26-28.06.2009 Easy Rider Party -co wy na to??

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Shadow

26-28.06.2009 Easy Rider Party -co wy na to??

Post autor: Shadow »

co myślicie o tym zlocie,bawimy się z Clubami MC czy nie,ja bym na Kukiza pojechał http://easyriderparty.com/index_p.html
Ostatnio zmieniony 7 października 2009, 11:11 przez Shadow, łącznie zmieniany 1 raz.
MDH

Post autor: MDH »

Dla mnie jeszcze zajebisci byli by Acid Drinkersi, wrecz najwazniejsi ;) Ale Kukiz tez spoko :) Wszystko zalezy czy do tego czasu bede mial wlasna maszyne :/

A to ze kluby MC? Jak nam Dywizjon jakies siary nie zrobi... :P A powaznie to chyba by mi towarzystwo nie przeszkadzalo.
Pitbull

Post autor: Pitbull »

Spoko jadymy
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

:okok: Jestem jak najbardziej " ZA "
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady,eASY rIDER

Post autor: Miki »

:lol: ja tez sie pisze luzik :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Shadow

Post autor: Shadow »

jeden dzień czy dwa,ja bym najachętniej w sobotkę poleciał.......
Shadow

Post autor: Shadow »

i to tak kole 13-14 tej i posiedzieć do późnego wieczorka
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Może być ciekawie. Jak czas pozwoli to JADYMY!!!
Barnaba

Post autor: Barnaba »

No ja właśnie namawiam Olę, ale pewnie pojadę, jakby co, to sam :) Podoba mi się że tyle atrakcji zaplanowali :) Ej, jakbyście chcieli jechać, to na noc?
Korba

Post autor: Korba »

edit: wg gogli 170 km

ew. bez Sącza 117 km
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 11 listopada 2009, 15:30 przez Korba, łącznie zmieniany 3 razy.
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Naskarżą, a potem nasrają nam do piaskownicy :)

Shame. Sorry Panowie, poniosło mnie poczucie humoru.
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2009, 01:39 przez Barnaba, łącznie zmieniany 1 raz.
Krzysiek
Posty: 107
Rejestracja: 1 marca 2009, 20:09
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: vtx

Post autor: Krzysiek »

Po kiego grzyba zaczynacie znowu gadać o klubach MC, dywizjonie i innych rzeczach.
Shadow zapodał temat na wyjazd i o wyjazd chodzi. Jest pytanie kto jedzie i kiedy i niech tak zostanie. Nie nabijajcie bezsensownych postów, bo temat się zrobi nieczytelny. Swoje opinie to można wpuszczać na Boxa, a nie w tematy.
ucho78

Post autor: ucho78 »

No to mnie Krzysku wyprzediłeś

Normalnie czasami smutek i nostalgia nastaje czytając posty
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Easy Rider Party,,,,,,

Post autor: Miki »

:lol: witam, jak gremium mysli ze sobotka i ktora godzinka,gdzie ustawka, moze propozycja Shadowa jest o,kej??? :okok: :hura:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Michał, masz talent jeśli chodzi o tyczenie trasy. :lol:

Ja najchętniej jechałbym w piątek i został do soboty. Żeby się na Acid Drinkers w piątek załapać. Ale pojadę tak, jak większość, bo w kupie zawsze raźniej się jedzie :)
bryś

Post autor: bryś »

My z grze napewno pojedziemy ale chcielibyśmy się piwka napić i może tak zostać na występy nocne oraz koncert Piersi (jest dość późno) i zostać :cwaniak: na nockę pod namiotem do niedzieli. Po śniadanku się zebrać w niedzielę i wrócić :cwaniak:
morissKRK

Post autor: morissKRK »

jestem za 2 dniowym wypadem podobnei jak Grze i Bryś - 2 dni + namiot + piwko :) :radocha:
Michał - trasa na dojazd jak najbardziej OK ( jestem za!!!!!)
grze

Post autor: grze »

No to ja już nic nie muszę pisać...
Polo

Post autor: Polo »

Ja , jadę . Będę od piątku.
Zlot jak każdy , moim zdaniem jeden z lepszych jak nie najlepszy. Rebelsi zawsze robia swietne zloty, organizacyjnie na bardzo wysokim poziomie.
Mogą wjechać wszyscy , zarówno MC jak i normalni motocykliści ,
nie wiem dlaczego niektórzy znowu podsycają ogień o Dywizjonie .
Bedziemy tam jak i inne kluby , stowarzyszenia , grupy i cala masa motocyklistów, bez podzialu na lepszych i gorszych, Starych Trypli , Czoperówców i Scigantów . Liczy się świetna zabawa w dobrym towarzystwie. I tyle.
Barnaba pisze:Naskarżą, a potem nasrają nam do piaskownicy
żebyś nie myslał , że nie zauważyłem
Ostatnio zmieniony 13 czerwca 2009, 12:57 przez Polo, łącznie zmieniany 2 razy.
morissKRK

Post autor: morissKRK »

nic dodać nić ująć Polo :brawo:
myśle, że generalnie szerzenie jakichkolwiek uprzedzeń (siary) i propagandy nie powinno mieć zadnej aprobaty :wnerw:
Zablokowany