najlepiej z nas wie, czego dzieciaki potrzebują a czego nie. A w TED wyraźnie zaznaczył, że jak na razie nie potrzebują więcej. Wiecie, żeby nie chcieć od razu za dużo. Pomagajmy im po kawałku, zaczynając od koszulek. A na pewno co jakiś czas ich odwiedzając. A o kupowaniu im kolejnych rzeczy pomyśleć można... Ale nie od razu. To moja opinia.
Szereny

Post autor: Szereny »

Shadow chyba najlepiej zna sytuację... Choć nie mogłam być na spotkaniu, to wolałabym polegać na jego opinii.
W DD również rozmawiałam z wychowawczynią, pytając właśnie o jakieś zimowe buty. Owszem, nie mają ich, podobnie jak kurtek, ponieważ zimowe rzeczy już pochowali i zastąpili je w szafach letnimi.

Ja tam się przychylę do decyzji, jaka zostanie zatwierdzona, choć, tak zupełnie poza tym, wpadł mi do głowy dziwny pomysł... ale może warto byłoby spróbować? Myślałam, czy by nie nawiązać kontaktu z Daichmannem i nie zapytać, czy nie przekazaliby po choćby jednej parze butów dla wszystkich wychowanków, jako darowizna. A jeśli nie tak, to czy chociaż mogliby udzielić jakiegoś dużego rabatu, gdybyśmy się zdecydowali poskładać i kupić im choć trochę...
Ale nie wiem, czy coś takiego w ogóle ma sens. Shadow, Ty się orientujesz. Ma to chociaż ręce i nogi?
Shadow

Post autor: Shadow »

Podbijam temat,pogoda jaka jest każdy widzi więc może nie wszyscy wybyli na "Easy...."
Mamy zaproszenie na jutro :
na Festyn w Racławicach k/Miechowa gdzie dzieciaki ze Sieborowic będą występować ,będzie to festyn rodzinny w godzinach popołudniowych ,czekają tam na nas,.....
pzdr shadow
bryś

Post autor: bryś »

ooo to się chyba dobrze składa, bo moglibyśmy koszulki zawieżć, co reszta na to??
Awatar użytkownika
Mrozonka
Posty: 397
Rejestracja: 19 marca 2009, 21:56
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Mroza harley
Kontakt:

Post autor: Mrozonka »

My niestety jutro nie możemy :(
Mrożonka - Plecaczek.
bryś

Post autor: bryś »

To co robimy?? szkoda byłoby do nich nie jechać.... z koszulkami, poza tym dzieciaki pewno się rozjeżdzają.... a koszulki sa z przeznaczeniem przecież na lato..... Barnaba, MDH - co z Wami chłopaki
bryś

Post autor: bryś »

shadow pisze:Podbijam temat,pogoda jaka jest każdy widzi więc może nie wszyscy wybyli na "Easy...."
Mamy zaproszenie na jutro :
na Festyn w Racławicach k/Miechowa gdzie dzieciaki ze Sieborowic będą występować ,będzie to festyn rodzinny w godzinach popołudniowych ,czekają tam na nas,.....
pzdr shadow
A dokładnie Shadow, kiedy to się zaczyna?? Wiesz ekipa: Zibi, Ucho, Konik, Bartek sa na Easy... ale gdyby im dać znać może siłą rozpędu przyjadą.... podaj więcej szczegółów
MDH

Post autor: MDH »

Ja nie dam rady :(
Łysy

Post autor: Łysy »

ja też bym może dołączył tylko o której godz.
bryś

Post autor: bryś »

rozmawiałam z Shadowem, skrzykniemy się w innym terminie, żeby nas była grupa. W końcu dzieciaki chcą motocykle też zobaczyć....
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Dajcie termin z lekkim wyprzedzeniem żeby można było sie ustawić
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4532
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Konik pisze:Dajcie termin z lekkim wyprzedzeniem żeby można było sie ustawić
Również jestem za konkretami.

Schadow, co?, gdzie? i jak?
Ty tu nadajesz rytm.
Shadow

Post autor: Shadow »

OKI OKI zaraz ustalamy termin tylko napiszcie proszę czy lepiej w tygodniu czy może jakaś sobotka lub niedziela???
Shadow

Post autor: Shadow »

OKI OKI zaraz ustalamy termin tylko napiszcie proszę czy lepiej w tygodniu czy może jakaś sobotka lub niedziela???
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Byle przed 26 lipca, bo wtedy już mnie nie będzie. Jeśli o mnie chodzi, to cały przyszły tydzień mam raczej wolne. Może jakiś dzień powszedni po południu?
bryś

Post autor: bryś »

jestem za dniem powszednim.... późniejszym popołudniem.... W tygodniu - rodzinka, odpoczynek albo dalsze latanko.... więc lepiej w tygodniu.... Nie wiem jak reszta na to?
voiteck

Post autor: voiteck »

Ja osobiscie wolalbm jakies sobotnie lub niedzielne przedpoludnie... w tygodniu tez daloby rade tylko zalezy w ktroy dzien moze jakas sroda?
Szereny

Post autor: Szereny »

Ekhem... Wiem, że mnie nie było jakiś czas. Temat przeniesiony w inne miejsce?? Czy nadal aktualny?
Byliście, czy nadal wizyta w planach?
Środa? W tygodniu? może za 1,5 tygodnia -> 22 lipca?? Barnaba jeszcze jest. Sporo czasu na doczytanie. Koło 17tej może?? Tak, żeby wszyscy pozdążali, nawet wykombinować wcześniejsze wyjście z pracy w razie czego, o ile mają taką możliwość??

Jeśli (jak zwykle) jestem nie na czasie, to proszę o wyrozumiałość i naprostowanie :glupek:
Shadow

Post autor: Shadow »

DZieciaki w nocy 14 jadą na 7 dni nad morze więci może zaraz po powrocie,dziś się dowiem dokładadnie w jaki dzień wracają
Zablokowany